• Reproduktor má preliačiny

• Veľmi dobrý obchod.

Skvelý servis a údržba, predajca je vždy v kontakte, nákup som dostal na tretí deň ako som sľúbil, tento skvelý obchod môžem s istotou odporučiť na nákup audio techniky. Prajem obchodu veľa prosperity a prosperity.

• Ok

• super som veľmi spokojný

Super komunikácia rýchle dodanie

Súper, spokojnosť.

Super ochotný personál.osobne sa mi ozvali o konkrétne informácie a tovar mi bol doručený v 100 percentnom stave

• Veľmi rýchle dodanie

Tovar bol dodaný veľmi rýchlo a zvlášť oceňujem osobný a veľmi ochotný prístup. Príjemné ma to prekvapilo. Aj keď som potrebovala poradiť, nebol problém. Takže super

Po 6 dňoch tovar ešte ani nebol odoslaný

• Rychle dodanie, serioznost, dobra komunikacia

• Cenová politika
    • Rýchlosť doručenia

Dlouho jsem se nesetkal s tak perfektním přístupem. Ochota a rychlost komunikace na nejvyšší úrovni. Zboží přišlo v pořádku a bylo odesláno obratem po uhrazení faktury. Děkuji a těším se na další nákup!

• expresné doručenie do 2 dní od objednania tovaru
    • najnižšia cena oproti ostatným internetovým obchodom
  • V popise produktu píšete Materiál náušníkov: Velúr. Mne prišla koža/koženka…

• odbornost, komunikacia, ochota, rychlost dodania

Po predoslej ochotnej a odbornej konzultacii sme objednali akusticke panely, dodanie bol rychle, cela objednavka prebehla bez problemov. Budeme odporucat dalej.

Urobil som doposiaľ pár objednávok, najmä káble Mogami, zatiaľ maximálna spokojnosť

• Po uhradené predfaktury som nemal 2 týždne o tovare žiadnu odozvu. Najskôr telefóny kontakt iba nedvíhali. Teraz už sú nedostupný.
  • Po siedmych dňoch neviem o mojej objednávke stále nič, okrem toho, že bola vytvorená...

Po tyzdni cakania na tovar som pisal na ich stranku , nic .
    Zavolal som , povedali ze to poslu .
    Cakal som dalsi tyzde tak som zavolal , povedali ze mam doplatit za tovar
    co som si objednal a zaplatil lebo medzi tim sa zvisila cena tovaru.
    Tak som to zrusil objednavku , teraz musim mesiac cakat na vratenie mojich penazi .

• Tovar mi nebol doručený ani po siedmich dňoch,obchod nereagoval na mail v ktorom nevedel vysvetliť v akom stave sa objednávka nachádza.