Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Tento obchod neodporúčam na výkup kníh. Trvalo 1,5 mesiaca, kým mi po niekoľkých urgenciách poslali peniaze. Keby sa neozvem, nemám knihy, ani peniaze. Pomohlo asi to, že som chcela podať podnet na SOI. Nikdy viac táto stránka.

  • Najotrasnejši obchod v mojom živote , klamu , zavádzajú , okrádajú . Tri týždne trvalo , pokiaľ mi akože prišli peniaze aj to omnoho menej , ako som mala písané . Poslala som 11 kníh , 4 boli úplne nové , oni si teraz na nich budú ryžovať a mne poslali posratych 7€, takáto dohoda nebola, budem žiadať o vrátenie kníh, nie som charita. Vyvarujte sa pri výkupe tomuto obchodu !!!!!

  • Dobry večer knižky som objednavala cez online antikavariat.sk ked som ich mala konečne v košiku prehodilo ma na česku stranku a na Slovensko nešlo objednať prosim o prehodenie v objednavke na Slovensko aj moja spolužiačka si od vss išla objednať knižky do školy na letný semester stalo sa jej to isté prosim vás o vyriešenie tochto problému celý obsah košika na onlineantikvariat sk sa ludom zmaže a prehodi ich to na inu stranku prosim vás o riešenie problemu a rychle vybavenie objednavky s pozdravom a uctou Monika Zarecka