• Kvalita za dobru cenu

• Veľmi dobrá komunikácia s klientským centrom
    • Výhodné ceny
    • Krásny tovar

Objednali sme si 4 stoličky, 1 prišla s poškodeným čalúnením. Ihneď som volala na klientské centrum, kde so mnou rozprávala veľmi milá pani, ktorá mi ochotne a podrobne vysvetlila, ako mám postupovať pri reklamácii. Aj následná komunikácia mailom bola veľmi príjemná a ústretová. Bolo vidieť že firma si zákazníkov váži a snaží sa im maximálne vyhovieť. Reklamácia bola expresne rýchla a za pár dní som mala doma novú stoličku. Určite sa nebojím nakúpiť tam znova, nákup je bezpečný a zamestnanci neskutočne milí a ochotní. Môžem len odporučiť.

• Nabytok kvalitny, lahko zmontovatelny,

Trosku dlhsia dodacia lehota, ale nabytok pekny, kvalitny, ...

• S obchodom som bola veľmi spokojná. Zakúpený tovar mi bol doručený za bezkonkurenčnú cenu a kvalitne zabalený aj s príbalovým letákom a jednoduchým návodom na zloženie. Kvalita tovaru je výborná. Ďakujem
    • Tiež sa mi veľmi páči, že napriek a práve kvôli vyššej sume bola možnosť objednať tovar na dobierku.
    • Jediná nevýhoda, ktorá mi napadne, že je dodávateľ "primakresla" pomerne málo známy a stránku som našla po dlahšom hľadaní podobných stránok na internete. Inak naozaj všetko v poriadku.

• Veľký výber, kvalita