• komunikacia, nedokazem sa dovolat, na emaily mi nikto neodpoveda, o stave objednavky ma nikto neinformuje od momentu zaplatenia

Nedostal som to co som objednal a niektore veci chybali aj ked oni uvadzali ze to tam dali. Doteraz nereagovali na maily, uz odtial nebudem objednavat

• doteraz - včasná dodávka
    • dobré ceny
    • som sklamaná - pred 2 týždňami som uhradila objednávku a doteraz ju nemám

Doteraz som bola vždy spokojná s vybavovaním objednávok cez rajkrmiv, no v tejto chvíli už sama neviem, čo si mám myslieť.
    Spoliehala som sa na včasné dodanie tovaru (3-5 dní), v pondelok bude 14 dní a tovar nemám a neviem, či ho vôbec dostanem?!
    Raz mi bolo povedané, že sa tovar vymenil a že mi bude doručený najneskôr 18.12.(stále ho nemám a nič o ňom neviem) druhýkrát, že sa stratil.

• v ponuke ma tovar ktory nedokaze zabezpecit

• -dlha doba expedicie
    • -nakololko sa jedna o eshop s krmivami pride mi divne ze cenu dorucovania riesia cez hmotnost.

• Hlavnou výhodou obchodu je, že túto značku granúl dodáva (Belcando adult dinner 25 kg).
    • Ľudia v obchode nečítajú pozorne. Uviedla som doručovaciu adresu odlišnú od fakturačnej, napriek tomu mi tovar bol zaslaný na fakturačnú adresu (rozdiel vzdialenosti 12 km).

Obchod je nepozorný a pomalý. Našťastie vodič bol ochotný doviezť mi balíky (75 kg granúl) na doručovaciu adresu, aj keď na balíku bola uvedená iná. To však nie je zásluha obchodu, ale vodiča, preto obchod neodporúčam.

• Dlhe doby dodania, komunikacia so zakaznikom

Raz a stacilo. Absolutna nespokojnost. Tovar ani po 3 tyzdnoch nie je dodany a eshop prestal komunikovat.

• široký sortiment
    • nie všetok tovar ponúkaný na webe majú skladom a ponúkaný tovar sa už nedá zohnať ani u dodávateľa.

objednávať iba tovar ktorý je skladom, aj to by som si asi vopred overil telefonicky.

Posledny nakup v tomto e-shope... Nakupovala som viackrat, ale vzdy to bolo horsie a horsie. Tovar, ktory je na stranke uvedeny "skladom" nakoniec skladom nie je a cez telefon (v lepsom pripade) oznamia, ze uz ani nebude (a to nie mala cast objednavky). Sposob balenia tovaru (v novinach a polorozpadnutej krabici od alkoholu) katastrofalny, myslim, ze pri vyske ceny za dopravu a v pripade kvalitneho e-shopu by to malo byt lepsie..
    Tolko, moja, bohuzial negativna skusenost.

• krmivo co inde nedostat ale co z toho ked sa k nemu neda dostat
    • prisiel mi uplne iny tovar, tazka komunikacia kvoli reklamacii, doteraz to nieje doriesene

uz tu nebudem nakupovat, raz sa chyba stat moze, no toto bolo uz druhykrat, prvykrat mi prislo o balenie mineralov pre kone menej, aj ked reklamacia prebehla v poriadku..

• Dorucene napajackyboli ine nez bolo zobrazene na stranke.Dorucene nerezove misky neboli v kvalitnom stave.

• Dobrý výber tovaru-ale nie je skladom.
    • Načo ponúkajú tovar, ktorý nie je skladom a nevedia dodať do týždňa?

Na stránka majú pri tovare poznámku, že tovar nie je skladom, ale objednajú ho a do 3-5 dní ho budú mať a pošlú správu o expedícii. Po týždni som sa im ozval ja, kedy tovar bude odoslaný. Od štvrtka som nedostal odpoveď-do nedele.

• Tovar mi este neprisiel a uz je 11dni od objednania

• Komunikácia so zákazníkom.Musel som dodatočne urgovať a dožadovať sa informácií.

• dobré ceny
    • drahé poštovné, dlhé dodacie lehoty u tovaru skladom

Neodporúčam tento obchod, pretože po zaplatení objednávky obchodu trvalo ešte ďalšie 3 dni kým boli schopní pripravený tovar odoslať. Podotýkam, že tovar bol skladom a už na druhý deň od zaplatenia mi pri objednávke svietilo - príprava na odoslanie. Nechápem preto, prečo tovar odoslali až po 3 dňoch. Aj to som im už písala dotaz, že kedy to mienia odoslať. Odpovedi som sa však nedočkala.

• žiadne vyhoy ...neozvali sa a na tovar som čakal veľmi dlho..nakoniec som objednavku zrušil...v uvedenom obchode si už nič neobjednam
    • no komment
    • Prilis dlha dodacia lehota. Tovar, ktory nevie obchod dorucit v lehote uvadzanej v popise, by radsej nemal ponukat

Velmi dlha dodacia lehota. Aj napriek tomu, ze bolo pri tovare uvedene 'do 3-5 dni', tak nakoniec nebolo mozne jeho dodanie... Velmi vysoka cena za dorucenie.

• - nekomunikuju proaktivne
    • - v pripade problemov s objednavkou nie su schopni vysvetlit, co sa stalo

Objednala som si tovar, hned v ten den som zaplatila. Po uplynuti 10 dni som volala, kde je tovar, pani na telefone koktala do telefonu a nebola schopna vysvetlit, preco mi tovar neposlali, nakoniec povedala, ze asi zabudli. Ziadne ospravedlnenie, nic. Toto sa mi v tomto obchode stalo uz niekolkokrat, toto bola moja posledna objednavka a vzhladom na niekolko negativnych skusenosti budem nakupovat ten isty tovar inde.

Dobre ceni ale objednal som si filtracnu vati dve balenia bolo mi dodane len jedno balenie pisal som reklamaciu ze mi bolo dadane o jedno balenie menej ziadni zaujem ziadna odpoved takze uvazujem ci este budem objednavat

• Ceny
    • Ostatné