S produktom som nadmieru spokojná, objednávam si ho už roky niet čo vytknúť.Zostnemaj naďalej Vašou vernou zákazníčkou.

Som velmi spokojna, tesim sa aj nabuduce. :)

Super, ďakujem vám

• Pekný výber tovaru

Odporúčam!

Žiadne negatíva

Rýchle dodanie,kvalitné výrobky za dobrú cenu.

• ľahké nakupovanie, rýchle dodanie

• Kvalitná kozmetika

Nakolko som mala nejake otazky, pani mi velmi ochotne zistila informacie a kontaktovala. Velmi prijemna komunikacia bola som vcas informovana o oneskorenom doruceni, aj ked sa jednalo iba o den.

Dobrý výber.
    Rýchle vybavenie objednávky.

• Rýchle bezproblémové dodanie
    • Vernostný systém

• Nulova komunikacia
    • Objednam tovar skladom a napriek tomu ho predaju na predajni

Reakcia obchodu Pop Up Store

Dobry den,
    situacia nas mrzi, a hlavne to, ze aj napriek komunikacii s Vami ste uviedli ze sme nekomunikovali. Povedali ste, ze sice neradi, ale na tovar pockate, ako male odskodnenie sme Vam dali zlavu na dalsi nakup a do objednavky pribalime drobnost, ktora urcite potesi. Vzdy to tak robime, ked vieme ze chyba je na nasej strane.

Chyby sa stavaju, skutocne sa tovar predal v obchode skor, ako sme ho stihli odlozit na Vasu objednavku. Mrzi nas to, preto sme Vam dali vediet, ci chcete objednavku zrusit a objednat inde, aby ste produkt dostali skor.

Na druhej strane nas velmi mrzi to, ze z predoslych 4 objednavok, ktore boli dodane rychlo a nacas a 1 predobjednavky, ktoru sme dorucili podla planu, ste nam hodnotenie, ani slovko chvaly nezanechali :)

Ale uz sme si zvykli, ze negativne treba napisat verejne a pozitivne sa berie ako samozrejmost :)

Na zaver, za chybu a zdrzanie sa Vam ospravedlnujeme.

• Objednávka bola prijatá a spracovaná 03.02.2022
    04.02. 22 správa od GLS, že čakajú na odovzdanie od odosielateľa.
    som sklamaná, že zatiaľ objednávka nedorazila a ďalšie informácie o tom kde sa zásielka nachádza nemám

Reakcia obchodu Pop Up Store

Dobry den,
    mrzi nas Vasa skusenost. Chyby sa stavaju, nie je to zas dovod na neodporucanie, ale rozumieme. Zial jeden produkt blokuje celu objednavku, nakolko sa v napore vypredal a vyrobca nemal vyrobenu novu varku :( V pondelok nam poslu tovar a v stredu uz by mal byt balicek u Vas :)

Dakujeme za pochopenie.

Expresné dodanie, spokojnosť!

• Darček k nákupu
    • Dobré ceny

rychle dodanie, vsetko bolo ok

• Veľmi rýchle dodanie
    • Zľava pri kúpe viacerých kusov

• rýchlosť