Spokojnost,rychlo som nasla co som potrebovala

Kompatibilné s HW-Q70.

Po objednaní a potvrdení o zákupení ,na druhy deň nám bolo oznámené že tovar bol predaní inému .

Reakcia obchodu Samsung Galeria

Dobrý deň. Po preverení situácie sme zistili že ste si objednali vystavený kus chladničky. Objednávka Vám potvrdená nebola (prišlo Vám len email o prijatí objednávky) pretože pár minút pred Vami si ju objednal iný zákazník a nakoľko sa jednalo o jeden jediný vystavený kus tak sme Vám objednávku museli zrušiť. O tomto Vás informoval náš zamestnanec telefonicky a všetko Vám vysvetlil a až po tomto telefonáte sme objednávku zrušili.

Nepovažujeme túto recenziu za opodstatnenú nakoľko neprišlo k pochybeniu z našej strany.

Veľmi rýchle doručenie

tovar zakúpený za 850euro ,ale skontrolovat ho nemôžete,nikto ani firma ani kurier nenesie zodpovednosť za prípadnú škodu,a prípadne náklady znovu na odvoz, kurierska služba,ktorú si firma zajednala vôbec nebola ochotná pomôcť, a to som ZTP osoba......

Dobrý deň.
    V recenzií ste uviedli že ste nám museli viac krát volať. Volali ste 3x okolo 08:00. Otváracie hodiny ktoré sú na našej stránke uvedené sú však od 10:00 do 21:00. Preto ste sa nevedeli dovolať. Potom ste volali po 10tej hodine kde Vás už kolega vybavil.
    Zakúpený tovar je možný prehliadnuť si zabalený pri dovoze (kontrola obalového materiálu). Samotný výrobok je zákazník povinný podľa našich obchodných podmienok skontrolovať bezodkladne po prevzatí od kuriérskej služby. Za prípadný poškodený obal a k tomu prislúchajúce poškodenie nesie zodpovednosť kuriérska služba. Takéto poškodenie Vás oprávňuje neprevziať tovar alebo prevziať tovar s výhradou ktorá sa zapíše do preberacieho protokolu. Ak by bol obal nepoškodený a výrobok by bol poškodený tak je potrebné bezodkladne túto skutočnosť nahlásiť predajcovi.
    Čo sa týka výnosu tak pri objednaní máte možnosti príplatkových služieb. Základné doručenie je len vyloženie tovaru pred prvé dvere (pri rodinnom dome bránka k pozemku). V rámci príplatkových služieb je možné si doplatiť výnos až na miesto určenia kde Vám kuriérska služba pošle dvoch ľudí ktorý chladničku aj rozbalia a zapoja. Túto možnosť ste nevyužili takže sťažnosť na neochotu kuriéra s výnosom je bezpredmetná. Každý kuriér má plánovanú trasu aj s časom za aký ju musí stihnúť a nemôže sa zdržovať pri každom doručení.

Veľmi dobre

• Cena, rýchlosť
    • Komunikacia
    • Zaplatená donáška a zapojenie a príde jeden kuriér, ktorý sám 120kg zásielku určite bez poškodenia nevyloží a nezapojí!!!

Určite si neobjednávajte žiadne doplnkové služby!

Dobrý deň.
    Preverovali sme situáciu v kuriérskej službe. Pri dovoze chladničky dňa 21.09 stredu ste kuriérskej službe povedali že tovar neprevezmete a majú prísť v piatok. Na to Vás ale upozornili že v piatok nebudú mať v aute dvoch ľudí a nebude teda možné vykonať službu bez Vašej pomoci s čím ste súhlasili. Táto dohoda však bola medzi Vami a kuriérskou službou. U nás sme sa o nej dozvedeli až na základe tejto recenzie. Do budúcna Vás poprosím riešiť podobný problém s predajcom skôr aby sme vedeli vybaviť všetko k Vašej spokojnosti. Určite by nebol problém prehodiť termín na iný kde by boli dostupný dvaja ľudia od kuriérskej spoločnosti.

Výhoda - rýchle dodanie.
    Nevýhoda - chýba nabíjačka k MT.

ok

• Rychle doručenie

Seriozny pristup.

• Odborny personal
    • Vela predavacov, cas na zakaznika

Velmi spokojny, odporucam a vyuzijem znovu.

rýchle dodanie tovaru.

• Rýchlosť

Obchod objednávku doručil na dohodnuty deň rýchle spracovanie objednávky , personál perfektne poradil aj cez telefonát

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Sice sa stala chyba ale vyriešili to super

• Rýchla reakcia na otázky o tovare perfektná služba dovoz a inštalácia
    • Panel prístroja mal byt v slovenčine a je v angličtine ale dá sa s tým žiť

• Expresné vybavenie
    • Široký výber
    • Pomoc personálu

• Rychle spracovanie obj. Obj. v stredu tovar doruceny sobotu doobeda.

• Rychle dorucenie
    • Vyborna cena