• Tentokrát doručovanie trvá dlhšie oproti predchádzajúcej skusenosti

veľmi rýchle dodanie...

• Rychle dodanie

• Nemám co hodnotiť ešte mi nič neprislo

• Spoľahlivosť

• Veľmi rýchle bezproblémové dodanie
    • Obchod bez výhrad

• Storno objednávky bolo možné bez problémov cez e-mail
    • Ochotný personál

Obrovska spokojnost, expresne dodanie na druhy den- nema konkurenciu, objednavam znova! :)

• Na stranke e-shopu obchod uvadzal, ze ma tovar na sklade, no nebolo to tak. Dodanie bolo uvedene o 2 dni, o 5 dni od onjednavky som nevedela, co s objednavkou je. Po 2 spravach mi zavolala slecna, ze maju problemy s dodanim tovaru, lebo nie je na sklade a objednavaju ho zo zahranicia a dodavka niekde uviazla, tovar mi pride mozno o 2 tyzdne.
    Nebola to mozno ich chyba, ale s komunikaciou obchodu so zakaznikom nie som spokojna. Objednavku som zrusila, tovar som objednala inde a mala som ho na druhy den.

• Rýchlosť dodania
    • Veľký vyber

• expresne rýchle doručenie
    • široký výber produktov a značiek
    • bezproblémový
    • nemám

• extra rýchle dodanie (objednané vo štvrtok poobede a v piatok už u mňa, toto sa vidí málokedy)
    • veľmi ochotná komunikácia (zabudla som objednať jedno sérum, zistila som to pár minút po zaplatení objednávky. Po telefonáte mi okamžite "dohodili" tento produkt k objednávke a vytvorili hneď aj požiadavku na platbu, keďže som aj predtým platila kartou. Kontaktná osoba veľmi ochotná a milá, moja požiadavka bez problémov vybavená takmer okamžite)

• Skvelá komunikácia, flexibilita a expresné doručenie produktu, to sú vlastnosti profesionálneho E-shopu. Vďaka, veľmi mi to pomohlo.

• Super rýchle dodanie

Veľmi dobrý obchod

Spokojnosť

• super rýchle dodanie

Tovar mi bol doručený do 48h od odjednania, čo hodnotím veľmi pozitívne.
    Privítala by som, keby eshop ponúka ekologické balenie objednávky.

• okamžitá odpoveď na každú otázku, veľmi ochotní,milí,pri probléme s prekliknutou dopravou velmi ochotne všetko napravili. najoblúbenejší internetový obchod

• rychlost

Spokojnost, doporucujem