• Rýchlosť
    • Komunikácia s obchodom
    • Kuriérovi nemožné platiť kartou

• Rychlost,cena

Vsetko prebehlo tak ako malo.

• nakúpil v obchode Pompo pred 2 týždňami

Dňa 5.12.2018 som objednala Play-Doh Burger barbecue . Už 6.12.2018 som obdržala mail o potvrdení a príprave uvedeného tovaru. Oznámili ste my, že tovar bude v najbližších dňoch doručený do predajne Prior Trenčín POMPO. Dňa 11.12. bolo oznámene mailom,že tovar sa nachádza na uvedenej predajni. Na druhý deň 12.12.18 sme prišli prevziať tovar a v predajni nám oznámili,že objednaný tovar nie je doručený. Nie je doručený doteraz aj napriek urgencii. Takže moja nespokojnosť je oprávnená. Belásová Valéria

• nakúpil v obchode Pompo pred 3 týždňami

• Tovar bol bez problemov a v dohodnutom termine dodany do pobočky v Partizanskom, čo bolo pre mňa vyhodne
  • nakúpil v obchode Pompo pred 3 týždňami

Som spokojná s tovarom aj s doručením.

• Lokalita

• Sortiment a ceny
    • Osobny odber zadarmo a jeho poloha / ich pocet
  • nakúpil v obchode Pompo pred 3 týždňami

• uvítala som, že som tovar mohla osobne vyzdvihnúť na predajni s poštovným bezplatne, tovar bol doručený podľa oznámenia presne na deň pri objednávaní tovaru
  • nakúpil v obchode Pompo pred 3 týždňami

Obchod pekne upraveny a logicky usporiadany tovar , cisty, ochotne predavacky, spokojnost.

• nakúpil v obchode Pompo pred 1 mesiacom

Prisiel mail ze si mozem tovar vyzdvyhnut. Nasledujuci den na ceste do predajne prisiel dalsi, ze moju objednavju zamietaju. Mohli dat vediet vcas...

• ochota zamestnancov

bez problémovo vybavená objednávka

• nakúpil v obchode Pompo pred 1 mesiacom

• spokojnosť s rýchlym dodaním

• Pekny vyber zaujimavych hračiek
    • Zohnala som puzzle, ktore inde nebolo k zohnaniu
    • Osobny odber
    • Napriek rezervacii tovaru cez webstranku, tovar nebol v obchode, ale musela som čakat, kým našli rovnaký náhodou v sklade (lebo ani po hodine mi neprišiel potvrdzujuci mail, čo priznavam, bolo v upozorneni a teda oni nevedeli, že pridem pre tovar)...očakavala by som pri možnosti rezervacia v obchode (teda nie objednavka), že ide o tovar priamo dostupný a nie, že ho musoa niekde zháňať. Ale vyzdvihujem prístup personálu :)

Zaujímavé hračky pre všetky vekové kategorie, možnosť osobného odberu. Určite odporúčam a nenakupila som tu naposledy.

• nakúpil v obchode Pompo pred 1 mesiacom

• Som sklamana nakolko podla pokynov pri objednavke dinosaura bolo uvedene,ze ak mam zaujem o konkretny druh,treba ho uviest do poznamky. Uviedli sme,no aj napriek tomu nam bol doruceny iny :-( Cena postovneho je v tomto obchode tak vysoka,ze sa mi ho ani neoplati reklamovat... ak nebol dostupny tento druh,mohol nas predavajuci upozornit a vybrali by sme si ineho.... takto sme otvorili balik a nebolo tam to,co sme chceli. Najviac sklamany bol syncek...
  • nakúpil v obchode Pompo pred 1 mesiacom

Dakujem Lucia Obrstova. Your assistance and communication was great. I was able to choose all my Christmas gifts and even got a little something for myself. Thank you.

• nakúpil v obchode Pompo pred 1 mesiacom

• rýchle dodacie lehoty, cena
  • nakúpil v obchode Pompo pred 2 mesiacmi

Rýchle reakcia, komunikácia, ochotný personál na predajni

• nakúpil v obchode Pompo pred 2 mesiacmi

Vojaci boli polámaní, na vrtuľníky chýbali vrtule, sady boli rovnaké aj keď som objednal 2 rôzne

• Vcasne dorucenie
    • Priebezne informacie o stave objednavky

• rýchle vybavenie objednávky