• Nakoľko cez sviatky nerozvazate,rozhodla som sa pre inú firmu.Velmi ste ma sklamali!!!

• Obchod mi nedodal všetky výrobky lietajúce taniere po jednom použití môj pes Rozkusal obchod vyfakturoval mi za dodanie všetkých výrobkov za cca 13 € mi tovar nedodal ani sa neospravedlnil ani peniaze nevrátil

• slabá komunikácia, nedodanie tovaru z objednávky
    • nedorozumnie pri telefonovaní
    • napriek tomu že, .sk tak voalai z cz a nepochopili sme sa

ďalšiu objednávku už určite realizovať z tohto obchodu nebudem

Objednal som si kovové krmitko, po troch dňoch som obdržal informáciu o odoslaní tovaru, po týždni čakania som sa dovolal a zistil , že tovar bol poškodený a vôbec nebol odoslaný o čom ma nikto neinformoval

• komunikácia
    • dodacia doba

človek si zaplatí poštovné skoro 5€, čaká že tovar dostane do dvoch dní (preto som zvolila tento obchod a nie napríklad zoohit, ktorý má nad 39€ poštovné zadarmo ALE vedela som že by mi tovar došiel až na ďalší týždeň..). Tovar mi došiel na ďalší týždeň aj s poštovným 4,80€. Objednávala som tovar v stredu okolo 15:00, do piatka 23:00 som nedostala ani len info, že peniaze a objednávku dostali a spracovali, písala som im dva e-maily a bez odpovede. Tovar došiel až v pondelok.

• Zo štyroch veci , poslali iba jednu správne . Ďalšie veci nedodržali farbu a potom to nechceli ani vymeniť . Neodporúčam tento obchod.

• Tovar som objednal 4.10.Potom 10.10. prišiel email,že tovar expedovali a dnes je 17.10. a ešte tovar nemam.Očakaval by som spravu pre oneskorenie,ale skôr mi došlo aby som vyhodnotil nakup.

• Poškodený a iný tovar ako mal prísť

• Dobra komunikacia
    • Rychle dodanie tovaru
    • Informovanie zakaznika ohladne tovaru a expedicii
    • Vysoke postovne na Sk
    • Tovar mi prisiel poskodeny neoplati sa vratit
    • Zatial ziadna odozva na reklamaciu

Daný tovar som si objednala 08.03.2018, v daný deň som aj tovar uhradila. Doručili mi mail, že momentálne daný tovar nemajú na sklade, ale ho objednajú a následne zašlú. No 14.03.2018 mi znova zaslali mail, že mám znova uhradiť faktúru za daný tovar a keď som im odpovedala, že daný tovar už je vyplatený a tovar ešte stále nemám. Čiže suma sumárom nemám ani tovar a ani peniaze.

• Dodanie nekompletneho tovaru

Objednávka nekompletná, žiadna informácia o nedodaní tovaru. Dve položky po záručnej lehote, jedna dokonca 4 mesiace, balenie špinavé, roztrhané. Na emaily žiadna reakcia, musel som telefonovať, sľúbené vrátenie sumy za tovar po záruke. Zatiaľ (po 5 dňoch) žiadne peniaze neprišli... Nikdy viac.

Strašne dlhá doba do vyexpedovania zásielky. A dokonca aj keď som ju zrušil, tak sa mi ju pokúšali vnútiť a expedovať (pár dní neskôr po zrušení) , s tým, že to nie je pravda a že si: "dovoľujú nesúhlasiť"

Tovar, ktory som si objednala mi neprisiel.
    Na reklamaciu obchod nereaguje.

Prišiel mi tovar aký som si neobjednala.

Povedali ste mi, že som za objednávku nezaplatil. Robil som to pred 1 týždňom a objednávka ešte nebola odoslaná.

• Pomerne dobrý výber
    • Rozumné ceny
    • Na mail s reklamáciou posielaný 2x obchod nereaguje viac ako týždeň

V nepoškodenom balíku bolo jedno z 12kg balení granúl otvorené a vysypané, po odvážení je granúl viac ako v nepoškodenom balení, teda pravdepodobne bolo s týmto manipulované. Na môj mail aj s fotografiami stavu obchod nereaguje!

• dodanie do 2 dni
    • cena tovaru
    • nekomunikuju,neodpisuju nedvihaju
    • tovar pred koncom zaruky bez upozornenia vopred!

objednala som pochutky pre psa vo velkom mnozstve,jedne poslali s 14mesacnou zarukou druhe s 2mesacnou,neupozornili nato,pricom cena oboch druhov bola rovnaka.pytala som sa to dopredu mailom aby mali aspon polrocnu,doteraz neodpovedali.

Tovar je poškodený

• Žiadna komunikácia

Neodporúčam, tovar som objednala a zaplatila. Po pár hodinách sa ma spýtali, či som objednávku stornovala, čo som nespravila a odvtedy ticho. Na moje správy mi neodpovedajú, dúfam, že mi tovar dorazí....