• Tovar skladom nie je skladom
    • Komunikacia nula bodov
    • Filtracia a vzhlad stranky z roku 5

nekompletne informacie ohladne datumu dodania

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, tovar ste si objednali s informáciou pri produkte, že je na objednávku. Dodanie sme sa snažili urgovať u dodávateľa a ihneď, ako sme zistili informáciu, že má tento tovar výpadok, tak sme Vás kontaktovali.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Obchod zrušil objednávku kvôli tomu že tovar nemali a už ani nebudú mať na sklade a keďže objednávka bola zaplatená kartou dopredu tak mi peniaze mali vrátiť ale už mesiac čakám a peňazí nikde.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň , Vaša platba bola ihneď refundovaná na Vašu kartu - 21.6. Prosíme kontaktujte Vašu banku s potvrdením o refundácii, ktoré sme Vám zaslali ešte pred Vašou recenziou.
    Ďakujeme.

• Najlepšie ceny na lego

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, tovar ste si objednali 09. 05. 2023 v poobedňajších hodinách. Bol Vám odoslaný v termíne, ktorý máme uvedený pri produkte na stránke nášho e-shopu. Tovar ste riadne prevzali a z Vašej strany sme neobdržali žiadnu sťažnosť a tak si nevieme vysvetliť 50% spätnú väzbu.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• nedostatok informácii o stave objednávky
    • dlhé čakanie na dodávku

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, tovar ste si objednali 14.4.2023 a ešte v tento deň ste dostali informáciu od nášho objednávkového oddelenia, že nemáme termín naskladnenia od nášho dodávateľa. Dodanie sme sa snažili urgovať u dodávateľa a o každom kroku sme Vás informovali. Vy ste nám opätovne dali informáciu, že na tovar si počkáte. Tovar Vám dnes expedujeme. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajta kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Uvádzanie do omylu, že tovar bol expedovaný.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, tovar ste si objednali 01.04.2023 (sobota), kedy naše objednávkové oddelenie nepracuje. Tovar sme prichystali na odoslanie pre kuriera 04. 04. 2023, nakoľko mal auto plné, tak sme ho museli odoslať na druhý deň
    05. 04.2023 o čom sme Vás informovali. Štandardné doručenie, ktoré máme uvedené na našej stránke na Vami objednaný ohrievač vody je 5 - 7 pracovných dní. V tomto termíne Vám bol tovar doručený. Ďakujeme za pochopenie.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

neodporucam platit vopred,je mozne ze tovar nikdy nedorazi.....tak velky pozor!!!

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, na našej stránke máme uvedenú informáciu, že termín doručenia práčky, ktorú ste si objednali je 5 - 7 pracovných dní. Tovar ste si objednali 08. 03. 2023 a odoslali sme ho 15. 03. 2023, čo je stále v termíne, ktorý máme uvedený na našej stránke. V prípade, že by sa stalo, že tovar by nebol skladom, tak vždy zákazníka o tejto skutočnosti informujeme. Ak by bola čakacia doba na tovar dlhšia ponúkneme alternatívu a ak si zákazník nevyberie, tak v prípade, že si zvolil platbu bankovým prevodom, peniaze vraciame na bankový účet v zákonnej lehote. Nerozumieme prečo píšete, že neodporúčate platiť vopred, keď vy ste si ako spôsob platby zvolili platbu na dobierku. Ďakujeme za porozumenie.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• Lego krabica mala obité rohy a malé diery.

Lego krabica bola poškodená z kazdej strany a aj špinavá ako keby od hliny alebo prachu.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

poškodenie vzniknuté pri preprave nás úprimne mrzí. Poškodenie obalu však nemá vplyv na obsah a stav zakúpenej stavebnice.

Napriek viacerým opatreniam (balenie do extra krabice alebo fólie) žiaľ nedokážeme garantovať, že krabica stavebnice bude kuriérskou spoločnosťou doručená bez vonkajších poškodení obalu. Krabica stavebnice je ľahká a manipulácia s ľahšími balíkmi na depách prepravcov spravidla neopatrná.

Práve z tohto dôvodu na túto skutočnosť zákazníkov dôrazne upozorňujeme priamo v popise produktu pri všetkých stavebniciach LEGO (vo farebnom odseku "RIZIKO POŠKODENIA KRABICE PRI PREPRAVE"), aby tí zákazníci, ktorým záleží na vzhľade krabice s týmto rizikom počítali ešte pred objednávkou. V komunikácii po doručení ste nám potvrdili, že ste si toto upozornenie prečítali - rizika mierneho poškodenia krabice ste si teda boli vedomý.

Zakúpený tovar je samozrejme možné do 14 dní od jeho doručenia vrátiť.
    Ďakujeme za porozumenie.

• Šmejdi

Na Heuréke ich cenová ponuka bola podstatne nižšia ako v ostatných obchodoch. Tovar som hneď zaplatila. Po troch dňoch mi prišla správa, že ponúkaný tovar môžu dodať, ale o 30 percent drahší - mám na výber, buď doplatím alebo stornujem objednávku. Neviem, koľko ľudí im na tento trik naletí, ja som stornovala objednávku. Peniaze vrátili hneď.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

vzniknutá situácia nás úprimne mrzí. Vami objednaný odštavovač bol na externých skladoch partnera, preto bolo pri danom produkte upozornenie na dlhšiu dobu dodania.

Ihneď ako sme dostali informáciu od dodávateľa o nedostupnosti tovaru sme Vás o nedostupnosti informovali - súčasne sme Vám ako riešenie situácie ponúkli dodanie od iného dodávateľa, avšak za vyššiu cenu (našu nákupnú, teda bez obchodnej marže).

To čo popisujete ako "trik" bola naša snaha o ústretový krok a alternatívne vyriešenie problému. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

• Chaos v sklade! Deň po objednávke mi volajú, že expedujú môj disk a deň po expedícii zas volajú, že rušia objednávku, lebo nie je na sklade

Neodporúčam, ochod žije softvérom 19. storočia:)

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí a ospravedlňujeme sa. Trvá 24 hodín, kým sa náš systém spáruje s aktuálnymi skladovými zásobami. Keďže išlo o rozbalený tovar, veľmi rýchlo sa vypredal. O tejto skutočnosti sme sa Vás snažili čo najrýchlejšie informovať. Ďakujeme za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujeme.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Objednávka zrušená, tovar by mi doručili ak by som zaplatila 80€ viac .. bieda neodporúčam !!!

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí a ospravedlňujeme sa. Na tovar, ktorý ste si objednali bolo vytvorených veľmi veľa objednávok pred Vami a tak sme expedovali tie. Trvá 24 hodín, kým sa náš systém skladuje s aktuálnymi skladovými zásobami. U dodávateľa sme objednali ďalší tovar, avšak nakoľko sa zvýšila trhová cena zvýšil nám dodávateľ nákup a tak sme boli nútení navýšiť cenu aj my. O tejto skutočnosti sme Vás informovali vy ste s tým nesúhlasili a tak sme Vám peniaze vrátili na Váš bankový účet. Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

• Dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, pri produkte, ktorý ste si objednali máme uvedenú informáciu, že tovar odosielame do 10 - 14 pracovných dní. Táto lehota ešte neubehla. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Za pochopenie ďakujeme.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• strasne dlha dodavka tovaru

strasne dlha dodavka tovaru, od 2.1. je objednavka, pytate sa na skusenosti a tovar doteraz neprisiel.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, pri produkte, ktorý ste si objednali máme uvedenú informáciu, že tovar odosielame do 5 - 7 pracovných dní. Táto lehota ešte neubehla. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Za pochopenie ďakujeme.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Obchod neodporúčam. Tovar som vyplatila ale po 3 dňoch som sa informovala kde sa nachádza moja objednávka, odpoveď bola nie je na sklade. Odstúpila som od zmluvy ale za vrátením peňazí som musela čakať 14 dní.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, pri tovare, ktorý ste si objednali máme uvedenú informáciu, že termín dodania je 10 - 14 dní. Peniaze za tovar vraciame najneskôr do 14 dní, čo je zákonná lehota na vrátenie peňazí. Platba bola už vrátená na Váš bankový účet. Za porozumenie ďakujeme.

• Nízke ceny
    • Prišiel mi poškodený tovar
    • Nezdá sa mi že to je originál produkt
    • Dlhá doba čakania na tovar kým prišiel

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, pri tomto produkte máme uvedený termín dodania 10 - 14 dní, čím sme dodaciu lehotu aj splnili, nakoľko boli aj vianočné sviatky a naše objednávkové oddelenie počas vianočných sviatkov nepracovalo. Tovar, ktorý posielame je vždy originál priamo od výrobcu. Nikdy ho neprebaľujeme a ani nerozbaľujeme, aby sme predišli poškodeniu. Reklamácia tovaru je v stave riešenia. Za porozumenie ďakujeme.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Na webe je info, ze tovar je skladom. Ked som si ho objednal, prisiel mi obden mail, ze tovar nie je skladom U DODAVATELA!, takze nevedia garantovat dodanie do Vianoc. Ani mi to neprislo, hoci objednavka bola 14 dni pred Vianocami a uvadzali, ze tovar je skladom. Sklamanie.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí a ospravedlňujeme sa. V čase vianočných sviatkov sme zaznamenali obrovské množstvo objednávok a trvá aj nejaký čas kým sa dostupnosť na našom e-shope aktualizuje so skladovými zásobami. Na našej internetovej stránke sme menila dostupnosť tovaru, preto je možné, že v čase Vašej objednávke na našom e-shope bola dostupnosť skladom. Na veslársky trenažér, ktorý ste si objednali bolo vytvorených veľmi veľa objednávok pred Vami a tak sme expedovali tie. O tejto skutočnosti sme Vás aj informovali. Vzniknutá situácia nás mrzí a ospravedlňujeme sa. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
    S pozdravom, Pricemarket.sk.

Objednávka bola zrušená 13.12.2022 platba mi nebola doteraz vrátená.

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, peniaze vraciame na bankový účet vždy v zákonnej lehote, ktorá je 14 dní. Ďakujeme za pochopenie.

Klamári

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, pod produktom pri našom e-shope máme uvedenú informáciu na objednávku - kontaktujte nás o dostupnosti. Táto informácie je tam uvedená z toho dôvodu, aby zákazník vedel, nemáme termín naskladnenia od nášho dodávateľa a čakacia doba na tovar je dlhšia. Snažili sme sa Vás kontaktovať aj telefonicky, ale bezúspešne. Ďakujeme za pochopenie.

• Žiadna
    • Termín dodania

Obchod sa neobťažuje ani ozvať zákazníkovi čo sa deje s jeho objednávkou...

Reakcia obchodu Pricemarket.sk

Dobrý deň, pri tovare, ktorý ste si objednali máme uvedenú informáciu o expedovaní 10 - 14 pracovných dní. Táto informácia je tam uvedená z toho dôvodu, aby zákazník vedel, že čakacia doba na vstavanú rúru je dlhšia a tým zvážil, či je ochotný na tovar čakať. Pri objednávky je veľmi dôležité čítať všetky informácie, ktoré máme uvedené pri produkte. Tovar Vám bol odoslaný. Za pochopenie ďakujeme.