• Dostupnosť skladom
    • Ihneď expedované

Obchod odporúčam

Dobrý deň, Rudolf,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Rýchlosť vybavenia objednávky, od prijatia až po odoslanie, je pre nás jednou z najdôležitejších priorít. Tomu zodpovedá aj priemerný čas dodania, ktorý je iba 3 dni. Ďakujeme za nákup v našom obchode a dúfame, že sa uvidíme pri ďalšom nákupe. :-)

Karla z RCprofi.sk

doteraz všetko prebiehalo tak ako má. Proste seriózny dobrý obchod.

Dobrý deň, Ivan,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Kladná spätná väzba našich zákazníkov nás dokáže vždy potešiť. Pokiaľ by ste aj v budúcnosti potrebovali akékoľvek RC modely či príslušenstvo, neváhajte sa na nás obrátiť. :-)

• široký sortiment
    • výhodné ceny
    • rýchlosť dodania

Dobrý deň, Miroslav,

ďakujeme Vám za kladné ohodnotenie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že ste dokázali vybrať ten pravý produkt z našej ponuky, ktorá teraz obsahuje už viac ako 52 000 položiek. Ďakujeme za nákup a prajeme Vám veľa zábavy! :-)

Karla z RCprofi.sk

Ďakujem bol som spokojný..

Dobrý deň, Juraj,

ďakujeme za Váš príspevok. Kladná spätná väzba našich zákazníkov nás dokáže vždy potešiť. Ak by ste aj v budúcnosti čokoľvek potrebovali, sme tu pre Vás. :-)

• Firma na urovni
    • Super komunikacia
    • Milý ludia

Keby fungovali všetky firmi takto tak by bol svet krajši :-)
    Maly by si brat priklad ostatný

Dobrý deň, Marek,

ďakujeme vám za pozitívnu recenziu nášho obchodu. Veľmi nás teší veľký zoznam komplimentov, ktoré ste tu spomenuli. Naši kolegovia sú školení profesionály, ktorí vám vždy radi poradia nielen s vytvorením objednávky, ale aj s výberom správneho produktu, vhodného príslušenstva či servisovaním. Ďakujeme za nákup a prajeme veľa zábavy so zakúpenými produktmi! :-)

Rýchle a bezproblémové dodanie

Dobrý deň, Milan,

ďakujeme Vám za komentár k uskutočnenému nákupu v obchode RCprofi. Rýchly čas dodania je pre nás jednou z najvyšších priorít a pri Vašej zásielke to nebolo inak. Ďakujeme za nákup, veríme, že u nás nenakupujete naposledy. :-)

Celková spokojnosť

Dobrý deň, Ivan,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás 100 % spokojný. Veríme, že si s minimaketou amerického palubného bombardovacieho a bojového lietadla Skyraider A1H užijete veľa zábavy. :-)

• *

Dobrý deň, Jan,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Maximálna spokojnosť našich zákazníkov nás dokáže vždy veľmi potešiť. Sme radi, že Váš nákup v našom e-shope prebehol bez problémov, a budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu. :-)

Rýchlosť a kvalita

Dobrý deň, Martina,

ďakujeme za Vašu recenziu. Naším cieľom je čo najrýchlejšie doručenie objednaného tovaru na Vašu adresu. V našom e-shope si môžete vybrať z niekoľkých rôznych dopravcov, vďaka ktorým je Vaša zásielka doručená rýchlo a v poriadku. Ďakujeme za Vašu dôveru a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. :-)

Spokojnosť

Dobrý deň, Monika,

Karla z RCprofi.sk

Az budem mat zaujem o nejaky model,urcite tam nakupim znovu.

Dobrý deň, Jano,

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Každým dňom robíme všetko pre to, aby od nás všetci zákazníci odchádzali maximálne spokojní, a čo je dôležitejšie, aby sa k nám aj vracali. Ďakujeme za nákup a tešíme sa na ďalšiu návštevu nášho e-shopu. :-)

• Dobrý prístup k zákazníkovi

Dobrý deň, Branislav,

ďakujeme za Váš príspevok. Naši kolegovia sú školení profesionáli a dlhoroční modelári a radi Vám vždy so všetkým pomôžu a poradia, nielen čo sa týka priebehu nákupu, ale aj výberu modelu či vhodného príslušenstva. Sme radi, že sme dokázali zodpovedať všetky Vaše otázky, a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu nášho e-shopu. :-)

• Nieje to podvod

Dobrý deň, Robert,

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že Váš nákup v našom e-shope prebehol v úplnom poriadku. Budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu nášho e-shopu. :-)

• Cena produktu
    • Tovar skladom
    • Okamžitá expedícia

Obchods odporúčam.

Dobrý deň, Rudolf,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Snažíme sa ponúkať nielen širokú škálu produktov, ale aj vytvárať kvalitný a osobný vzťah s našimi zákazníkmi. Ďakujeme za nákup a veríme, že sa nevidíme naposledy. :-)

Dobrý deň, Juraj,

ďakujeme Vám za pozitívny ohlas na nákup v našom obchode. Rýchly čas dodania je pre nás veľkou prioritou a sme radi, že sme Vám dokázali doručiť Vašu zásielku v priebehu niekoľkých dní. Veríme, že si s RC autom truggy Conquer užijete veľa nekonečnej zábavy, a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu. :-)

Karla z RCprofi.sk

Ja a aj syn sme moc spokojní, ale obchod ma mohol upozorniť že je to droga a že budeme potrebovať viac akumulátorov a viac nabíjačiek

Dobrý deň, Pavol,

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Každým dňom robíme všetko pre to, aby od nás všetci zákazníci odchádzali maximálne spokojní, a čo je dôležitejšie, aby sa k nám aj vracali. Dúfame, že kvôli vašej novej závislosti to bude aj u vás.:-)

Ďakujeme za nákup a tešíme sa na ďalšiu návštevu nášho e-shopu. :-)

• ABSOLUTNE SUPER OBCHOD
    • bločky o zaplatení sa po ceste balíkom už nedajú prečítať

Reakcia obchodu RCprofi.sk

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Pracujeme na nových účtenkách, momentálne dolaďujeme hranicu medzi ekológiou a použiteľnosťou. Sme si istí, že čoskoro to bude lepšie.

• bohatosť sortimentu

dlhšia dodacia doba

Dobrý deň, Vít,

ďakujeme Vám za kladné ohodnotenie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že ste dokázali vybrať ten pravý produkt z našej ponuky, ktorá teraz obsahuje už viac ako 48 000 položiek. Ďakujeme vám za váš nákup a spätnú väzbu a prajeme Vám veľa zábavy! :-)

Super.

Dobrý deň, Tomáš,