• Tovar skladom nie je skladom
    • Komunikacia nula bodov
    • Filtracia a vzhlad stranky z roku 5

• Veľmi dobrá cena a rýchle dodanie

Majú veľmi dobré ceny a kvalitné výrobky

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní klimatizácie. Nech Vám dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• najlepšia cena tovaru, rýchla komunikácia, doručenie rýchlejšie ako bolo uvedené pri tovare (nebolo skladom)

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní objednaných spotrebičov.. Nech Vám dobre a dlho slúžia.

• Najlepšia cena
    • Tovar v poriadku prišiel
    • Rýchlost
    • Žiadné

Objednal som si tačiaren vo štvrtok. Mali na stránke zverjnený že tovar skaldom do 7 dní. Pondelok som dostal email že tovar expedovaný a revzal kurierská spoločnost . Utorok na druhý den som dostal toval. Zhrnutie štvrtok objednavka ,utorok tovar umňa,tak že na stranke mali tovar do sedem dní ! Paráda . Spokojnost odporúčam obchod. Určite budeme ešte tu nakupovat. ☺️

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní tlačiarne. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Najlepšie ceny na lego

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, tovar ste si objednali 09. 05. 2023 v poobedňajších hodinách. Bol Vám odoslaný v termíne, ktorý máme uvedený pri produkte na stránke nášho e-shopu. Tovar ste riadne prevzali a z Vašej strany sme neobdržali žiadnu sťažnosť a tak si nevieme vysvetliť 50% spätnú väzbu.

• Najlepšia cena na trhu

Nákup prebehol v poriadku. Obchod má najlepšie ceny a dodanie trvá kratšie ako majú uvedené.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme nech Vám robotický vysávač dobre a dlho slúži.

• najlacnejšia cena
    • veľmi rýchle dodanie
    • výborná komunikácia

Obchod odporúčam. Nakupujem často. Spokojnosť.