• Dobrá mailová komunikácia.
    • na tel. kontakte viac zapracovať

Kupoval som poškodený tovar. Obchodník mi pred kúpou poslal fotky poškodenia, a ja som sa na ich základe rozhodol. Vznikol problém pri doprave, ale ten sa mailovou komunikáciou vyriešil. Chcel som aj telefonovať, ale po kliknutí na odkaz na mňa vyskočilo toľko čísel v rade za sebou, že som začal mať pochybnosti o serióznosti predajcu. Všetko ale prebehlo v poriadku.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Tovar posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti a tak problém nastal na ich strane, čo sme sa urgentne snažili vyriešiť. Z kapacitných dôvodov funguje náš e-shop iba prostredníctvom mailovej komunikácie. Zákazníkom sa snažíme vždy odpísať v čo najkratšom čase. Prajeme nech Vám skriňová mraznička dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• najlepšia cena tovaru, rýchla komunikácia, doručenie rýchlejšie ako bolo uvedené pri tovare (nebolo skladom)

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní objednaných spotrebičov.. Nech Vám dobre a dlho slúžia.

• Super komunikácia

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme nech Vám chladnička dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• Rýchle vybavenie a dodanie tovaru
    • Dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní sušičky. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Komunikácia

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní vysávača. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• najlacnejšia cena
    • veľmi rýchle dodanie
    • výborná komunikácia

Obchod odporúčam. Nakupujem často. Spokojnosť.