• rýchla komunikácia a rýchle dodanie

Všetko v poriadku

• Rychlost dodania
    • Spokojnost

• Ochotna obsluha
    • Promptne vybavenie
    • Dobre ceny

• Ochotní personál
    • Pekné obchodné priestory

• Trochu menej ochotný kolega - platil som poukážkami + doplatok ( zrejme malí zisk :-) )
    • Nedá sa pozrieť tovar ktorý je zabalený ( farba krytu )

Kolegovia veľmi ochotný poradiť ( hlavne ak sa jedná o novinku )

• dostupný a rýchly

• Poloha, parkovanie iné služby

Do predajne v Avione pri letisku chodíme nakupovať nakupovať často, či už samotné výrobky, alebo doplnky k produktom Samsung. Žiaľ posledné poradenstvá boli katastrofa, ale ak mám hodnotiť len samotného predajcu ku ktorému sme sa rozbehli, tak mu dám 5x* a je to aj vynoveným prostredím. Ostatných na predajni nehodnotím.

rýchle a promptné vybavenie objednávky

• prehľadnosť
    • komunikácia
    • popis produktu

Prvý nákup bez problémov Všetko ako má byť Určite odporúčam bez pochybností

Dobrá komunikácia s obchodom. Tovar doručený veľmi rýchlo.

obchod v poriadku....len nemam doklad o zaplatení----

• dobra cena

• Profesionalni a ochotni predavaci.

Kvalitný mobil, spokojnosť, rýchle doručenie

• The phone arrived sealed and intact.

Dosť dlho trvalo, kým mi bol vydaný tovar.

Reakcia obchodu Samsung Galeria

Dobrý deň. Po preverení situácie sme zistili že tovar bol od objednania 18.10.2023 pripravený na prevzatie 20.10.2023 čo spĺňa našu lehotu na osobný odber na predajni do 3 dní od objednania tovaru. V deň prevzatia tovaru chybou v systéme nevedel kolega vyfakturovať tovar. Po kontaktovaní nadriadeného tovar vyúčtoval cez kasu aby Vás dlho nezdržoval. Podľa kamerového záznamu ste na predajňu vošli 09:53 a odišli aj s tovarom 09:59. Celkové vybavenie objednávky teda trvalo 6 minút. V tomto prípade si myslíme že nešlo o dlhé trvanie vydania tovaru aj keď nespochybňujeme že pri ňom prišlo k technickému problému v našom systéme.

Prajeme pekný zvyšok dňa.
    Samsung Galéria

• ceny
    • slušné akcie
    • košík neukazuje správne položky

Vystihol som akciu SAMSUNG UE65CU7172UXXH +ZDARMA HW-C400. Po pridaní do košíka ale ukazovalo iba TV bez soundbaru. Aj v sumarizácii objednávky a napokon aj v potvrdzujúcom emaily. Z čoho potom nasleduje zbytočná komunikácia s obchodom pre potvrdenie, či je k tomu naozaj aj ten soundbar. Pretože sme na Slovensku a aj z vlastných skúseností už viem, že "Co je psáno, to je dáno". Lebo potom často nasledujú odpovede obchodu, že preto neposlali, lebo to nebolo napísané ani v košíku ani v emaily atď... Keď toto Samsung Galeria v eshope opraví, ušetrí kopu času a nervov nielen zákazníkom, ale aj svojím zamestnancom.

• ok

• Rychlost
    • Na poznámku k objednávke som dodnes nedostal žiadnu odpoveď. Obchod má naj cenu,rýchlosť doručenia pomerne slušná ,ale komunikácia za mňa slabá.

Odporúčam. Tovar perfektné zabalený a funkčný ,kuriér s hviezdičkou.

Reakcia obchodu Samsung Galeria

Dobrý deň ,
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie pri vašej objednávke.
    Preverili sme danú situáciu u nášho zamestnanca , ospravedlňujeme sa za nedostatočnú komunikáciu.
    objednávka z vašej strany bola vytvorená správne , a tým že ju kolega potvrdil a spracoval v pôvodnom znení bez odpísania na poznámku považoval to zároveň ako reakciu na vašu poznámku , nakoľko objednávka bola správne vytvorená.
    Pri produktoch v popise máme uvedenú kompatibilitu jednotlivých produktov medzi sebou.
    Našich zamestnancov preškolíme aby sme dokázali eliminovať problém ktorý nastal pri vás.

Ďakujeme za váš nákup a recenziu.