ziadne info ohladom dodania, ziadna komunukacia obchodu, dalsi nakup si rozmyslim

Náplň je nefunkčná, po telefonáte s dodávateľom mám prísť na ich predajňu čo je pre mňa 120 km a vraj mi dajú novú náplň.
    Po komunikácii s dodávateľom firmy Parker, riešia problémy zaslaním
    novej náplne.

Dobrý deň pán Jules,
    poskytli sme Vám niekoľko možností ako môžeme vyriešiť reklamáciu k Vašej spokojnosti, preto nerozumieme uvedenej recenzii.
    Výrobca Parker konečným zákazníkom tovar vôbec nedodáva, takže nevieme s kým ste vlastne komunikovali, a preto veríme, že sa jedná len o nedorozumenie.
    SAMDEX eShop

• Nekompletne dodaný tovar,nereagujú na reklamáciu,

Informovala som sa o možnosti zmeny farby objednaného tovaru, bez odozvy.

Dobrý deň pani Mária,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, ktorej však nerozumieme, keďže po Vašej požiadavke na zmenu farby objednaných produktov sme Vám obratom zaslali jej akceptáciu aj s upravenou objednávkou.
    Odporúčame si len dobre čítať prijaté e-maily.
    SAMDEX eShop

Personál na predajni síce milý, ale na e-shope neviete pozrieť, či je kufor skladom, či sa na neho čaká alebo dlhodobo nedostupný. Môžete urobiť objednávku a potom vám nasledujúci deň príde napríklad odpoveď, že bohužiaľ, je nedostupný.

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak pri produktoch, ktoré sú skladom a sú ihneď k dispozícii je táto informácia uvedená. Vy ste si objednal produkt, ktorý v tom čase nebol skladom a kolegyňa Vás obratom informovala o jeho dostupnosti, zároveň Vám aj ponúkla ešte lepší produkt v rovnakej cene. Napriek tomu, že tovar dovážame každý týždeň, môžu nastať určité výpadky aj vo výrobe, ale vždy sa snažíme nájsť pre zákazníka vhodné riešenie.

Trvá to veľmi dlho

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak bola ste informovaná, že z dôvodu vypredania objednaného výrobku nie je ihneď k dispozícii a bol Vám zaslaný termín dodania. Zároveň ste si pri objednaní vybrala platbu kartou a tá nebola zrealizovaná. Kolegyňa Vás aj informovala o možných obdobných alternatívach, ktoré v prípade záujmu vieme obratom zaslať.
    V každom prípade sme radi, že sa nakoniec podarilo nájsť vhodné riešenie a tovar bol včas dodaný.
    SAMDEX eShop

Zaplatenu objednavku obchod zrusil bez akehokolvek vysvetlenia alebo zaslania informacie o zruseni. Zistila som to az ked som si overovala objednavku na ich stranke.

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť a ospravedlňujeme sa za uvedené nedorozumenie, objednávka bola z našej strany chybne stornovaná.
    SAMDEX eShop

Tovar zatiaĺ nedoručili , nikto ma nekontaktoval...

Prečo mi tovar nebol doručený???

• tovar mi po 10 dnoch nedorazil. To by mi az tak nevadilo, keby mi poslali aspon nejake info, ze budu meskat alebo nieco. Poslala som pred 10 dnami objednavku, obratom mi prislo na mail „Informacie o objednavke“ (nie potvrdenie objednavky) a odvtedy nic. Odvtedy neviem co sa deje. Pride tovar? Nepride? V akom je to stave? Proste ziadne info. Nic.

Prešli 2 týždne a zatiaľ nemám žiadnu info o zásielke ani o predbežnej dobe dodania

Tovar som od obchodu objednala na zaklade dobrej ceny, bezplatneho dorucenia, dobrych recenzii a toho, ze mali tovar skladom. Od objednavky presiel uz vyse tyzden, tovar zatial nedorazil. Pisala som mail, pocas 2 dni neprisla ziadna odpoved a telefonat nikto nedvihol.

Tovar som nedostal do 10 dní a obchod so mnou nekomunikuje

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak po zadaní objednávky ste boli informovaný o termíne dodania kompletnej objednávky a dnes Vám následne kolegyňa zasielala aj potvrdenie o odoslaní zásielky. Treba si len dobre skontrolovať prijatú poštu a veríme, že následne nájdete všetky zaslané informácie.

Po 6 dňoch od objednania žiadny mail ohľadom objednávky

Tovar ktorý ponúkajú nemajú skladom a oznámia to až po týždni, že rušia objednávku. Veľmi neprofesionálne jednanie.

Dobrý deň pán Martin,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť a ospravedlňujem sa, že objednanú tašku sa nám nepodarilo kvôli aktuálnym problémom s jej výrobou zabezpečiť v požadovanom termíne.
    SAMDEX eShop

Dlha doba čakania na tovar.

• V ponuke tovar maju,no realne nie.

• Tovar mi nebol ani po 10 dňoch od objednania odoslaný, predajca ma ani nekontaktoval čo sa deje s objednávkou

• Tovar objednaný ako darček na vianoce a so vianoc ani len neopustil depo kurierskej služby.

Na eshope ponúkajú na predaj tovar, kt v skutočnosti nemajú k dispozícii. Zákazník sa ti dozvie až po potvrdení o objednávke, keď sa už teší na objednaný tovar...