• Objednávku som vytvoril dňa 29. 11.2020. Skrinka ktorú som kupoval ma stála 62,86 eur. Kedže sme boli s tovarom spokojný, rozhodli sme sa že takúto skrinku ( rody 3 ) kúpime ešte jednu známim k Vianociam a že dokúpime k nim aj klietky. Na naše NEMILÉ prekvapenie bola skrinka rody 3 už v akcii - 9 %. To by potešilo asi každého kto to prvý krát uvidí. Problém je v tom, že mi sme dali za skrinku u nich 62,86 eur bez akcii, a keď dali na ňu akciu - 9% tak výsledná suma aj zo zľavou bola zrazu 81,72 eur .... Takže ďaľšiu objednávku sme vytvorili u koknukrencii ktorá má reálne ceny. ps: nič by mi na tom nevadilo, keby aj zvýšili cenu, ale nie tým spôsobom že tam drzo dajú cedulu - 9 % ...

Moju poslednú objednávku som vyplatila 3.12. 2020. Po týždni mi prišiel mail, že pokiaľ objednávku nevyplatím, tak mi ju zostrornuju. Odpísala som že objednávka je už týždeň vyplatená a pripojila výpis z transakcie. Dnes mi prišiel ďalší mail že moja objednávka bola zostornovaná. Vo tomto webovom obchode zjavne nečítajú od zákazníkov zaslané maily a majú bordel v priradení platieb. Veľká nespokojnosť z mojej strany!!!!!!

• Tovar posielajú rýchlo
    • Ojednávka tovaru mi už druhý krát prišla nekompletná. Reklamovala som to a napisali že mi pošlú peniaze naspäť,no po tyždni od reklamácie mi nič neprišlo. Tretí krát už si od nich nič neobjednam!

Neodporúčam nikomu tento obchod pokial chcete ušetriť svoj čas vypisovaním reklamácií.

• Dobré ceny
    • Dodacia lehota

Od 1.11.20 som objednaný tovar nedostala!!!! Dodávka mala byť do týždňa a stále nič, už je 18.11.20.

• Skvelé ceny na drobnosti pre hlodavce.
    • Neprišiel mi drevený valček s rolničkou!
    • Bola som informovaná že objednávajú u dodávateľa a naskladnenie majú za týždeň . Ale moju objednávku zaregistrovali 5.10 a došiel balík dnes .
    • Nabudúce si rozmyslim či objednám. Kedže chýbajúca položka a neinformovanie že zásielka bude takto dlho meškať .

Nabudúce si veľmi rozmyslim či objednám. Kedže chýbajúca položka a neinformovanie že zásielka bude takto dlho meškať , je už aj na mňa moc. Ešteže som objednávala krmivo z iného obchodu.

• Samovoľne zmenia objednaný tovar ,aby sa zbavili toho čo majú na sklade bez toho , aby informovali

Nekomunikuje so zákazníkom o objednávke a sám od seba pošle iný tovar ako v objednavke

Objednavka do tyzdna neprisla.

• Vyobrazený tovar na stránkach obchodu a následne aj objednaný, sa neshodoval s tovarom, ktorý bol doručený v balíku.

• Prešlo 10 dní a zatiaľ tovar nedošiel

• Pomalé reakcie, neodpovedajú.

Už na zálohovú faktúru sa čakalo 5 dní.

• Nevedia ani čo majú na sklade

• Konzervy boli pokazene

Vyobrazené produkty nezodpovedajú skutočnosti, obojky iných farieb, miska pre mačku nepodarok - vadný kus, ten mali vyradiť a nie dať do predaja. Som sklamaná, obchod nekomunikuje, nevrátil mi ani peniaze za nedodaný tovar. Náš zákazník, náš pán tu nefunguje, skôr naopak.

• Neprislo co malo

• Poslali nesprávny produkt. Žiadne riešenie reklamácie.

• nedodržanie dodaného tovaru podľa objednávky

tovar mi nebol doručený v objednanom množstve -menej o 6 kusov bez upovedomenia, takže dodané množstvo ma vyšlo drahšie z dôvodu ceny dopravy a dobierky rovnakej ako na objednané množstvo. Neseriozne jednanie!

• Neskoro vybavené objednávky.

Už druhýkrát som si u Vás objednala tovar, prvý bol doručený neskoro a tentokrát to malo byť do týždňa a ešte stále ste mi ho nedoručili. Skúsenosti s Vašim obchodom nemám dobré .

Kedze urcity objednany tovar nemali na sklade a dodavka bola az 2 mesiace dohodli sme sa o odoslanie ostatnych veci. Bohuzial stale mi nevratili zaplatenu sumu za nedodany tovar, aj ked som 2x pisal mail (na ktory samozrejme neodpovedali) a v telefonate ma ujistili ze peniaze do daneho terminu poslu, doteraz sa tak nestalo.

• Dlho dlho ziadna ozva, potom mi napisali, ze som nezaplatila (co som urobila hned po objednavke), potom prisli na to, ze je to ich chyba. Musrla som utekat kupit krmivo aby mi nezomreli vtaciky od hladu.

Objednala som si tovar...napisali mi zes om objednavku zrusila..nic som nezrusila tak som odpovedala a bolo mi napisane ze tovar aj tak nemaju na sklade...dovi dopo