• prístup zamestnancov
    • neposlali korektné potvrdenie objednávky na e-mail, žiadna príloha v podobe PDF, len smiešny e-mail so slovným popisom čo som si objednala
    • poslali mi chybný výrobok
    • ochota a správanie zamestnancov

Úplná katastrofa, objednala som si matrace 1+1 aby som mala istotu, že budem mať dva rovnaké matrace na jednu manželskú posteľ a prišli mi dva úplne iné matrace, jeden bol svetložltý a mal dĺžku 200cm a druhý bol svetlosivý a mal dĺžku len 197cm (to sa mi ani vo sne nesnívalo, žeby existoval klasický matrac nie pre deti ani extra vysokých ľudí s inou dĺžkou ako 200cm). Matrace vedľa seba vyzerali ako v cirkuse, čistá katastrofa. Samozrejme som hneď písala spoločnosti a dostala som len drzú odpoveď, bez žiadneho ospravedlnenia alebo žeby im to bolo ľúto alebo bez akejkoľvek ochoty to riešiť alebo napraviť. Pán mi napísal, že farba podotýkam ROVNAKÝCH matracov sa môže líšiť a neviem podľa akej normy je v poriadku odchýlka v dĺžke 2cm (na základnej škole ma učili, že 200-197 je stále 3cm). Matrace, samozrejme, vraciam aj napriek tomu, že v potvrdení objednávky, kde dokopy neboli žiadne informácie, nebolo ani či mám na vrátenie 30 alebo 100 dní.

Ďakujem no nikdy viac...madrac je bordel a nie merač ako píšete sa nehnevajte ale spíte vy na takom matraci...nikdy v živote vás nebudem kontaktovať že matrac 2 metre na 15 cm a po 24 hodinách mal 180cm a ledva 10cm hanba...

Reakcia obchodu Raj matracov

jestli došlo k jakýmkoliv komplikacím, tak se omlouváme.
    Matrace Vám byly dodány vakuově balené a pro nabytí do plné velikosti potřebují od 24 do 72 hodin.
    Z popisu bohužel nemůžeme zjistit o jakou vadu se u Vaší objednávky jedná.
    Prosím kontaktujte nás na e-mailu [email protected] nebo na telefonu 0908 677 338 a naši pracovníci s Vámi vyřeší vše potřebné pro Vaši spokojenost.

S pozdravem
    Raj-matracov.sk

Komunikácia skoro žiadna prišiel jeden email že je to v procese od vtedy nikto nič, neviem v akom stave sa objednávka nachádza kedy bude doručená atď...

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Vaši objednávku jsme expedovali následující pracovní den od objednání. Bohužel došlo na straně dopravní společnosti ke zpoždění, které nemůžeme nijak ovlivnit.
    Velmi se omlouváme za toto zpoždění, matrace by už měly být doručené.

Raj-matracov.sk

• Tovar mal byť dodaný 11.1.2024. Zatiaľ nič neprišlo, ani informácia o náhradnom termíne dodania - napriek urgencii.
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Objednané matrace mi došli zagúľané v bale.Po rozbalení ani nasledujúci deň matrac nedosiahol rozmery ktoré som objednal,vrchná vrstva bola oddelená od strednej vrstvy a bola menšia po celej dĺžke asi 3 cm. Taký stav bol aj po troch dňoch. Na email som nedostal odpoveď tak som ich kontaktoval telefonicky kde mi bolo oznámené, že pokiaľ chcem vrátiť zásielku bude mi naúčtovaná suma za dopravu vo výške 23,90€. Nerozumiem prečo mám platiť za spätnú dopravu ak zásielku vraciam nie bez udania dôvodu, ale zo závadou materiálu-nemienim to riešiť ako reklamáciu, tovar posielam naspäť...

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Zakoupil jste si matrace, u kterých je uvedené, že jsou nelepené, tzn., že jejich jednotlivé vrstvy jdou od sebe oddělat.
    V emailu, který jste nám zaslal, jste uvedl, že se matrace nezregenerovaly (doložil jste i fotografie) a dále jste nás pouze informoval, že odstupujete od smlouvy v rámci 14 dní od zakoupení zboží. Reklamaci jste řešit nechtěl. Veškeré informace ohledně vrácení zboží Vám sdělil kolega po telefonu, který Vám nabídl i možnost reklamace zboží výměnou za nový kus. Toto jste odmítl.
    Pokud zákazník odstupuje od smlouvy, dopravné vždy hradí on sám.

Raj-matracov.sk

• 6.10.2023 mi prišla sms, že tovar doručia v ten deň, dnes je 10.10, tovar nemám

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Ihned po Vašem vyjádření jsme kontaktovali dopravní společnost ohledně Vaší objednávky. Bohužel se z matrace během přepravy slepil štítek a proto nebylo jasné, komu matrace patří. Dnes odesíláme nový kus přes jinou dopravní společnost. Věřím, že už všechno proběhne v pořádku. Omlouváme se za komplikace.

Raj-matracov.sk

• Pri prvom pokuse o objednanie objednavku odoslalo no nevytvorilo - problemovy system
    • Dodanie nebolo do 24h ako uvadzaju na stranke

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Vaši objednávku jsme přijali 23.8.2023. Zvolil jste si způsob platby převodem, z tohoto důvodu jsme čekali na připsání platby. Tuto jsme přijali následující pracovní den 24.8.2023 a ještě ten den jsme matrace předávali dopravní společnosti. K doručení došlo opět následující pracovní den 25.8.2023.
    Vaše hodnocení nás mrzí, jelikož všechno proběhlo nejrychleji, jak mohlo (a do 24 hodin). Pokud byste zvolil platbu dobírkou, případně platil online, matrace by se stihly odeslat ještě v den vytvoření objednávky, i když jste ji zaslal až po 10. hodině dopoledne.

Raj-matracov.sk

• Obchod ako taký ok, dodanie celkom rýchle
    • No a k tovaru ktorý odtiaľ mám konkrétne matrace Markéta. Máme ich zhruba 5 mesiacov, spí na nich dieťa 25kg,nosnosť bola uvedená tuším 100kg. Matrac vylezany, je v ňom nechutná preliačina, v mieste kde je telo počas spánku najťažšie. Som hrozne sklamaná. Neboli drahé,napriek tomu som čakala že aspoň čo-to vydržia. Reklamácia sa pravdepodobne neoplatí, ak mám matrac na svoje náklady odoslať tak ďakujem pekne, to sa nedoplatim. Za mňa jedno veľké sklamanie a matrace odtiaľ nikdy viac. V spálni máme Dormeo, niekoľko rokov a sú úplne ako nové. Deťom sme brali odtiaľto, tento jeden matrac môžme vyhodiť. Zbytočne vyhodené peniaze do koša, ďakujeme

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Uplatnit reklamaci určitě můžete i bez odesílání matrace, jen je potřeba nás ohledně tohoto uvědomit. Velmi nás mrzí, že jste nás napřed ohledně jakýchkoliv problémů nekontaktovala.
    Proleženinu stačí vyfotit (ideálně s nějakou rovnou tyčí - vodováhou, násadou od smetáku apod. - položenou přes proleženinu) a odeslat na náš email [email protected]. Kolega z reklamačního oddělení se Vám potom ozve ohledně dalšího postupu. Prosíme tedy o zaslání fotografií, děkujeme.

Zla komunikacia,dlha soba dodania

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Objednávku jste si vytvořila ve čtvrtek 13.7.2023 v 19:34 hodin na rošty a matraci Markéta, která nebyla skladem. Z tohoto důvodu ji bylo nutné zadat následující pracovní den do výroby. Jelikož ve výrobě probíhá tento týden celozávodní dovolená, byla u matrace uvedena delší doba dodání, než standardně a to do 10 - 12 pracovních dnů (o čemž jste věděla, jelikož toto bylo uvedeno jak na webu přímo u produktu, následně v košíku při vyplňování objednávky, tak i v jejím potvrzení, které Vám přišlo na email). Dnes je to 5. pracovní den. Jakmile tedy bude matrace příští týden vyrobená, budeme objednávku expedovat k Vám. Toto Vám ještě potvrdíme emailem.

Raj-matracov.sk

• Ako mám ohodnotiť, keď som tovar ešte nedostal?

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Dotazníky s hodnocením zasílá nezávislá společnost Heureka (jak je uvedeno i v jejich emailu), která je zasílá bez ohledu na ukončení objednávky. Stačí tedy hodnocení vyplnit až po obdržení zboží.
    Objednal jste si zboží, kde je uvedena doba dodání do 15 - 25 pracovních dní (toto je uvedeno jak v potvrzení objednávky, tak i na webu). Dnes jsou matrace ve výrobě 10. pracovní den.
    O expedici Vás budeme informovat emailem.

Raj-matracov.sk

• Objednala som matrace, ktoré nezodpovedajú popisu na eshope, mali byť 90x200, výška 18 - dostala som tovar, ktorý má rozmery 90x194, výška 14 cm, matrace sa neregenerovali, ako mi pri každom volaní sľubovali. Reklamáciu musíte poslať na vlastné náklady, čiže ak chcete, musíte najprv zaplatiť nemalé poštovné, nakoľko sa jedná o nadrozmerný balík - a ešte neviete, či reklamáciu uznajú. NIKDY VIAC A NEODPORÚČAM NIKOMU!!!

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Nežádali jsme po Vás zaslání matrací k posouzení, ale o zaslání fotografií dle přiloženého návodu, abychom mohli reklamaci vyřešit na dálku a nemusela jste zboží odesílat. Do této chvíle však fotografie dle návodu nemáme. V případě, že si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte nás, prosím, na emailu [email protected].

Raj-matracov.sk

Čakal som lepšiu tovaru, ale skúsenosti sú dobré..

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Zakoupil jste si nejlevnější, 10 cm matraci. Pokud jste se zbožím nebyl spokojen, mohl jste jej do 14 dnů od obdržení vrátit.

Raj-matracov.sk

Tovar nemal predpísanu hrubku. mal mať 14cm a má 10cm aj po týždni.

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Bohužel od Vás nemáme žádnou informaci emailem, ani telefonicky ohledně špatné výšky matrace. Pokud si tedy přejete zboží reklamovat, kontaktujte nás, prosím, emailem na [email protected].

• Nemá doručený tovar

Tovar bol síce zabalený no po otvorení poškodený.

• Predajcu a tovar nemôžem posúdiť, keďže tovar mi dopravca DPD aj napriek potvrdenému termínu dodania nedoručil, takže som zbytočne, slušne povedané, oddžubal deň. Nabudúce si vyberiem predajcu spolupracujucého s iným dopravcom

Vybrala som si tento matrac preto,lebo bol v ponuke ,,ihneď k odoslaniu ,, už prebehlo takmer tri týždne a matrac neposlali.

• Este neviem, tovar este nemam

Reakcia obchodu Raj matracov

děkujeme za Váš názor. Objednala jste si matrace, které nejsou skladem a je nutné je nechat vyrobit. Toto bylo uvedené jak na webu přímo u matrace, tak i v potvrzení Vaší objednávky, které Vám přišlo do emailu. Jakmile matraci naskladníme, budeme ji expedovat k Vám. O tomto Vás budeme informovat emailem.