Raj matracov

2340 recenzií z celkového počtu 5419 hodnotení

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 4,2 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Raj matracov získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Raj matracov

MisiakMT

Pridané: včera, 07:43

• Kvalita a cena ponúkaného tovaru, prehľadnosť stránky
  • Nezaznamenal som

Zatiaľ som tam vždy dobre nakúpil

Katka

• Super ceny.
  • Nic.

Prehladnost, kvalitne matrace za bezkonkurencne ceny.

Peter

Pridané: 20. januára 2017

• Vyhodna cena a vyber matracov

zatial som velmi spokojny

Super,perfekt-OK

verca

Pridané: 19. januára 2017

• prehladnost stranky, skvele ceny a rychle dorucenie tovaru

Vsetko v poriadku, iba jednu vec by som vytkla, ze na stranke je uvedene, ze matrace Apollo maju vysku 20 cm a boli dodane 18 cm.

Katka

Pridané: 18. januára 2017

• prehľadnosť
  • komunikácia - na základe mojich požiadaviek odporučili vhodný matrac
  • vybavenie objednávky - požiadala som o doručenie v konkrétnom termíne (posledný týždeň pred Vianocami) a všetko prebehlo ok
  • doručovaciu spoločnosť

Obchod super, doručovateľská spoločnosť mu však maximálne kazí reputáciu. Aj môj svokor, ktorý matrace preberal, povedal, že keby tie matrace neboli pre mňa, vrátil by ich kuriérovi naspäť.
V skratke: Matrace som mala prebrať ja, ale keďže som nebola doma, poprosila som svokra, či by ich neprevzal. Matrace boli vianočný darček (prekvapenie pre mojich rodičov) ktorí bývajú na rovnakej adrese ako ja, cca 15m od svokra.
Ráno o 9:00 mi kuriér volal, že o cca hodinu príde. Viac sa neozval. Asi o 15:30 volal svokor, že kuriér konečne došiel, avšak bez toho aby sa obťažoval zavolať, pýtal sa priamo susedov kde bývam, napriek tomu že do telefónu som mu jasne povedala, že to preberie svokor. Našťastie bol svokor na dvore a rýchlo to prevzal skôr, ako kuriér zazvonil pred dverami rodičov.
Pán kuriér zložil matrace k bráne s tým, že ďalej ich neodnesie. Svokor 65 ročný pán ho poprosil, či by to nemohol zaniesť cca 10 do garáže (po rovnej zemi), keďže on nevládze, na čo odmietol a nechal ho to nosiť samého (mimochodom, obchod ponúka možnosť dokúpiť za cca 10 eur vynesenie na poschodie, ale to nebol tento prípad. Perličkou na torte bolo, keď mu mal svokor zaplatiť 3,90 (mimochodom chyba obchodu, ktorý z nejakého dôvodu z karty nestiahol plnú sumu). Keďže mal len 10 eur, kuriér mu odmietol vydať a tak svokor musel obehať troch susedov, či mu vedia rozmeniť a nakoniec nechal "ochotnému" kuriérovi 5 eur, keďže vraj nemal drobné.
Názor nech si spraví každý sám....

Marek Krenek

Pridané: 17. januára 2017

• Matrac bol skladom a za dva dni som ho mal doma prosim pekne ozaj rychlovka super.
  • Ziadne

Urcite odporucam tento obchod.

j

Pridané: 16. januára 2017

spoločnosť prostredníctvom ktorej doručuje tovar, po 6 dňoch od prevzatia zásielky (toptrans od obchodu), som začal zisťovať čo je so zásielkou na zvozovom a rozvozovom stredisku kde som sa dovolal až na 7 krát. V telefóne mi pracovník povedal že matrac nevedia kde je asi mu chýba štítok na skenovanie, že to je bežné, hľadajú ho kde sa nachádza... To, že rajmatracov neúčtuje poplatok za dopravu neznamená, že v cene matraca nie je zohladnená aj cena prepravy... som zvedavý do kedy budem čakať na objednaný matrac, ktorý som platil vopred a v akom stave príde...

roman

Pridané: 16. januára 2017

• dodacia lehota bola 10 pracovných dní a tovar mi prišiel už na piaty pracovný deň.

bol som spokojný

alemar

• dobrá cena
  • žiadne

dobrý výber, aj cenovo výhodné