Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Ja som reklamovala este pred Vianocami prisiel mi rozbity parfem,na mail mi odpovedali v priebehu 24 hodin.Do 2 dni od reklamacie mi prisiel druhy,ja som spokojna.Ale na stranke vidim, ze maju dovolenku, co sa dalo cakat kedze vo vacsine firiem maju dovolenky takze asi musite na reakciu cakat.Ale ako hovorim ja som problem nemala a som celkom spokojna

  • Ja som som si nebol isty s vonou ale to iste so mal aj s inou parfem int.predajnou nakoniec mi vratili peniaze ale mozno teraz lutujem..lebo to bolo ok

  • AF: ide presne o ten isty obchod ako v čr a rovnako aj tak ide o podvod. ja som dnes podala odstupenie od zmluvy a uvidim

  • Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s reklamáciou resp. vrátením peňazí z roxyparfums.sk.

    Ďakujem
    AF