• Pri odoslaní zásielky žiadny mail o zásielke.
    • Slabo zabalený tovar nakoľko mi prišli nejaké poškodené.

Som spokojna

• ceny nižšie.

Fájn obchod, ceny nižšie ako u nenažratých konkurentov čo majú z nevysvetlitelných dôvodov dvojnásobnú cenu na ten istý produkt! Pritom produkt nebol v zlave.
    - Tak som objednal :-)

Tovar prišiel v poriadku v dohodnutom termíne.

• rýchla dodacia doba, veľmi dobrá komunikácia s pracovnikmi obchodu

Spokojná až na to,že na jednom kresle nesedeli dierky na srouby, takže sú len tri ktoré sa dali uchytiť. To by mala kontrola objaviť, alebo nech sa zákazník potrápi.

Prešli 3 týždne od objednania tovaru a tovar som doteraz nedostala. Pomalé dodanie.

• Rýchle dodanie8

Veľmi rýchle jednanie, tovar kvalitný. Vrelo odporúčam

• Veľká spokojnost

Všetko prebehlo OK

Super
    Synovi sa páči veľmi a je veľmi pohodlný.

• Kvalita za dobru cenu

• Veľmi dobrá komunikácia s klientským centrom
    • Výhodné ceny
    • Krásny tovar

Objednali sme si 4 stoličky, 1 prišla s poškodeným čalúnením. Ihneď som volala na klientské centrum, kde so mnou rozprávala veľmi milá pani, ktorá mi ochotne a podrobne vysvetlila, ako mám postupovať pri reklamácii. Aj následná komunikácia mailom bola veľmi príjemná a ústretová. Bolo vidieť že firma si zákazníkov váži a snaží sa im maximálne vyhovieť. Reklamácia bola expresne rýchla a za pár dní som mala doma novú stoličku. Určite sa nebojím nakúpiť tam znova, nákup je bezpečný a zamestnanci neskutočne milí a ochotní. Môžem len odporučiť.

• Rychlé vybavenie

Odporúčam

• Jednanie s obchodom bolo na vynikajúcej úrovni.Bola som informovaná o dodávke kresiel.Bolo to pred vianočnými sviatkami a predsa mali na slušné a korektné jednanie čas.

Obchod je spoľahlivý.

• Tri "kresla" zgučené v potravinovou foliou omotanej rozpucenej kartonovej skatuli, ked som sa donasky pytal, ci neboli tri baliky, tak neboli . Skutocne boli v jednom beztvarom baliku zbalene tri male detske stolicky, s otlcenymi chromovanymi nohami. Musia byt v najvyssej polohe, inak su s vyskou hokerlika.... podvod na zakaznika... Riesim reklamaciu. Odpovedali sice milo, ale skutek utek... Jedno koliesko sa uz zlomilo po tyzdni pouzivania na pevnej podlahe s linoleom , mam riesit reklamaciu c.2? Nechce sa mi.
    • Niet vyhod.

Neberte to.

Vypborná komunikácia zo strany obchodu a expresné doručenie.

• Ceny
    • Sortiment