• Neberú telefón, žiaľ

• Objednávku som robil 5.5.,dnes je 14.5.a krmivo zatiaľ nedorazilo. Do kúpeľov som zobral rezervu na týždeň a teraz už 2 dny už nemám čím kŕmiť. Keď som objednával od konkurencie mal som krmivo na druhý deň,najneskôr do dvoch dní.

Objednala som Isovia Visiovia, z obchodu mi odpísali, že produkt je momentálne nedostupný, ale v e shope ho stále ponúkajú "skladom"

• Do dnešného dňa zásielka neprišla, hoci napísali, že dňa 17.03.2023 bola odoslaná, 2x krát som tam písala, že kde teda je, vraj 21.3.2023 ju odošlu, bohužiaľ dnes 24.3.2023 ešte stále nedorazila. Je to smutné, že takto zavádzajú zákazníkov a napíšu, že vraj odoslaná ešte 17.3.2023,smutná realita, tovar pritom na sklade

• Dlhá čakacia doba doručenia a tovar iný ako v objednávke a vo faktúre

Dlhá čakacia doba doručenia a tovar iný ako v objednávke a vo faktúre..
    Nemala som už náladu reklamovať.Pre tento krát zjedia moje zvieratká čo mi bolo doručené
    Pre budúcnosť budem rozmýšlať odkial budem objednávať dalšie krmivá
    Mrzí ma to celé.No som sklamaná ako doteraz ešte nikdy

• Tovar mám ohodnotiť ale tovar ešte nemám stále ! Už som povedal odtiaľ.nebudem objednat lebo nedodržiavajú termíny vôbec!

Na webovej stránke nebolo napísané že tovar nie je skladom. A tak som si objednala tovar, na ktorý čakám veľmi dlho a nakoniec ste objednávku stornovali.

• Vysoké poštovné

Objednala som si dve veci, no z nich mi prišla len jedna správna. Namiesto druhej mi prišiel iný tovar, ktorý je dokonca lacnejší ako ten, za ktorý som zaplatila. Po kontaktovaní obchodu, že došlo pri balení ku chybe, som sa nedočkala odpovede. Keď si niečo objednám, očakávam, že mi to príde a nie niečo iné.

• ANI PO 8. DŇOCH MI OBJEDNANÝ TOVAR NEBOL DORUČENÝ. EŠTE SOM SA NESTRETLA, S TAK DLHÝM DORUČENÍM.

• Jednoduchá komunikácia a rýchle dodanie tovaru

Objedanie tovaru perfekt, čo sa nedá povedať o výroku. Mal slúžiť pre malé papagáje, ale môže tak akurát na okrasu

Obchod neodporúčam. Deklarujú, že tovar bude do týždňa a ani po mesiaci ho nemajú, nedodajú. Ak zaplatíte vopred, máte problém s tým, aby ste peniaze dostali za nedodaný tovar späť. Na vrátenie peňazí už čakám 5 týždňov a zatiaľ som ich nedostal.

• Nečítajú maily
    • Nekomunikujú

3krát som im písala, prosila aby tu druhu objednávku spojili do prvej kde mam poštovné zadarmo. Nestalo sa to, vôbec nečítajú maily, nekomunikujú. Potom konečne mi odpísali ale stále čakám a to už od stredy (20.10) telefón som neskúšala ale v pondelok určite zavolám.

objednávku som vyplatila obratom po jej odoslaní, ale tovar mi dodnes nebol doručený

• Tovar označený "skladom" nieje skladom

Odoslanie tovaru na 3 deň , ale tovar je skladom.

• Dlha cakacia doba
    • Drahe postovne
    • Ku drahemu postovnemu sa pridava aj draha dobierka. Dokopy preprava stoji 7,40
    • Na webe maju uvedene, ze tovar maju u nich skladom, ale realne nemaju.

Cakate vyse tyzdna. Tak im po tyzdni zavolate, dozviete sa, ze na tovar budete musiet cakat skoro dalsi tyzden. Suhlasite. Den na to dostanete mail, ze predsa len ten tovar nedostanete... vsetky polozky, ktore som objednala boli uvedene, ze su u nich skladom. Realne ich ale nemaju.

• Tovar bol poškodený, písala som reklamáciu a nikto mi neodpovedal. Objednala som uterák, ktorý musí byť v plastovom obale, aby nevyschol, no obal bol celý polamany, takže uterák sa nebude dať používať.

Dodnes som tovar neobdržala a po dopyte emailom mi tento bol zablokovaný a doteraz neviem, kedy a či vôbec tovar dorazí.
    Takže zatiaľ nespokojnosť.

Tovar,ktory som objednala bol poskodeny.
    S dorucenim nebol problem,ale som bola sklamana,ze tovar bol poskodeny,ktory sa neposkodil pri preprave,bol dostatocne zabaleny proti poskodeniu,ale bol zabaleny uz poskodeny.Riesila som to s obchodom,aj som poslala fotky,v akom stave je tovar,napisali mi,aby som zabalila a poslala naspät,nakolko poslanie naspät tiez stoji peniaze,tak som ich ziadala,ze opravime to na nase naklady,nech nam uznaju zlavu na to poskodenie,zial uz na tu moju poziadavku nereagovali.

• Tapeta malá, filter huči. Absolutne nespokojnosť

• Zavadzanie ludi o tom ze tovar je na sklade ked ho nemaju! Neponukajte to co nemate a urobte si s tymto poriadky!

Objednala som si dreveny domcek pre morca preto lebo som videla ze je tam na sklade..Po par dnoch mi napisali ze na sklade nieje takze som ho musela objednavat z dalsieho eshopu..Toto ma nesmierne vytocilo lebo clovek zase zaplati dalsie peniaze za kuriera..Neodporucam tu nakupovat..Ak tovar nieje na sklade treba o tom informovar okamzite a nie po par dnoch po objednavke..Keby som to vedela skor tak objednam inde..