-
No ja som si cela stastna objednala parfem, po ktorom som uz dlho pokukovala...No a prisiel mi smradlavy fake s rozpadajucim sa flakonom
zajtra posielam spat a dufam, ze vratia peniaze.
Nikdy viac... -
Podívejte se jak dopadl tento podvodný eshop v čechách:
http://roxyparfums.cz/
Ale přesto podvedli stovky možná i tisíce lidí... -
Ja som svoj parfém tiež reklamovala a žiadala vrátiť peniaze. Komunikovala som s nimi mailom. Uviedli, že im mám parfém zaslať späť aj s číslom účtu, kam mi majú zaslať peniaze. Dlhšiu dobu sa neozývali tak som žiadala vrátenie peňazí znova a nakoniec mi ich zaslali. Je to celé podvod
-
absolutna nespokojnosť,parfém nie je riadny za malú chvíľu ho necítiť,škoda,že obaly som vyhodila-nemôžem reklamovať ,už nikdy viac si neobjednám...NEODPORÚČAM!!!!
-
Dobrý deň,
pred Vianocami som reklamovala parfém nakoľko to nebol originál.Reklamácia bola vybavená po sviatkoch a už som obdržala aj peniaze na účet. -
Dobrý deň, som skutočný človek. Poslala som na roxyparfums.sk reklamáciu do 14 dní bola vybavená, aj s peniazmi na účte.
-
Uz som počula ze sa to stalo aj inej známej konkurenčnej firme a oni to volali testery..no neviem? Ale asi budem kupovať ďalej na internete asi ma to neodradi
-
Mne uz vrátili peniaze ja som v poho.Len to trvalo ale došlo vsetko.
-
Mne dosiel tiez rozbity ale vymenili mi to do 2 tyzdnou.
Tak ja som sa dockala vsetko v poho.Ani mne nezdvyhali mobil ale mi poslali potom novy.
To je vsetko -
Podvodnici----posilaju neoriginalne somariny .Som zvedavi ako dopadne reklamacia ak nie budeme to riesit inak.Tie kladne recenzie si pisu sami.Hanba im!!!!!
-
My mame podobny problem.Pred vianocami sme si objednali parfemy ktore boli uplen fejky.Ci flakon,vona,farba sa vobec nezhodlovali s originalom.Do druheho dna sme im to poslali nazad a doteraz ziadna odpoved.Je to uz skoro 3 tyzdne a nic.Telefon nedvihaju takze neviem co z toho bude.Este pockame tyzden a ak nie budeme to riesti SOI.Neodporucam uplne neseriozna firma zrusila by som im licenciu na predaj nakolko neposielaju ani faktury,respektivne doklady o kupe tovaru.
-
poslali mi fejk...som zvedava ked to dam na reklamaciu co a ako???
-
Mne prisiel rozbity parfem pred Vianocami,krabicka bola zatecena.Vsetko som spisal cez mail,poslal som im plus aj fotodokumentaciu,tak mi poslali druhy parfum behom 3 dni.Cital som vela recenzii,ze posielaju fejky.Tuto skusenost ja nemam mne poslali normalny taky ako pouzivam 2 roky,takze neviem v com je chyba.Dufam ze budem spokojny aj s dalsim nakupom.Ja len viem ze vela obchodov si robi zle medzi sebou aj rezenziami a pokial sa niekto nepodpise a recenzia je typu anonym tak jej velku pozornost ani nevenujem.
-
!!: musím s Vami len súhlasiť!
-
Presne!! na inspekciu s nimi !!
-
komunikovala som s nimi, Skusim podstupit reklamaciu, ktoru maju uvedenu aj so stylistickymi chybami na oficialnej stranke a ak ie tak to budem riesit rovnako inspekciou
-
Tí čo tu pisu kladne reakcie su samotní predavaju takze len tolko
-
Ja som dostala vonavku a úplne v poho až som prekvapena ze sú aj nespokojný zákazníci ..
Len toľko -
Dobrý deň,
mám podobný problém.Obdrzala som pred vianocami parfum a bol to falzifikát v hodnote 94 Eur.Tovar som najbližší prac.deň /23.12./ odoslala späť a doteraz žiadna odozva.Počkám a uvidím.Ak nie,postupim sťažnosť na obchodnú inšpekciu. -
Ďakujem Vám, za Vaše skúsenosti, ja som tiež zaslala naše parfémy na reklamáciu a uvidím.
AF