• ked majú viac kníh z jedného titulu,nikdy neviete čo vám pošlú, zobrazenie na stránke nie vždy zodpovedá realite...úplne zle zabalené, balík prišiel značne poškodený!

Reakcia obchodu Restorio online antikvariát

Dobrý den. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Obrázky na našich stránkách jsou pouze ilustrativní. Reálné foto můžeme vždy na vyžádání odeslat. Žádnou reklamaci ohledně Vaší zásilky neevidujeme.

• Prijateľné ceny, rýchlosť dodania, sortiment.
    • Veľmi slabo zabalený tovar.

Veľmi slabo zabalený tovar. Balík mi prišiel, praktický otvorený. Tenučký kartón balíka, nevhodný na balenie takého ťažkého tovaru.

• rýchlosť
    • knížky vo veľmi dobrom stave
    • zlé balenie

• Obrovske mnozstvo knih na vyber za zlomok ceny noveho titulu.
    • Niektore knihy su doslova nove, mozno ani raz citane.
    • Balenie by mohlo byt o nieco lepsie. Ziadne extra vyplne krabice na ochranu knih netreba cakat. Knihy vsak dosli neposkodene.
    • Trosku pomalsia dodacia doba v porovnani s inymi online obchodmi. Tovar mi dosiel do 5 prac. dni.

Objednaval som v tomto antiquarte uz 2x. Napriek tomu, ze balenie nie je nic moc a knihy tak mozu dojst z dodatocnym sramom len koli doprave, objednal by som znova. Na vyber je mnozstvo titulov, ktore uz nikde inde nezozeniete. Cena je naozaj zlomkova, s porovaninim s novymi knihami. Niektore knihy su ako nove, vacsina ale v zachovalom stave - proste ako z atiquartu :)

Reakcia obchodu Restorio online antikvariát

Děkujeme za Vaši recenzi. Ano, opravdu u Vaší objednávky byl jeden den zdržení v odeslání. Velice se Vám omlouváme za prodlevu. Děkuji.

• Všetky knihy v krátkom čase doručené.
    • Uvítal by som priamo na stránke antikvariatu podrobnejší a presnejší popis stavu kníh. Niektoré knihy prišli v horšej kondícii ako som čakal. (Napríklad poškodený tvrdý obal knihy...)