Neposielajte každodenné reklamy s ponuky. Pôsobí to obťažujúco a má to opačný efekt ako očakávate. To robí viac internetových firiem.Zaplna mi to telefón.

Rýchle dodanie

• 6 dní doručenie

• Ceny
    • Možnosť zásielky cez Packetu

• Milí ľudia, dobrá komunikácia obchodu

Doručenie hneď na druhý deň ma prekvapil, klobúk dole.

Dobrý deň, Jozef,

ďakujeme Vám za komentár k uskutočnenému nákupu v obchode RCprofi. Rýchly čas dodania je pre nás jednou z najvyšších priorít a pri Vašej zásielke to nebolo inak. Ďakujeme za nákup, veríme, že u nás nenakupujete naposledy. :-)

Karla z RCprofi.sk

• Nemám čo vytknúť, super obchod, super komunikacia a ústretovosť.

Dobrý deň, Ľudovít,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Naši kolegovia sú školení profesionáli a dlhoroční modelári a radi Vám vždy so všetkým pomôžu a poradia, nielen čo sa týka priebehu nákupu, ale aj výberu modelu či vhodného príslušenstva. Veľmi nás teší, že ste aj Vy boli s ich prístupom spokojní a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu nášho e-shopu. :-)

Spokojnosť

Dobrý deň, Renata,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás 100 % spokojný. Veríme, že si s kovovým modelom Bburago nákladné vozidlo so žeriavom užijete veľa zábavy. :-)

Karla z RCprofi.sk

Syn je s autom piesočná buggy across spokojný

Dobrý deň, Daniela,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Kladná spätná väzba našich zákazníkov nás dokáže vždy potešiť. Pokiaľ by ste aj v budúcnosti potrebovali akékoľvek RC modely či príslušenstvo, neváhajte sa na nás obrátiť. :-)

Karla zRCprofi.sk

• super obchod

Dobrý deň, Ladislav,

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že Váš nákup v našom e-shope prebehol v úplnom poriadku. Budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu nášho e-shopu. :-)

• Zvýhodnená akciová cena
    • Produktové video
    • Rýchle doručenie tovaru

Dobrý deň, Juraj,

ďakujeme za Váš príspevok. Kladná spätná väzba našich zákazníkov nás dokáže vždy potešiť. Ak by ste aj v budúcnosti čokoľvek potrebovali, sme tu pre Vás. :-)

• Veci skladom
    • Občasné skvelé zľavy
    • Rýchle odoslanie
    • Zadarmo doprava pri väčšom nákupe
    • škoda že Slovenskí predajcovia niesú takí spoľahliví ako títo česi..

Dobrý deň, Viliam,

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Vami zakúpené RC auto Traxxas TRX-4M Chevrolet K10 1979 1:18 parí medzi najobľúbenejšie vo svojej kategórii a my tak veríme, že aj Vy si s ním užijete veľké množstvo zábavy. Ďakujeme za nákup a pokiaľ budete k RC auto potrebovať akékoľvek príslušenstvo, neváhajte sa na nás obrátiť. :-)

Karla z RCprofi.sk

jednoduché a rýchle objednanie a doručenie

Dobrý deň, Ján,

ďakujeme za Vašu recenziu. Rýchlosť je u nás už zavedeným pravidlom. Sme radi, že sa to potvrdilo aj u Vás a Akumulátor 7,2 V 3000 mAh NiMH Tamiya Vám bol doručený obratom. Ďakujeme za nákup! :-)

• Veľký vyber

Dobrý deň, Martin,

• Veľký vyber modelov
    • Výborné ceny
    • Odborné informácie aj o originaloch

Dobrý deň, Branislav,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Radi počujeme, že aj Vy už patríte medzi našich dlhodobých a spokojných zákazníkov. Veríme, že Vám zakúpené RC auto X9116 Challenger truggy vykúzlilo úsmev na tvári. Ďakujeme za nákup a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu nášho e-shopu . :-)

• Extra rychle dodanie na požiadanie do 24h cez slovensku pośtu z čiech

Dobrý deň, Stanislav,

ďakujeme za Vašu recenziu. Naším cieľom je čo najrýchlejšie doručenie objednaného tovaru na Vašu adresu. V našom e-shope si môžete vybrať z niekoľkých rôznych dopravcov, vďaka ktorým je Vaša zásielka doručená rýchlo a v poriadku. Ďakujeme za Vašu dôveru a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. :-)

• prehľadný web
    • rýchle doručenie

Dobrý deň, Marian,

ďakujeme za Váš príspevok. Naše internetové stránky sme vytvorili tak, aby boli prehľadné a predovšetkým používateľsky prívetivé. Vďaka vybraným filtrom tak nájdete presne to, čo potrebujete. Teší nás Vaša maximálna spokojnosť s naším e-shopom a budeme dúfať, že nás znova navštívite. :-)

Karla z RCprofi.sk

• Objednal som model 1:18 čo je približne 20-25cm a došiel mi model v mierke tak 7-10cm

• Veľký výber
    • Skvele ceny
    • Kvalitný sortiment

Určite odporúčam

Dobrý deň, Matúš,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi si vážime to, že ste si na svoj nákup vybrali práve náš obchod a že ste boli spokojný s našou ponukou produktov. Snažíme sa poskytnúť čo najviac kvalitných produktov naprieč mnohými rôznymi kategóriami a teší nás, že si u nás dokážu vybrať ako začínajúci RC piloti, tak aj skúsení modelári. Ďakujeme Vám za nákup a prajeme Vám veľa radosti s Vaším novým RC autom X9116 Challenger truggy. :-)

Karla z Rcprofi.sk

• veľmi rýchle doručenie tovaru
    • rozumné ceny

Dobrý deň, Jozef,

veľmi Vám ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, že sme splnili Vaše očakávania a objednávka dorazila rýchlo a v poriadku. Rýchle dodanie je pre nás veľmi dôležité a snažíme sa ho zaistiť pre každú objednávku. Ďakujeme Vám za nákup a budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu. :-)