• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť

Objednala som už viac tovarov z Prevádzkarne a vždy bolo veľmi rýchle dodanie a tovar bol vždy v najlepšej kvalite. Prevádzkareň môžem len odporúčať.

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie nákupu v našom e-shope. Spokojnosť zákazníka je pre nás priorita a tešíme sa, že máme takých verných a spokojných zákazníkov. Prajeme všetko dobré.

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas na vyplnenie dotazníka. Teší nás, že oceňujete super rýchle dodanie vašej objednávky.

tím z www.prevadzkaren.sk

• najlepši obchod, často sledujem akcie

Vážený zákazník,

ďakujeme za vašu milú spätnú väzbu. Vaše hodnotenie si nesmierne ceníme.

tím z www.prevadzkaren.sk

• Kultivátor mi bol doručený ihneď po objednaní. Som spokojná.

Reakcia obchodu Prevadzkaren.sk

ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že oceňujete rýchlosť doručenia.

tím z www.prevadzkaren.sk

• Veľká spokojnosť, rýchle doručenie tovaru

Vozík je pre mňa vyhovujúci,som veľmi spokojná s tovarom

Reakcia obchodu Prevadzkaren.sk

veľmi pekne ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás aj samotným tovarom spokojná. Veríme, že aj naďalej ostanete našou vernou a spokojnou zákazníčkou.

tím z www.prevadzkaren.sk

• Rýchle doručenie,Max.spokojnosť,bol som milo prekvapený

Vážený zákazník,

ďakujeme za skvelú recenziu. Budeme radi ak aj naďalej ostanete naším verným a spokojným zákazníkom.

tím z www.prevadzkaren.sk

• na webe prezentujete lži...poľský výrobok nedosahuje 12kW výkonu, je z tenkého plechu a nemá pravdepodobne ani deklarované certifikáty..

neochota komunikovať s kuriérom ohľadne dodania na neprístupné miesto (samota) - kuriér o tom nebol upovedomený

Vážený zákazník,

vaša reakcia nás mrzí. Ubezpečujeme vás, že deklarovaný výkon zodpovedá výrobku a sme si vedomí, že sme vám zaslali aj príslušné certifikáty, ktoré to potvrdzujú. Je nám ľúto, že ste zažili ťažkosti s prepravnou spoločnosťou, ale nakoľko sa jednalo o paletovú prepravu, doručenie do chatárskych oblastí a neprístupných miest bez infraštruktúry je vo väčšine prípadov nemožné. Vašu zásielku sa nakoniec podarilo doručiť a boli by sme radi, ak by ste vašu spätnú väzbu prehodnotili.

• zásielka prišla behom 2 dní

Milý Peter,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že oceňujete rýchlosť doručenia vašej zásielky. Budeme radi, ak nám prejavíte dôveru aj na budúce.

tím z www.prevadzkaren.sk

• Super vozík do záhrady .
    • Lepšie ako tlačiť furik
    • Dobrá nosnosť prešiel záťažovým testom s prehľadom odviezol 400kg viac sa my bohužiaľ nevošlo naložiť .
    • Rukoväť je akurát nieje krátka ako píšu .

Vážený zákazník,

úprimne sa chceme poďakovať za vašu pozitívnu recenziu. Takáto konštruktívna spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá. Budeme radi ak aj naďalej ostanete naším verným a spokojným zákazníkom.

Ok

Reakcia obchodu Prevadzkaren.sk

sme radi, že ste boli s nákupom spokojný a veríme, že sa na nás obrátite aj na budúce.

tím z www.prevadzkaren.sk

• Lacnejší obchod ako iné obchody

Reakcia obchodu Prevadzkaren.sk

mrzí nás, že ste nás nekontaktovali priamo aby sme vedeli túto situáciu promptne riešiť a aby sme preventívne zabránili vašim obavám. Evidujeme od vás objednávku, ktorú sa vám nepodarilo úspešne dokončiť a na základe čoho sme vám kontaktovali. Vytvorili ste si ďalšiu objednávku, ktorú evidujeme ako úspešne doručenú. Boli by sme radi ak by ste vašu recenziu prehodnotili.

Vážený zákazník,

ďakujeme za vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že oceňujete rýchle vybavenie vašej objednávky.

tím z www.prevadzkaren.sk

Ryclosť aj ked tovar nebol na sklade.

Vážený zákazník,

ďakujeme za vaše pozitívne slová. Sme radi, že ste boli s nákupom spokojný a veríme, že sa na nás obrátite aj na budúce.

Ok

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu recenziu a odporúčanie.

• Rychle dodanie

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme, že ste si našli čas na vyplnenie dotazníka. Vážime si vašu prejavenú dôveru.

• rýchle vybavenie

Vážený zákazník,

v prvom rade sa vám chceme poďakovať za objednávku a v neposlednom rade sme vám vďační za pozitívne hodnotenie.

tím z www.prevadzkaren.sk

Prva objednavka , rychle vybavenie a dorucenie

Vážený zákazník,

vážime si vašu prejavenú dôveru a oceňujeme, že ste si našli čas na hodnotenie vášho prvého nákupu u nás. Budeme radi, ak ostanete naším verným a spokojným zákazníkom aj v prípade budúcich objednávok.

• Absolútna spokojnost
    • Nepoznam
    • Profesionálne jednanie

Spokojny

Vážený zákazník,

úprimne sa chceme poďakovať za vašu pozitívnu recenziu. Takáto spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá. Budeme radi ak nám prejavíte dôveru aj v prípade budúcich objednávok.

Rýchle dodanie.

tím z www.prevadzkaren.sk

• Tovar mi bol doručený poškodený odpoveď stále ohľadom zľavy ,o ktorú nestojím nakoľko tovar sa nedá používať poprosil ,by som o dodanie nového balíka ,alebo vrátení peňazí na ucet
    • Navrhujem zmenu kuriéra nakoľko už viac krát mi bol balík doručený tým istým kuriérom vždy bol balík tovar poškodený

Výhoda je že bol balík včas doručený

Vážený zákazník,

mrzí nás, že ste nemali dobrú skúsenosť s kuriérom vo vašom okolí, ale zmena kuriéra nie je v našej kompetencii. Spolupracujeme s kuriérskou spoločnosťou, ktorá si svojich zamestnancov volí sama, ale samozrejme ju s touto situáciou oboznámime. Naši kolegovia vás budú kontaktovať a veríme, že spoločne prídeme na riešenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.