Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • 20 %

    • nic
    • predavaju falzifikaty

    to vazne v tejto republike nik nedokaze urobit poriadky s takymito podvodnikmi? nadrzovku predavaju falzifikaty parfumov!! Urcite neriskujte a neobjednavajte si nic! Su to doslova a dopismena podvodnici! vyhovaraju sa, ze eshop funguje ako affialiate a oni to nevedia ovplyvnit. Sudiac podla mnozstva reklamacii vedia velmi dobre, co predavaju. Zavriet ich do basy za vedome okradanie ludi!

  • 10 %

    • nemá výhody!!
    • Odporne pachnuce napodobeniny
    • ešte ani flakón nie je totožný s originálom
    • odporní zdierači
    • nedá sa s nimi dohodnúť

    Určite si tu nikdy nič neobjednávajte!!

  • Neodporúča obchod

    • ŽIADNE
    • DODÁVA FALZIFIKÁTY !!!!!!!!!!!!!!!!
    • NEREAGUJE NA VÝZVY
    • NENÁJDETE ICH

    NENAKUPOVAŤ !!!!!!!!!!!
    HEUREKE NAVRHUJEM TENTO OBCHOD VYMAZAŤ ZO SVOJEJ STRÁNKY

  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • sto percentny nakup

    1, veľmi dobré ceny, môžem nakupovať z domu, môžem sa spoľahnúť, že tovar dostanem v poriadku, rýchlosť doručenia, páči sa mi aj možnosť získať darček

  • Odporúča obchod

    90 %

    • zaujem o požiadavky zákazníka

    odporúčam

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • absolutne ziadne vyhody nema
    • bol som velmi sklamany
    • vyrobky su napodobeniny
    • obchod ponuka napodobeniny parfumou
    • su to lacne atrapy
    • po reklamacii falosnych vyrobkov obchod dalej s vami nekomunikuje

    Nikdy cez tento obchod nenakupujte!!!!!!!
    Pridete o vela penazi uplne zbytocne

  • Odporúča obchod

    100 %

    • nakupovanie z pohodlia domova

    Inu - myslim, ze najma priaznive ceny a moznost dorucenia je velkou vyhodou najma pre tych, ktori neziju v mestach s luxusnymi parfumeriami, kde si tento typ tovaru mozu kupit, ale museli by na tento typ nakupu vycestovat.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 deň

    • Nakupujem u vás rada,jednak sú ceny parfemov ovela lepšie ako v kamennych predajniach.

    Šetrite mi čas ktorý by som strácala chodením po parfumeriách,donesú mi to až domov,a to neuveritelne rýchlo,jediná nevýhoda je že sa to nedá na dialku ovonať

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • Predaj falzifikátov.

    Prišiel strašný falzifikát, vôňa nekorešpondovala s originálom, flakón bol plastový a na plastovom vrchnáku bol papierový, zle prilepený prúžok akože "CHANEL".

  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

  • Neodporúča obchod

    30 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    Objednal som si chanel egoiste platinum tester (ktory pouzivam uz dlhe roky) a doruceny kus nevonia ani z daleka ako original resp. Original tester.

  • Odporúča obchod

    90 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    • nžšie ceny
    • šetrí moj čas
    • rýchlost doručenia , dostupnosť produktov,rýchla odpoveď na dotaz
    • Uvitala by som este sirši sortiment parfumov
    • nepáči sa mi, že nieje osobný odber

    Vrelo odporučam všetkým, je to rýchlo a je všetko v poriadku.

  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    • Absolútne nic
    • - klamu zakaznikov a predavaju nevydarene a zapachajuce imitacie originalnych parfumov
    • - nikdy viac sa na ich stranky ani nepozriem
    • NEODPORUCAM!!!

    Nechapem, ako normalna online parfumerka moze takto fungovat!
    A neviem, kde nabrali kladne hodnotenia...

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    • Predava FAKE parfemy

    Nic si v tomto e-shope neobjednavajte su to neprave parfemy ktore s originalnou vonou nemaju nic spolocne.Tovar som vratil spat a cakam na vratenie penazi.No dufam ze sa dockam pretoze tel.maju nedostupny.