1.5.24 som ihneď odstúpil od zmluvy a namiesto toho aby tovar neodoslali a stornovali objednávku napriek tomu, že som ich písomne upovedomil stále nechali obchod bežať a odoslali zásielku napriek stornovaniu a do dnešného dňa mi nevrátili peniaze

• Kvalita kníh
    • Rýchlosť dodania
    • Cena kníh

• Rýchle dodanie,stav kníh výborný.

• Velky vybee

Opakovane veľmi dobrá skúsenosť.

Super ceny, rýchle a spoľahlivé dodanie, bezproblémové platenie všetkými spôsobmi

Ja vlastne ani neviem čo mám hodnotiť. Tovar nedorazil, a ani nemám info či je už odoslaný. Neviem nič. Proste neviem.

• Nasla som co som hladala za skvelu cenu. Knihy v super stave a tovar mi bol dodany do par dni od objednania. Celkovo hodnotim ako super :)

• staršia kniha vo výbornom stave
    • rýchlosť dodania
    • Ďakujem

• Všetko prebehlo v poriadku

• Skvele ceny
    • Prehladnost
    • Tovar zodpoveda popisu

• Skvelé ceny kníh,knihy sú vo výbornom stave, rýchle dodanie. Určite sa vrátim.

Odporúčam,vždy mi dodajú knihy v perfektnom stave.

rýchle objednanie aj vybavenie objednávky

Najprv 4 dni hľadajú knihu, potom nápisu že ju nenašli a ako sa to už stalo zasa budem niekoľko dni čakať kým odošlú objednávku. Ja síce chápem že sa opýtali či majú poslať, ale pri absencii 1 knihy zo 16 mám zasa niekoľko dni čakať. Naozaj ma to už nebaví. Radšej už d nimi skončím.

• Dlhšie dodacie doby

• Knihy boli v dobrom stave

Výhoda

• Som velmi sklamana, v knihe sa na viacerych miestach nachadzaju peciatky plzenskej kniznice a to v popise nebolo, taku knihu by som si nikdy nekupila, pouzivana - prosim, ale peciatky kniznice?! Ani zadarmo!

• Skvelá a skvelé uvedená kniha,rýchlosť dodávky,dobrá cena
    • Žiadne som nezistil

Skvelá a skvele uvedená kniha,rýchlosť dodávky,dobrá cena