• žiadna
    • poškodený tovar
    • nepostačujúce zabalenie tovaru
    • nulová komunikácia
    • kvalita produktu

Nekvalitný produkt, zle zabalený, poškodený a k tomu žiadna komunikácia zo strany predajcu ani snaha o nápravu.. ostal mi poškodený produkt (nie našou chybou) a k tomu som o 200 eur ľahšia.

Neodporúčam !

Absolútna spokojnosť. Rýchla dodávka, tovar pekne zabalený a načas podľa prísľubu. Príjemná komunikácia . Vrelo odporúčam.

• Všetko rychlo a bez problemov

ziadna komunikacia

Objednal som si kreslo
    Kancelárske kreslo Wau 2 - elastomér
    1/ Vyrobca ho predava za 300e v prepocte oni za 589e
    2/ Kreslo je tvrde
    3/ Nekvalitne spracovanie plastove vylisky nedopracovane
    4/ Kreslo je studene sediet na nom tak to je na vlka
    5/ Kratke a nepohodlne sedenie sice pisane 51cm na sedenie ale realne je ovela kratsie kedze cast sedenia je pod operadlom
    6/ Cistocne poskodene opierky ruk (uz tak dosli)
    7/ kratke opierky a daju sa nastavit len vyska a k sebe alebo od seba

Neuverejnili moju negativnu recenziu na kreslo na ich stranke pod tovarom !!!

Som spokojná

• Dobré ceny
    • Dobrý výber tovaru
    • Trochu menej prehľadná stránka obchodu

• Dobrá cena

• Kvalita, vyber
    • Rychlost dodania
    • Bezpecne zabalene

Ziadna

• Rýchlosť doručenia
    • Kvalita made in Poland
    • Tovar je poškodený
    • Kríž stoličky je otrasný keby bolo možné pridať fotky hneď ich pridám ako varovanie pred týmto tovarom z tohto eshopu.
    • Slabo zabalený tovar a tým vzniknuté škrabance.

Neskutočný brak. Sedenie je ok ale kríž kresla je otrasne vyrobený stred zvárali asi deti a potom ho miesto pochromovania nastriekali strieborným sprejom. Hrozné niečo. Jedná sa o kreslo Future 2.5.

• Rýchlosť doručenia
    • Kvalita výrobku “made in Poland”
    • Kríž stoličky poškodený. Otrasne zvarený. A nepochromovaný všade. Jednoducho otras.
    • Nekvalitne zabalený tovar vo vnútri krabice

Neodporúčam obchod. Jedná sa o kancelárske kreslo Future 5.2 čierne. Velice rád by som pridal fotku toho poľského braku čo mi prišiel ale nedá sa. Aspoň sedenie otočného kresla je v poriadku a na pohľad vyzerá dobre. Objednaval som prvý ale aj posledný krát z tohto eshopu.

Odporúčam nakupovať u vás veľmi milý prístup kupujúcim. Pani na infolinke bola ochotná mala som problém z platbou zavolala mi a vyriešili sme to aj keď to bola moja chyba obiednani ďakujem prajem veľa spokojných zákazníkov

• Krasne pohodlne kresla
    • Kreslo svietiace /mali svietiť na diódy chrbtova cast aj sedacia cast, bohuzial, sedacia nesvieti!!!!
    • Problem riešim od Vianoc, pretože bol to darček od Jeziska pre nášho syna, ktorý je z toho veľmi smutný
    • O probléme sa firma dozvedela, hneď po Vianociach, ale nic sa nevyriesilo
    • stacilo kupit kreslo nie s diódami ale bez nich, pretože cena obyčajného kresla, bola aj je podstatne nižšia!!!!
    • Sme z toho sklamaní, pretože….

Sklamanie

• Pri odoslaní zásielky žiadny mail o zásielke.
    • Slabo zabalený tovar nakoľko mi prišli nejaké poškodené.

Som spokojna

• ceny nižšie.

Fájn obchod, ceny nižšie ako u nenažratých konkurentov čo majú z nevysvetlitelných dôvodov dvojnásobnú cenu na ten istý produkt! Pritom produkt nebol v zlave.
    - Tak som objednal :-)

Tovar prišiel v poriadku v dohodnutom termíne.

• rýchla dodacia doba, veľmi dobrá komunikácia s pracovnikmi obchodu

Spokojná až na to,že na jednom kresle nesedeli dierky na srouby, takže sú len tri ktoré sa dali uchytiť. To by mala kontrola objaviť, alebo nech sa zákazník potrápi.

Prešli 3 týždne od objednania tovaru a tovar som doteraz nedostala. Pomalé dodanie.