• Slušný výber

Rýchle vybavenie objednávky.Slušný výber tovaru.

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie, máme radosť, že ste spokojný. Veríme, že sa k nám vrátite znova.

Velmi rychle dodanie

Rybarske.sk

• som veľmi spokojná s objednaným tovarom

• Ríchle dodanie tovaru

Rybarske.sk

• Ceny, rýchlosť odoslania, množstvo tovaru

Podľa mňa najlepší eshop zatiaľ, aj keď by som uvítal ešte nejaké značky, ale inak spokojnosť veľká

Rybarske.sk

Rýchle jednanie a odborné poradenstvo

Rybarske.sk

• Rychle doručenie a seriozne jednanie.

Rýchlosť, spoľahlivosť

Rybarske.sk

• Výborný prístup .ochota a znalosti predajcov..

Vrelo doporučujem..

• Spokojnosť rýchle vybavenie a dodanie ,odporúčam ďalším rybarom

Rybarske.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Predávajúci vždy zavolá ak vidí nejaký nesúlad v objednávke a rieši vzniknutý problém kedy s ochotou poradí a odporučí
    • Žiadna

veľmi dobrá ponuka

• Všetko na jednotku s ****

Žiadna

Rybarske.sk

• Rýchlosť vybavenia objednávky a dodania tovaru
    • Nepoznám žiadnu

• Rýchlosť dodania

• Rychle a spoľahlive dodanie

Rybarske.sk

• Výhodné ceny a akcie na produkty
    • Obrovský výber

• Kvalitne zabalené

Rybarske.sk

Tovar prišiel pekne zabalený , dodaný expresne .