Neposielajte každodenné reklamy s ponuky. Pôsobí to obťažujúco a má to opačný efekt ako očakávate. To robí viac internetových firiem.Zaplna mi to telefón.

• 6 dní doručenie

• Objednal som model 1:18 čo je približne 20-25cm a došiel mi model v mierke tak 7-10cm

• dobrý výber
    • občas dobrá akcia
    • TOTALNY BORDEL V POPISOCH TOVARU !!!!!!!!!!!
    • ZAVADZANIE ZAKAZNIKOV OBČAS !!!!!!!

Dnes ma pekne ***editováno*** celý tento eshop !!!
    Po rokoch a viac než 10 objednávkach končím...
    Mali na eshope za necelých 29€ SURVIVAL KIT - KAPOTA + DOPLNKY !!!
    Objednal som to samozrejme, super cena a pekné doplnky (veeeľa)
    Dnes som zistil že za tú cenu SU LEN DOPLNKY - už to aj stihli zmeniť na eshope...a ten komplet čo som objednal za 29€ už je za takmer 70€ !!!
    PROSTE KLAMANIE u mňa toto...
    Objednávku vraj predali doručovateľovi - ale NEPREVEZMEM TO za týchto podmienok !

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Hoci si vážime, že ste náš pravidelný zákazník, nemôžeme s Vaším hodnotením súhlasiť.

V prvom rade absolútne nie sú na mieste vulgárnosti vo Vašom hodnotení aj v následnej e-mailovej komunikácii, ktorú sme s Vami viedli, aby sme si celú situáciu vysvetlili, pretože telefonicky sa s Vami nebolo možné spojiť.

Zákazníkov v žiadnom prípade neklameme! Zrejme ste si objednali inú položku, než ktorú ste mali v pláne objednať. Preveril som Vašu objednávku aj kartu produktu a položky, ktoré ste si objednali, sme Vám odoslali. V tomto smere teda nejde o žiadne pochybenie z našej strany.

V prípade popisov produktov vychádzame vždy od výrobcov a dodávateľov. Venujeme stovky hodín práce mesačne našich zamestnancov, aby sme produktové popisy ďalej upravovali a zdokonaľovali, pretože dodávatelia alebo výrobcovia nám často žiadny popis k produktu nedodajú. Sme jediný obchod na Slovensku s takmer 50 000 produktmi, ktorý má všetky popisy preložené do slovenčiny.

Mrzí nás teda Vaše rozhorčenie. Budeme však radi, pokiaľ s nami budete spolupracovať aj naďalej.

Libor z RCprofi

• objednavka prisla rychlo
    • nekomunikuju
    • auto prislo poskodene, tlmic zjazdeny, plus zavesenie kolesa vola, karoseria poskrabana

Neodporucam, auticka nekupujte online. Radsej si priplatte a bezte do kamenneho obchodu. Tam vam nepredaju jazdeny tovar.
    Toto povazujem za vrchol drzosti predavat tovar na internete ktory je pouzivany a tvarit sa ze je novy. Akekolvek reakcie citat nebudem, nakolko neregauju na reklamacnom oddeleni na email uz treti den.

Dietatu nevysvetlim ze musim poslat auticko na ktore sa tesilo na mesiac prec. Lebo ujovia a tety z rcprofi webshopu si idu bomby supy a posielaju poskodeny tovar len aby sa zbavili leziakov.

• Neodborne poradenstvo,keď som sa pýtal na určitý náhradný diel tak mi bolo povedané že nevedia či majú,Na stránke lepší popis k modelom a náhradným dielom hlavne pri každom modeli pod ND sú len tuzkove baterie

Dobrý obchod len stránka by mala byť lepšie urobená a to konkrétne ND pri každom modeli,mohli by byť výkresy a návody na stiahnutie.Bolo mi v minulosti ponúknutá zľava a zľavový kupón no ten neprišiel vôbec

Dobrý deň, pán Magat,

stále u nás nakupujete a stále nám dávate negatívne hodnotenie. Už nevieme, ako viac by sme Vám vyšli v ústrety. Komunikujeme s Vami neustále nielen telefonicky, ale aj prostredníctvom e-mailu. Pýtate sa nás často na veci, ktoré nevedia ani výrobcovia. Všetky informácie Vám zisťujeme, overujeme a odovzdávame. Venujeme Vám extrémne množstvo času. Stále vám to nestačí. Už nevieme, čo by sme mali urobiť pre to, aby ste nám prestali neustále dávať negatívne hodnotenie. Zrejme náš obchod zase taký zlý nebude, keď u nás stále nakupujete. :-)

Libor z RCprofi.sk

• Predosla objednavka rc auticko prestalo fungovat po necelych 2mesicoch. Vybabenie reklamacie,.dorucenie pokazeneho auticka stoji 9,90eur, co je nepochopitelne, aby zakaznik znasal naklady za dorucenie pokazene vyrobku !!!

Neodporucam nakup, dobre si treba premysliet, kde kupit auticko, pre zakaznikov zo SR je to absolutne nevyhodne, zaplatit za dopravu reklamovaneho vyrobku 9,90eur, je otras, ak sa pokazi este raz, mozem ho vyhidit a to auticko stalo 54,90€ . Takze tu viac nekupim absolitne nic !!!

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Nedostal som tovar!!!

• Tovar som obdržal na druhý deň po objednávke. Po vybalení som hľadal návod v slovenčine, márne. Bol iba v angličtine. Na základe postupu som dal batérie tam kde bolo vyznačené. Nabil som batériu na lodi a skúsil som funkčnosť. Nič nefunguje. Premeral som si batérie, tie sú s dostatočným napatím. Sú v poriadku. Spokojnosť s nákupom určite nie je žiadna, iba som stratil čas. Tovar pošlem naspať. Nebudem odporúčať Vaše služby.

• Písali ste ze dopravca vám zaručil dodanie do štedrého dna, dnes ja 26.12.2021 a ja to stále nemám. Takže vás poprosím zaslať naspäť peniaze a stornovať objednávku. Ďakujem

• Neberou kredit Debit cart vydany mimo slovenska

• Ponúkaný tovar bol zle opísaný

• Velmi zla komunikacia z rc profi,predavaju tovar bez manualu ceskeho respektivne poslu manual ktory sa nezhoduje z rc autom konkretnym,uz druhy tyzden pri kazdom telefonate mi povedia ze riesime zavolame ,ked nevolaju zavolam ja a stale ta ista pesnicka,Zaujimave je ze aj konatel slubil ze to doriesi a slubil nahradne diely uy sa nehlasi a ani neodpisuje na emaily.
    • Velmi zla komunikacia,neochota riesit veci.Vzhovaraju sa jeden na druheho

Neochota riesit veci a doriesit obycajny manual na auto DF 4 XXL limitovana edicia ktory je osadeny uplne inym regulatorom ako stara verzia a ani popis k nabijacke nie je co je dodavana k autu.Totonevedia pochopit.
    Ich vyjadrenie je ze ked nie je manual tak mam auto poslat spet.Pan konatel mi dna 27 .9. slubil nahradne diely do prevodovky no uz je 7.10 a ziadna odpoved.Navyse maju akoze stranku na sk no vsetko posielaju z CZ kurierom.
    To su specialisti na nie na rc ale na klamstvo a zavadzanie zakaznika.
    Nekupujte preto rc veci od nich nemaju manualy a ani zaujem nic riesit.

Dobrý deň, pán Magat,

prešiel som náš systém a za cca 14 dní ste nám poslali 44 e-mailov a realizovali ďalšie desiatky telefonátov! To nám naozaj nepríde normálne. Na všetky e-maily sme Vám odpovedali obratom (najneskôr nasledujúci deň po prijatí). Pokiaľ na e-mail nedostane odpoveď ihneď, začnete správy posielať na všetky kontakty, ktoré nájdete, voláte na všetky čísla stále dokola. Sťažujete sa, nadávate a nakoniec nám skladáte telefón.
    V podstate sme riešili banalitu, keď v manuáli na inovovaný typ modelu bol uvedený popis staršieho regulátora (zvyšok manuálu bol správny a rozsiahly podľa originálu). Ihneď po Vašej urgencii sme informáciu odovzdali distribútorovi značky, aby manuál upravili. Samozrejme, to nejde z minúty na minútu, a tak sme čakali pár dní na dodanie.
    K modelu sme Vám zabezpečili náhradné prevody priamo od výrobcu, ktoré sme priamo pre Vás objednávali v Nemecku, takže je logické, že u nás nebudú za hodinu! Na celú objednávku ste navyše dostali 10 % zľavu.
    Naozaj netušíme, čo sme mali urobiť inak. Vášmu počínaniu absolútne nerozumiem.

• oki

Dobrý deň, Marek,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré je však trochu zmätočné. Udelili ste nášmu obchodu „neodporúčam“, v komentári však píšete „oki“, akože ste boli spokojný. V systéme som nakoniec zistil, že ste objednávku krátko po odoslaní stornovali.

Vaše hodnotenie teda nie je príliš relevantné.

Libor z RCprofi

• komunikácia respektíve poradenstvo 0 bodov, volal som dva krát o radu a vzdy odpoved, mame to na stranke
    • riešenie reklamácie po prvom použití tiez 0 bodov

Dobrý deň, Marián,

Vaše hodnotenie je tendenčné z toho dôvodu, že autorizovaný servis Traxxas Vašu reklamáciu zamietol. Keďže ste nepostupovali podľa manuálu, došlo k zamietnutiu Vašej reklamácie najvyššou inštanciou Traxxas v SR a ČR. Snažili sme sa s Vami dohovoriť v ľudskej rovine, ponúkli sme Vám veľmi výraznú zľavu na nový akumulátor, bohužiaľ, ste nás stále urážali a nadávali nám. Netuším, čo sme pre Vás mohli urobiť viac. Vôbec sme Vám mimozáručný servis nemuseli ponúkať. Ide o našu službu pre zákazníkov, aby sme im pomohli s problémom a opäť sprevádzkovali tovar. Vo Vašom prípade sa to nestretlo s úspechom. Z toho dôvodu Vám bol zaslaný model späť v pôvodnom stave.
    Komunikácia s Vami prebiehala obratom a na profesionálnej úrovni, čo sa ale o Vás povedať nedá.

Libor z RCprofi.sk

• Šmejd pre malé deti za cenu lepšieho druhu.

Dobrý deň, Vincent,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Vášmu hodnoteniu príliš nerozumiem. Objednali ste jeden z najzákladnejších RC vrtuľníkov v cene okolo 20 €. Nie je možné predpokladať, že s takýmto typom modelu budete predvádzať nejakú akrobaciu a pod. Cena priamo zodpovedá danému typu modelu. Na druhú stranu ide o veľmi populárny model pre deti a začiatočníkov s RC vrtuľníkmi. Vy ste prvý zákazník, ktorý si na tento typ tovaru sťažuje.

Libor z RCprofi.sk

• zatiaľ chaotické info. a vopred zaplatený tovar ešte nedorazil do zasielkovne

Dobrý deň, Stanislav,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Neviem, čo myslíte pod pojmom chaotické informácie. Poslali sme Vám e-mail o prijatí objednávky, následne e-mail o zaplatení tovaru online kartou a na záver e-mail o expedícii objednávky. Z hľadiska dodania tovaru, bohužiaľ, došlo k omeškaniu na strane dopravcu Zásielkovňa. Táto skutočnosť nás, samozrejme, veľmi mrzí, ale, bohužiaľ, ju nemôžeme ovplyvniť. Ospravedlňujeme sa za neskoršie dodanie a veríme, že budúce objednávky prebehnú už v poriadku.

• široký sortiment
    • uvedený tovar označený ze je skladom reálne nemajú skladom

Tovar som si vybral u nich aj napriek vyššej cene kvôli tomu že ho mali skladom. Tiež som uviedol do poznámky či nie je potrebné niečo doobjednať aby sme mohli rc autíčko hneď používať.
    Nakoniec som zistil ze tovar skladom nie je a ze je skladom u dodávateľa ale nie u nich. Čiže zavádzanie zákazníka. odporúčam informáciu napríklad externý sklad.
    Keď autíčko dorazilo chceli sme nabiť batériu no nabíjačka bola iba na 12V do auto zásuvky. Čiže som to nevedel nabiť. musel som zháňať po neste adaptér pre 230V na 12V. V telefonáte mi bolo oznámené že je to kompletné a nič nepotrebujem. V poise síce bolo ze je tam nabíjačka 12V, ale z toho som mal pocit ze je to ako extra ešte navyše a preto som sa radšej pýtal.
    Tak neviem ci názov RC profi je trn správny. Mal som pocit ze RC amatéri .

Dobrý deň, Pavol,

ďakujeme za hodnotenie. Tovar ste u nás nakúpil s 10 % zľavou oproti štandardnej cene v e-shope a som si takmer istý, že lacnejší tovar na Slovensku nekúpite.
    V komentári k objednávke ste sa pýtali, či máte všetko potrebné, a to sme Vám potvrdili. Z našej strany nemôžeme predvídať, či je pre Vás 12 V nabíjačka v poriadku alebo nie je. Značná časť modelárov nabíja akumulátory 12 V nabíjačkou, takže nám neprišlo nutné na túto skutočnosť upozorňovať, pretože je to úplne bežná vec.
    Čas dodania bol o 1 deň predĺžený z dôvodu vypredania položky na našom sklade, keď sme čakali na dodanie od distribútora Traxxas. Skladová dostupnosť v našom e-shope súhlasí so skutočnosťou.

• neskorá expedícia a preto dlhá dodacia doba -10dní

Dobrý deň, Ivan,

ďakujeme za hodnotenie. Vašu objednávku sme odoslali obratom po prijatí. U kuriéra UPS, bohužiaľ, došlo k problému so zásielkou a k následnému oneskoreniu dodania. Mrzí nás, že bol čas dodania takýto dlhý. Zvyčajne je čas dodania 24 – 48 hodín od odovzdania tovaru kuriérovi. Ide o výnimočnú situáciu, ktorá sa deje naozaj veľmi zriedka. Verím, že budúca objednávka prebehne hladko a tovar bude u Vás v čo najkratšom možnom termíne.