• Prehľadné stránky
    • Rýchle vybavenie

Maximálna spokojnosť

• Tovar skladom nie je skladom
    • Komunikacia nula bodov
    • Filtracia a vzhlad stranky z roku 5

nekompletne informacie ohladne datumu dodania

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, tovar ste si objednali s informáciou pri produkte, že je na objednávku. Dodanie sme sa snažili urgovať u dodávateľa a ihneď, ako sme zistili informáciu, že má tento tovar výpadok, tak sme Vás kontaktovali.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• Veľmi dobrá cena a rýchle dodanie

Majú veľmi dobré ceny a kvalitné výrobky

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní klimatizácie. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Rýchlosť, kvalita

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní kávovaru. Nech Vám kávička z neho chutí.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• Dobrá mailová komunikácia.
    • na tel. kontakte viac zapracovať

Kupoval som poškodený tovar. Obchodník mi pred kúpou poslal fotky poškodenia, a ja som sa na ich základe rozhodol. Vznikol problém pri doprave, ale ten sa mailovou komunikáciou vyriešil. Chcel som aj telefonovať, ale po kliknutí na odkaz na mňa vyskočilo toľko čísel v rade za sebou, že som začal mať pochybnosti o serióznosti predajcu. Všetko ale prebehlo v poriadku.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Tovar posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti a tak problém nastal na ich strane, čo sme sa urgentne snažili vyriešiť. Z kapacitných dôvodov funguje náš e-shop iba prostredníctvom mailovej komunikácie. Zákazníkom sa snažíme vždy odpísať v čo najkratšom čase. Prajeme nech Vám skriňová mraznička dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• najlepšia cena tovaru, rýchla komunikácia, doručenie rýchlejšie ako bolo uvedené pri tovare (nebolo skladom)

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní objednaných spotrebičov.. Nech Vám dobre a dlho slúžia.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Obchod zrušil objednávku kvôli tomu že tovar nemali a už ani nebudú mať na sklade a keďže objednávka bola zaplatená kartou dopredu tak mi peniaze mali vrátiť ale už mesiac čakám a peňazí nikde.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň , Vaša platba bola ihneď refundovaná na Vašu kartu - 21.6. Prosíme kontaktujte Vašu banku s potvrdením o refundácii, ktoré sme Vám zaslali ešte pred Vašou recenziou.
    Ďakujeme.

ok

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní práčky. Nech Vám dobre a dlho slúži.

ok

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní sušičky. Nech Vám dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Omylom som objednal sklokeramicku varnu dosku namiesto indukcnej, vsimol som si az pri doruceni tovaru. Objednal som v sobotu, uz v pondelok som mal tovar doma. Tovar som vratil, peniaze mi boli vratene na ucet. Urcite tento obchod odporucam. Davam 5 z piatich hviezdiciek.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami.

Všetko ok

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste nakúpili práve u nás. Prajeme veľa spokojnosti pri kúpaní sa vo vírivke. Nech Vám dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• Jednoduché a jasné pravidlá, ktoré boli splnené
    • Žiadnu nevýhodu som nezaznamenala

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní mikrovlnnej rúry. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• rýchla dodávka

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní ohrievača vody. Nech Vám dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

S nakupom som spokojna, ako vzdy.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste sa opäť rozhodli nakúpiť v našom e-shope. Stálych zákazníkov si veľmi vážime. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní toneru.

Rýchle dodanie. Spokojnosť.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš nákup v našom e-shope a pozitívnu recenziu. Sme radi, že Vám tovar prišiel v poriadku a prajeme veľa spokojnosti pri jeho používaní.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Všetko v poriadku. Nie je čo vytknúť.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme nech Vám práčka dobre a dlho slúži.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• široký výber tovaru od hračiek, elektrospotrebičov až po náradie do záhrady a dielne za sympatické ceny
    • nie je nám známa žiadna

objednávali sme po prvýkrát z tohoto e-shopu a sme maximálne spokojní. Objednaná vstavaná ľadnička bola dodaná v poriadku a v krátkom čase od objednávky. Dva dni po dodaní nám volala milá pani z e-shopu či bola objednávka doručená a je všetko v poriadku. Týmto ešte raz ďakujeme za promptné vybavenie objednávky. Je to zatiaľ krátky čas na hodnotenie spoľahlivosti produktu, no ľadnička beží, chladí a je v nej priestoru viac než sme čakali. Bolo ju potrebné nechať bežať nejaký čas kým sa vychladí. Po túto dobu bzučala, ale chod sa ustálil a už je tichá.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za milú a pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste si pre Váš nákup vybrali náš e-shop. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní chladničky. Nech Vám dobre a dlho slúži.

• Super komunikácia

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste nakúpili práve v našom e-shope. Prajeme nech Vám chladnička dobre a dlho slúži.

• Najlepšia cena
    • Tovar v poriadku prišiel
    • Rýchlost
    • Žiadné

Objednal som si tačiaren vo štvrtok. Mali na stránke zverjnený že tovar skaldom do 7 dní. Pondelok som dostal email že tovar expedovaný a revzal kurierská spoločnost . Utorok na druhý den som dostal toval. Zhrnutie štvrtok objednavka ,utorok tovar umňa,tak že na stranke mali tovar do sedem dní ! Paráda . Spokojnost odporúčam obchod. Určite budeme ešte tu nakupovat. ☺️

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme veľa spokojnosti pri používaní tlačiarne. Nech Vám dobre a dlho slúži.