Vyborna komunikacia, ochota pri nejakych zmenach v objednavke, velmi dobry pristup k zakaznikovy

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie, máme radosť, že ste spokojný. Veríme, že sa k nám vrátite znova.

Rybarske.sk

Rychle vybavenie objednavky a dodanie za mna super

• Rýchle doručenie.

• Rýchle dodanie tovaru

Rybarske.sk

• Nenasiel som moznost obchodu poslanie tovaru zdarma pri nejakej hodnote.

• Ochotny personal
    • Velmi rychle dorucenie

• Rýchle jednanie.

Rybarske.sk

Gls mi zatial nedorucili balik, nie je to prvy krat, mali by ste porozmyslat o zmene kuriera.

Všetko ok

super

Rybarske.sk

spoľahlivý, plnili to čo sľúbili

Rybarske.sk

tovar mi bol doručený, ale nesedela mi veľkosť. vrtil som tovar a peniaze som v pohode dostal nazad.

• veľmi rýchle dodanie
    • výhodné ceny

Rybarske.sk

• ten produkt má len ten obchod

že je v TT a nie v BA

• Dobré ceny

Rybarske.sk

majú kvalitný tovar vo výborných cenách ktorý potrebujem

• Dobrá komunikácia
    • Zložité prihlásenie do e shopu

• Pohodlný nákup.

Rybarske.sk

Tovar bol veľmi rýchlo doručený.

Rybarske.sk

• Výborné jednanie. Super výber.

Objednaný tovar splnil očakávanie. Komunikácia s obchodom na výbornú.