• Skvelý výber
    • Kvalitné produkty

Vyzerá to perfektne.

• rýchla a ústretová komunikácia
    • prozákaznícky prístup

• veľmi Veľmi príjemná , milá ochotná odborná a rýchla komunikácia
    • hodinky sú nádherné krásne prepracované , dokonalé

Objednávala som cez eshop komunikácia super aj výber dobrý jedine čo má nepotešilo bolo že gravírovanie na krabici bolo dosť nevidno manžel musel lúštiť čo tam vôbec je napísané

Dobrý deň prajem,

ďakujeme veľmi pekne za konštruktívnu recenziu. Ospravedlňujeme sa za horšie viditeľné gravírovanie. Tým že sa jedná o prírodný materiál, ktorý ma rôzne vlastnosti, je niekedy ťažké dosiahnuť rovnaké výsledky. Zmenili sme povrchovú úpravu a nastavenia, tak , aby gravírovanie bolo o mnoho výraznejšie. Ešte raz ďakujeme a prajeme pekný deň.

• Krásna práca, rýchle a spoľahlivé jednanie, veľmi milý predávajúci, odporúčam

Kvalita nezodpovedá cene. Krabica mi prišla nenamorená vo farbe preglejky a v jednom rohu rozlepená. Karafa aj poháre sú nízkej kvality majú defekty po výrobe (zvlnené sklo). Gravírovanie na štyroch kameňoch nie je vycentrované na stred, je to detail ale kazí to celkový dojem. Krabicu som reklamoval p. Kováč slúbil, že pošle novú no žiadna neprišla a na mail ďalej nereagoval. Za mňa velké sklamanie z tejto objednávky, obchod rozhodne neodporúčam.

• Nič mi zatiaľ neprišlo

Reakcia obchodu PravýMuž.sk

Dobrý deň prajem, objednali ste si personalizovaný a na mieru vyrábaný produkt, ktorý vzniká v našej malej dielni. Dodacia doba, ktorú aj uvádzame na našom webe je 5-7 prac. dní. Dnes je 6. deň, Váš výrobok je hotový a nachystaný na odoslanie - zajtra bude u Vás. Prosíme Vás teda ešte o kúsok strpenia. Ďakujeme krásne.

Super komunikácia, vedia perfektne poradiť a vyhovieť požiadavkám zákazníka. Kvalitné výrobky. Odporúčam :) :) :) TOP

• Krásny tovar

• Super rýchle doručenie, zabalené yborne

Výhodný nákup

Vyrobok neodpoveda sume. Produkt mi prišiel poškodený. Písala som im mail 2x a nikto nereaguje.

Dobrý deň prajem,
    Veľmi sa ospravedlňujeme, že Vám prišiel obitý box na whisky pohár. Žiaľ 2m bublinkovej fólie bolo pre kuriéra málo Nabudúce dáme 4m. Refundácia spolu so zľavovým kódom na ďalšiu objednávku je už na ceste. Ďakujeme za milý a ľudský prístup pri komunikácií a riešenií problému.

Maximálne príjemný prístup a ochota vyhovieť . Určite odporúčam a sama využijem aj nabudúce, pretože výber darčekov majú pestrý.

Veľmi spokojná s tovarom aj s komunikáciou.

• darček veľmi pekný
    • gravírovanie na darček

Tovar rýchlo dodaný, podľa požiadaviek. Hodinky vyzerajú super. Funkčnosť overiť neviem - bol to darček. Gravírovanie tiež Ok. Spokojnosť.

• Rýchla reakcia zákazníckeho servisu.
    • Rýchle vybavenie objednávky

Objednávku s gravírovaním na drevenú debnu aj sklo zvládli za 2 dni (42 hodin) s výrobou aj doručením

organizér vyzerá presne ako na obrázku, gravírovanie podľa požiadaviek, doba dodania a osobný odber podľa dohody, rýchla a milá komunikácia. Odporúčam, určite nakúpim znova.

• Tovar bol dodany presne v case ako pisali,co je super.

Kvalita sa vobec nerovna cene. Ked som si box rozbalila na jednej strane som si az neskor vsimla,ze je odstiepeny,veko nedolieha na spodnu cast boxu a zo zatvarania trci klincek do vnutornej strany....z tejto objednavky som sklamana.

Dobrý deň prajem ,

moje meno je Peter Kováč a som Vám k dispozícií pri zákazníckom servise. Veľmi sa ospravedlňujem za zlú kvalitu boxu. Na kvalite si zakladáme a tak sme v tejto chvíli zvýšili a zlepšili kontrolu kvality z výroby, už sa to nebude opakovať. Poslali sme Vám aj mail s návrhmi ako túto situáciu vieme napraviť.

Prajem pekný deň.

Pri prevzati tovaru zistena zla povrchova uprava sitka. Predajca promptne poslal druhe sitko kde je povrchova uprava v poriadku.