Skvelé produkty, dobrá komunikácia, rýchle dodanie.

Rýchlosť, ochota pomôcť. Feedback ohľadom tovaru. Hodnotím pozitívne. A odporúčam.

• Rýchle vybavenie objednávky

• Rýchle doručenie tovaru, super

Obchod mi poplietol objednavku, napriek tomu davam 5* a mozem len odporucat.
    Uz pred objednavkou som zistovala detaily ohladom zlozenia vyrobku, odpoved mi prisla obratom a este aj cez vikend.
    Neskorsi omyl zo strany obchodu bol vyrieseny ihned, milo a este aj s darcekom! Co viac si moze zakaznik priat. Vyborny servis, dakujem PopUp.

Vynikajúci priebeh celého nákupu, všetko prebehlo rýchlo a v úplnom poriadku.

Objednávku som robila pred týždňom a tovar ešte nebol ani odoslaný.

Reakcia obchodu Pop Up Store

Mrzí nás Vaša skúsenosť ale pravdepodobne ste si nevšilmi, že ste vytvorili predobjednávku na tovar kt. sme očakávali od dodávateľa ( pri produkte bol predpokladaný dátum doskladnenia až 2.2.2024).
    Váša objednávka je však už na ceste k Vám, môžete si to skontrolovať cez tracking, ktorý sme Vám odoslali na email.

rýchlosť spracovania objednávky .

• skvelý zákaznícky servis
    • dobré ceny
    • rýchlosť dodania
    • zbieranie happy points, výhody byť verným zákazníkom
    • prehľadný eshop

Z eshopu som objednával viackrát. Naposledy sa mi stalo, že namiesto 4 produktov som dostal 3. Mailom som nato upozornil podporu a obratom mi chýbajúci produkt zaslali. Určite budem nakupovať znovu.

• rýchle doručenie
    • perfektne zabalené
    • skvelá komunikácia so zákazníckym servisom

• Velmi rychle vybavenie a dorucenie

• Rýchle doručenie.

Skvelá komunikácia, poradenstvo, ochota a rýchle doručenie.

• dostupnost tovaru v SR
    • cena super

• Rýchle vybavenie objednávky

21.06.2023 ste prijali moju platbu a ja stále čakám na tovar. A vy mi pošlete dotazník, ako som spokojný? Si robíte srandu asi...

Reakcia obchodu Pop Up Store

Dobrý deň Michal,
    úprimne sme jemne zaskočený vašou recenziou. Nepomýlili ste si prosím objednávku s iným eshopom?
    Vašu objednávku u nás ste vytvorili dňa 25.7.2023 a ešte v ten deň Vám bol balík zabalený a odoslaný.
    Podľa trackingu od dopravnej spoločnosti vidíme, že ste si tovar prevzali hneď 26.7.2023 čiže ste balík obdržali hneď na druhý deň od objednania.

• Kvalitka, super ceny..rychlost doručenia

Výborný obchod. Rýchle dodanie, dobré ceny produktov.. objednávam opakovane a vždy som bola spokojná

• tovar za dobré ceny, rýchle doručenie

Spokojnosť