• Výborná komunikácia
    • Široká ponuka tovaru
    • Skladová dostupnosť
    • V obchode som nenašiel žiadnu nevýhodu

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie, máme radosť, že ste spokojný. Veríme, že sa k nám vrátite znova.

• Vždy ochotný personál

• Richlo a profesionálne

Rybarske.sk

Expresne dodaný tovar v požadovanej kvalite. Stručná zrozumiteľná komunikácia o dodávke a prevzatí. Som veľmi spokojný, odporúčam predajcu.

Dodávka tovaru veľká spokojnosť. Ďakujem

• Ok.Super

• Dodanie v poriadku
    • Tovar pelety boli asi tretina rozpadnuté

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, Zdeno. Veľmi nás mrzí vaša negatívna skúsenosť. Pelety, ktoré ste si objednali, k nám chodia z Nemecka originálne zabalené vo vedre, prave pre to, aby neprišlo k ich poskodeniu. Nakoľko je vedro originálne zabalené, tak my ho nemôžeme kontrolovať. Ak sa ale už aj v tomto prípade niečo naskytne, mali ste nám pelety odfotiť a reklamovať, tovar by sme vám samozrejme vymenili. V prípade potreby sa neváhajte ozvať. Ďakujeme.

• Rýchle dodanie, vyborná komunikácia

Rybarske.sk

• velký výber, rýchlosť dodania

• Rýchlosť dodania
    • Najlacnejšie co som našiel na nete

Dobrá komunikácia,rýchlosť dodania objednávky

Rybarske.sk

Produkt je presne aký som objednal, doručenie bolo rýchle. Z mojej strany spokojnosť.

Rybarske.sk

Za mňa pochvala, komunikoval som aj telefonicky a veľmi milá dáma bez jediného zaváhania vyriešila moju požiadavku

Rybarske.sk

Všetko v najlepšom poriadku. Ďakujem pekne.

• Super

• Dobré ceny