Úplne super vybavené.. Objednávka cez víkend a v utorok matrac na adrese. Veľmi šikovný obchod aj dovoz. Ďakujem ❤️

• prístup zamestnancov
    • neposlali korektné potvrdenie objednávky na e-mail, žiadna príloha v podobe PDF, len smiešny e-mail so slovným popisom čo som si objednala
    • poslali mi chybný výrobok
    • ochota a správanie zamestnancov

Úplná katastrofa, objednala som si matrace 1+1 aby som mala istotu, že budem mať dva rovnaké matrace na jednu manželskú posteľ a prišli mi dva úplne iné matrace, jeden bol svetložltý a mal dĺžku 200cm a druhý bol svetlosivý a mal dĺžku len 197cm (to sa mi ani vo sne nesnívalo, žeby existoval klasický matrac nie pre deti ani extra vysokých ľudí s inou dĺžkou ako 200cm). Matrace vedľa seba vyzerali ako v cirkuse, čistá katastrofa. Samozrejme som hneď písala spoločnosti a dostala som len drzú odpoveď, bez žiadneho ospravedlnenia alebo žeby im to bolo ľúto alebo bez akejkoľvek ochoty to riešiť alebo napraviť. Pán mi napísal, že farba podotýkam ROVNAKÝCH matracov sa môže líšiť a neviem podľa akej normy je v poriadku odchýlka v dĺžke 2cm (na základnej škole ma učili, že 200-197 je stále 3cm). Matrace, samozrejme, vraciam aj napriek tomu, že v potvrdení objednávky, kde dokopy neboli žiadne informácie, nebolo ani či mám na vrátenie 30 alebo 100 dní.

• Rýchlosť doručenia
    • Komunikácia
    • Ústretovosť
    • Cena/kvalita

• rýchle dodanie tovaru
    • bezproblémový nákup, orientácia na webe

opakovane som nakupovala a s matracmi som spokojná, vyhovujú mi, ceny išli o dosť hore

ochotní a zodpovední pracovníci

Prvý krát som objednavala a som veľmi spokojná.Tovar mi bol doručený v poriadku a hlavne rýchlo.

Ďakujem no nikdy viac...madrac je bordel a nie merač ako píšete sa nehnevajte ale spíte vy na takom matraci...nikdy v živote vás nebudem kontaktovať že matrac 2 metre na 15 cm a po 24 hodinách mal 180cm a ledva 10cm hanba...

Reakcia obchodu Raj matracov

jestli došlo k jakýmkoliv komplikacím, tak se omlouváme.
    Matrace Vám byly dodány vakuově balené a pro nabytí do plné velikosti potřebují od 24 do 72 hodin.
    Z popisu bohužel nemůžeme zjistit o jakou vadu se u Vaší objednávky jedná.
    Prosím kontaktujte nás na e-mailu [email protected] nebo na telefonu 0908 677 338 a naši pracovníci s Vámi vyřeší vše potřebné pro Vaši spokojenost.

S pozdravem
    Raj-matracov.sk

poradia, rýchle dodanie...

• Veľký výber matracov za primerané ceny.

Veľmi dobrá komunikácia cez e-mail prípadne telefonicky. Objednaný tovar som dostal na druhý deň od potvrdenia záväznej objednávky kuriérom do miesta môjho bydliska - Nová Baňa.
    Jozef Klačko

• rychlost
    • kvalita

• Velmi rýchle dodanie tovaru prakticky hneď obdeň

Trošku ma zmiatlo keď mi po stiahnutí platby neprišiel žiaden potvrdzujúci email. Nevedela som či je všetko v poriadku. Mail prišiel až ďalší pracovný deň nakoľko som robila objednávku večer okolo 21.00

Rýchle dodanie.

Všetko bolo rýchle a v poriadku

• rýchle doručenie

• kvalita
    • rýchlosť dodania
    • ústretovosť

Matrace objednané na konkrétny deň a obchod všetko zariadil a doručil presne tak, ako sme chceli

• Široký výber matracov podľa kvality a zloženia
    • Cenove veľmi prístupné

• Skvelý produkt, rýchle doručenie.

• Dobrý popis produktov na www stránke
    • Presný termín doručenia pri objednávke

Všetko v poriadku