Tovar stále nedorazil. Napriek tomu, že mali uvedené, že tovar je skladom stále nedorazil. Mal to byt darček pre syna. Oslava bola včera. Nikdy viac Pompo.

Tovar nedorazil.
    Firma sa absolútne nesnažia zistiť prečo ich tovar neprišiel zákazníkovi. Skúšal som to zistiť ja. Problém bol v doprave. Objednávku dodnes nemám. Firma kašle na zákazníka. Žiadna snaha riešiť problém. Celý čas som diskusiu o probléme otváral ja. Ich to akoby nezaujímalo.

Z 2 objednanych veci nedorucili ani jednu podla objednavky.
    Ale na predajnj mila predavacka, vzala tovar spat.

• Obal tovaru, lega, bol poskodeny. Bol nevhodnym sposobom zabaleny. Kedze je to darcek na narodeniny, je to pre mna neprijemne. Nabuduce v tomto obchode kupovat nebudem ani neodporucam mojim znamym kupu vo vasom obchode.

Tovar nebol dobre zabaleny v krabici. Obal tovaru bol poskodeny. Kedze bol to darcek, pre mna to bolo velmi neprijemne.

• dosiel iny druh drte šeda namiesto čiernej !!!

Komunikácia obchodu dobrá. Tovar prezentovaný skladom, no nemal som čo prebrať nakoľko podľa vyjadrenia obchodu bol poškodený a chýbali diely. Mal to byť darček, ktorý dúfam stíham na poslednú chvíľu od iného predajcu.

Stále čakám na tovar, ktorý má byť vraj k dispozícii až 31.1.2024, avšak ak by som to objednala znovu, vedeli by mi to doručiť do 7 dní... Prečo mám teda čakať viac ako mesiac?

• Nekontrolujú hráčky v akom sú stave

Kupil som rozbité dievčatám make-up popraskané puzdra.

• Vytvoril som objednávku a obchod mi ju stornoval bez udania dôvodu

Nepochopiteľný dovod, preco si clovek nemoze tvovar dat poslat cez Packetu, ak ma viac ako jeden kus. Z tohto dovodu je zakaznik nuteny si vybrat neschopne kurierske služby a aj ked objedna tovar vcas, 2 dni pred Vianocami nemam tusenie, ci vobec darceky dorazia. Prvy a posledny nákup.

Rozhodne neodporucam, na vopred zaplateny tovar cakam skoro dva tyzdne, na infolinku sa neda dovolat (skusam to niekolko dni kazdu chvilu), na email mi par dni nikto neodpisuje. Urcite nabuduce nakupim radsej v inom eshope.

• obchod zrusil objednavku bez mojho vodomia a bez moznosti nejakej alternativy!!!!!
    • bez nejakej komunikacii, noedpovedaju na mail ani nedvihaju telefon
    • na web slubuju aj nemozne, no nevedia nic dodat
    • pri platbe nemaju moznost platit "dobierkou"

Dobrý deň, nemôžem hodnotiť niečo, čo som ešte nedostala

Ak zvolite plat u vopred platobnou kartou, tak pri plateni vyskoči okno, ze platbu nie je mozne realizovat, a ze na odstraneni silno pracuju. Po viacerych skuskach, ( po par dni ten isty problem) kontaktoval obchod, kde povedali ze jedine riesenie co maju tak posielat na dobierku, co by bolo o 2,50€ drahsi.
    Ziadna ochota ziadne roesenie, ziadna snaha.
    Co uz, kto chce kam..

• Tovar som objednala pred 6 dňami ale stále nedorazil ani mail že by ho už odoslali nič
    • Neodporúčam

Tovar bol objednany a uhradeny, dadania uz trva 12 dni

• Ani po7 dňoch mi nebol tovar doručený. Hoci, na druhý deň po mojom objednaní - tovar bol expedovaný. Táto skúsenosť sa opakuje 2. krát.

Je asi namieste, aby sa spol. Pompo zamyslelo nad prepravou a doručením objednaného tovaru ku zákazníkovi.

• tovar mi došiel použivanzý a poškodeny.......

• Nedodržali termin dorucenia
    • zavádzajú,klamú
    • žiadna

katastrofa

• neprišla mi sms ani email o tom, že tovar je už na predajni, prišla mi info až po tel reklamacii v CR., tovar som si medzitým už vyzdvihla...

napriek negatívnym recenziam iných ľudí, som to skúsila a bohužiaľ negatíva sa potvrdili.