Veľký výber. Výborný pomer cena a kvalita.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super hodnotenie a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup :-)

Patrícia

• naozaj veľká spokojnosť, stránka ponúka skvelý a hlavne veľký výber športového príslušenstva

Dobrý deň, Radka,

ďakujeme za pozitívne slová chvály :-) Vždy sa nám dobre čítajú. Veríme, že nabudúce bude spokojnosť ešte vyššia a že Vám produkt bude robiť radosť dlhé roky. :-)

V pohode obchod..

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi ďakujeme za takúto recenziu :-) Sme radi, že sa Vám páči náš eshop a tešíme sa na Váš ďalší nákup!

Patrícia

odosielanie tovaru bez akejkolvek vnutornej kontroly tovaru, tovar dodany nekompletny

Reakcia obchodu Sanasport

moc nás mrzí dodanie nekompletného tovaru. Bohužiaľ, aj pracovníci na sklade sú iba ľudia a prehliadli, že Vám nebol dodaný tovar kompletne. Samozrejme sme situáciu na Váš podnet okamžite napravili a vyhodnotili a napísali Vám, že ďalšie kusy sú skladom a kompletné. Za vrátenie tovaru neplatíte poštovné, keďže sa jedná o našu chybu, ale je nutné si vytvoriť novú objednávku samostatne, o čom som Vás takisto informovala, kvôli súhlasu so spracovávaním osobných údajov :-)

Ešte raz sa ospravedlňujeme za naše pochybenie.

• Vyhoveli mi vždy.

Nebol žiadny problém.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu a sme radi, že ste s nákupom u nás vždy tak spokojný :-)
    Je pravdou, že keď zákazník potrebuje, vždy sa mu snažíme vyhovieť!

Patrícia

Seriózny internetový obchod,dobrá komunikácia a spoĺahlivosť.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za ohodnotenie nášho eshopu :-)
    Vážime si, že ste našim zákazníkom a oceňujete komunikáciu zákaznického centra so zákazníkom. Potešili ste nás!

• výber tovaru
    • fotografie a popis zodpovedajú skutočnosti
    • výhodné akcie

Dobrý deň, Pat,

ďakujeme veľmi pekne za recenziu! Radi počujeme, že oceňujete naše ceny, široký výber v eshope a kvalitu výrobkov :-)

Patrícia

Spoľahlivosť. Malý problém s tovarom nastal u dodávateľa, s obchodom komunikácia výborná.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu a za milé slová. Vždy sa snažíme každý problém vyriešiť čo najskôr a teší nás, že sme to podľa Vás zvládli na výbornú. Veríme, že nabudúce už žiadny problém s dodávateľom nenastane :-)

Patrícia

• Tovar prisiel v original balení, cisty, kompletny a rychlo (v nedelu vecer objednal a v utorok mal doma). Moj prvy nakup.

Odporucam.

ďakujeme za recenziu :-)
    Sme veľmi radi, že ste spokojná s nákupom u nás a tešíme sa nabudúce!

Patrícia

tovar mi nebol vobec doručený, vraj kvôli tech.problémom!

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme aj za takúto recenziu. Chceli by sme iba uviesť na pravú mieru to, že Vaša objednávka bola zrušená až na základe Vášho rozhodnutia o nečakaní na odstránenie skladového problému, ktorý spôsobil omeškanie s dodaním zo strany dodávateľa. Každému zákazníkovi dávame na výber, či chce na dodanie počkať a prijať zľavovú kompenzáciu, alebo chce radšej od objednávky odstúpiť a vrátiť peniaze. Objednávku ste vytvorili dňa 15.1.2024 a dňa 19.01.2024 sme Vám dali vedieť, že objednávka má predpokladané meškanie. Termín dodania bol nastavený najneskôr na 30.01.2024 a my sme Vám oznámili, že skrz technický problém sa to môže predĺžiť do polovice februára.

Ospravedlňujeme sa Vám za toto meškanie, veríme, že nám do budúcna dáte ešte šancu a my sa Vám ukážeme v o 100% lepšom svetle :-)

max. spokojnosť

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme! Veríme, že aj s ďalším nákupom u nás, budete maximálne spokojný a urobíme pre to všetko, čo je v našich silách :-)

Perfektný obchod,rýchle vybavenie.Velka spokojnost

ďakujeme za recenziu!
    Sme radi, že nás považujete za perfektný obchod :-)

Patrícia

vyhodna cena, super kvalita, mizuno je top,

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za hodnotenie a recenziu! :-)
    S nadšením čítame takéto recenzie a teší nás, že ste spokojný s nákupom u nás.

• Výborná

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super hodnotenie a za odporúčanie nášho eshopu!

• spokojná

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za 100%! Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás tak spokojná :-)

Vacsinou promptnost

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu a veríme, že Vaša spokojnosť vďaka nášmu prístupu nabudúce stúpne na 100% :-)

• Super ceny
    • Dobré výpredaje

Dobrý deň, Lukáš,

ďakujeme za super recenziu :-)
    Sme radi, že Vám bol tovar rýchlo dodaný a že oceňujete naše zľavy.

Patrícia

• Objednany tovar nebolo mozne dorucit napriek tomu ze bol ivedeny ako na sklade.

Reakcia obchodu Sanasport

moc nás táto recenzia mrzí. Tovar, ktorý je zobrazený na našom eshope je buď dostupný skladom alebo skladom u dodávateľa. Vo Vašom prípade to bol tovar dostupný skladom u dodávateľa. Bohužiaľ, tovar skladom u dodávateľa objednávame ihneď po obdržaní objednávky, no niekedy sa stane, že nás niekto predbehne a sklad už nemá požadovaný počet kusov tovaru. V ten moment bohužiaľ zákazníkovi dokážeme iba ponúknuť alternatívny produkt, ktorý je dostupný. Veľmi nás to mrzí.

• Rýchlosť, kvalita, profesionálny, ochota,

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super recenziu a toľko pozitívnych slov :-)
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup!

Patrícia

• Doba dodania bola dlhšia, mali uvedené, že tovar nie je skladom. Rátala som s tým.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu a sme radi, že Vás od nákupu u nás neodradila ani dlhšia dodacia doba.
    Veríme, že ste s tovarom spokojná :-)