Tovar nemali na sklade ako deklarovali ... posunula sa dodacia lehota a po tyzdni mi oznamili ze objednane pneu uz su pouzivane ze za nove je aj tak vyssia cena. (objednaval som nove pneumatiky)

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Objednali ste si pneumatiky s označením "DEMO", čo znamená pneumatika DEMO-ntovaná z nového automobilu zo showroomu, kedy predajca vybaví nové vozidlo novou tuningovou sadou (pneu+disky) a originálne kolesá sa vracajú späť na ďalší predaj.
    Takéto pneu sú v nižších cenách, čo predpokladám oslovilo aj Vás. Táto informácia bola nakoniec aj uvedená pri pneumatike.
    Kontaktovali sme Vás, upozornili sme Vás na to, vysvetlili Vám to a ponúkli sme Vám aj štandartné pneu, kde ale cena bola o niečo vyššia. Rozhodli ste sa objednávku nakoniec zrušiť, čo sme aj akceptovali.

Mrzí nás, že ste nebol spokojný.

• Dobré ceny
    • Neinformovanosť a zavádzanie klientov- je potrebné informovať, že tie isté 3 pneumatiky sú v jednom sklade pre 7 predávajúcich firiem. Objednal som si 3 od jednej a 1 od druhe firmy lebo som potreboval 4 a zo skladu mi zavolajú že tie 3 sú tie isté z ktorých som si u iného objednal doplňujúcu jednu. Potom som musel objednávať iné, doplácať a jedna firma vracať peniaze na účet. Každá firma má mať svoj sklad, alebo tých 7 firiem nech sa zlúči.

Dobry den,
    mrzi nas vzniknuta situacia, ale objednali ste si posledne 3 kusy z nasho skladu. To, ze ine sklady cerpu z nasich skladovych zasob ovplyvnit my nevieme. V kazdom pripade sme pre Vas nasli riesenie a tovar sme Vam aj dodali. :)
    Prajeme vela stastnych km.

Pneuonline team

• Tovar bol deklarovaný skladom.Po troch dňoch mi bolo oznámené,že ich výrobca nemá...Do troch dní mal byť doručený...Podvodníci z východu...
    • Priekupníci od stola...

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Objednaný tovar bol od nášho dodávateľa, ktorý žiaľbohu Vašu objednávku zrušil pre rozdiely na sklade. Niekedy sa to stáva, keď sa jedná o posledné kusy. Za to sme sa Vám už ospravedlnili a ponúkli Vám iný tovar, ktorý ste odmietli.
    Vyprosíme si ale od Vás urážky, ktoré nie sú na mieste. Ak ste frustrovaný, alebo máte problém z "Východom", riešte si to inde, toto nie je miesto na Vaše výlevy. Naša spoločnosť disponuje silným vlastným skladom, kde Vás srdečne pozývame na prehliadku, ak máte záujem, možno dostanete aj kávu na cestu ... :)

Pneuonline.sk team

• predajkyna mi telefonicky tvrdila, ze pneumatiky maju datum vyroby max. 1 rok dozadu, avsak prisli pnematiky, ktore budu mat o 3 mesiace uz dva roky.
    • pneumatiky nie su nove, ale jazdene

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Takéto pneu sú v nižších cenách, čo predpokladám oslovilo aj Vás. Kontaktovali sme Vás, vysvetlili Vám to a ponúkli sme Vám aj štandartné pneu, kde ale cena bola o niečo vyššia. Rozhodol ste sa sám pre verziu DEMO, takže celkom nerozumieme, prečo to uvádzate ako negatívum.
    Čo sa týka roku výroby DOT - garantovali sme Vám rok výroby 2020, čo sme aj dodržali. Mesiac, prípadne týždeň výroby garantovať nevieme, takúto detajlnú informáciu nikto neeviduje.

Mrzí nás, že nie ste spokojný.

Pneuonline team

• čo mám ohodnotit keď tovar nebol dodaný,14.8.2021 bol tovar objednaný ,v reklame ide že 5-6 dní???? dnes je 23.8.2021

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Objednávku sme preverili a žiaľbohu máte pravdu, pneu ešte nedorazili.
    Po zdĺhavom preverovaní sme dostali informáciu, že pneu uviazli z neznámeho dôvodu na depe prepravnej spoločnosti v Krakowe. Snažíme sa pneu dostať k nám, žilabohu sa to niekedy stane, že pneu zablúdia, chýba im prepravný štítok a tak podobne. :(
    Je nám ľúto, že sme Vás nedokázali primerane obslúžiť.

Pneuonline team

• Aj napriek niekoľkým urgenciám k dodávke - bez reakcie!!

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Tovar, ktorý ste si vybral, bol výbehový, bol ste na to upozornený, že dodanie môže trvať dlhšie. Tovar nakoniec po 9 dňoch dorazil, ale vy ste tak dlho čakať nechceli a objednávku ste zrušili. Z našej strany sme Vám vyšli maximálne v ústrety, výbehový tovar sme Vám zohnali, aj keď ste to nakoniec zrušili. O všetkom ste boli aj niekoľko-krát informovaní.

Uvádzajú neaktuálny DOT.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Pri kazdej pneu mame uvedeny exaktny DOT, teda rok vyroby. Vynimkou su len pneu, ktore preberame zo zahranicnych skladov, kde je uvedene rozhranie a to r.v. 2020 - 2021. Ak je pneu starsieho data, je to tam VZDY uvedene.
    Nehrozi teda, aby ste dostal starsiu pneu, ako je to uvedene. Tuto informaciu sme s Vami aj telefonicky konzultovali este pred objednanim, takze nerozumiem celkom Vasej negativnej reakcii.

Pneuonline.sk team

• Boli mi ponúknuté jazdene pneumatiky údajne z výstavného vozidla .To som odmietol

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Objednali ste si pneumatiky s označením "DEMO", čo znamená pneumatika DEMOntovaná z nového automobilu zo showroomu, kedy predajca vybaví nové vozidlo novou tuningovou sadou (pneu+disky) a originálne kolesá sa vracajú späť na ďalší predaj.
    Objednávku ste zrušili a nás mrzí, že ste neboli spokojný.

Pneuonline.sk team

Ja aj moj znamy mame skusenost, ze obchod da na net velmi lacne pneu, ktore ked si objednate, tak vam zavolaju a povedia, ze sa zrovna dany pridukt predal a ponuknu o 20€/ks drahsi.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Preverili sme si Vašu objednávku a zistili, že ste si objednali protekorované pneumatiky. Volali sme Vás a informovali o tom, že sa jedná o protektory, ktoré ste následne odmietol. Tak sme Vám ponúkli nové pneu, samozrejme drahšie, ako boli protektory.
    Je nám ľúto, že ste nebol s nami spokojný, ale nové zimné pneu v 16" prevedení za 29,99 EUR asi nekúpite nikde... :-(
    (iba ak protektory)

Pneuonline.sk team

V porovnaní s inými predajcami z toho istého mesta bol tovar výrazne drahší. o 26€

Objednavku som zrusila 9.3. a do dnesneho dna mi nebolo vratene peniaze.

Vážená pani Simona,
    Po objednaní tovaru sme Vás okamžite kontaktovali a chceli si potvrdiť Vašu objednávku. Po našej špecifikácii a vysvetlení, čo ste si vlastne objednala, ste sa rozhodla Vašu objednávku zrušiť. Keďže ste platila za tovar cez platobnú bránu, dali sme okamžite žiadosť (ešte v ten istý deň ) o vrátenie peňazí.
    Vaše peniaze k nám ani nedorazili a boli vrátené naspäť, o čom nám prišlo aj potvrdenie z platobnej brány.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Skontrolujte si prosím Váš účet ešte raz, určite tam peniaze nájdete. :)

• Zatiaľ nie je čo hodnotiť nakoľko tovar ešte nedorazil.

Dobry den,

Pri objednavke pneu sme Vas informovali, ze kvoli inventure bude tovar dodany az po 9.1.2020. S tymto terminom dodania ste aj suhlasili. Dnes je 9.-teho, zajtra bude tovar expedovany.
    pneuonline team

• Tovar predali inému a ja som tam šiel zbytočne 100km

Volal som deň pred vyzdvihnutím tovaru. Povedali, že mi ho pripravia na vyzdvihnutie. Na druhý deň mi kľudne predavača povedala, že kolega vlastne tovar predal. Že prepáčte ... a hneď mi ponúkala iný tovar. Nebola mi ponúknutá žiadna zľava na iný tovar, či nebodaj trochu dôraznejšie ospravedlnenie. Takto sa obchod nerobí.

• DOT sedelo podla eshopu
    • Cena za prezutie
    • Arogantny technik
    • Poskrabane disky

Technik bol arogantny, asi ho nasralo ze v piatok o pol 3tej este ma robit. Okrem toho, ze som zaplatil plus 50eur za prezutie este aj disky poskrabal z vnutra. Takze za mna nikdy viac.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

S technikom sme konfrontovali Vas nazor, bol dost prekvapeny Vasou reakiou. :( Po Vas boli este dvaja zakaznici, takze nemal dovod Vam davat najavo, ze by ste prisiel nevhod..
    Cena kompletneho prezutia, vyvazenia a montaze hlinikovych diskov je cca 50.00 EUR, co odpoveda aj nasmu cenniku pneuservisnych prac, ktory bol viditelny na pulte na predajni. Cenu ste si mohol odsuhlasit pred prezuvanim, vyhol by ste sa prekvapeniu po realizovani prac.
    Mrzi nas Vasa nespokojnost, prajeme vela bezpecnych kilometrov.

• Nedostatočné informácie o pneumatikách.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Cely problem vznikol Vasou nespravnou objednavkou. Objednali ste si gumy, ktore ste nechceli a nevedeli, ako z toho celeho vykorculovat von. Takze ste vymyslali nezmyselne dovody na reklamaciu, pricom pneu boli v uplnom poriadku, nove a vyrobene v roku 2019.
    Riesili sme to s Vami telefonicky, aj pisomne. Reklamacia nebola opravnena, ale tovar sme prevzali aj tak spat a peniaze Vam vratili na ucet . Stacilo povedat, ze ste sa zmylili a pneumatiky sa mohli jednoducho vratit. :)
    Usetrili by sme si vzajomne kopec strateneho casu. :(

objednal som pneumatiku pitali zan okolo 60E a o tri dni zavolaly ze este mam dat 15 E tak objednauku som zrusil

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Pneumatiku sme pre Vas preobjednavali z nemeckeho skladu, no zialbohu tam boli uz posledne kusy a pneu sa vypredala. Snazili sme sa tu pneu pre Vas dohladat u nasich dalsich dodavatelov, no zialbohu tam cena uz bola ina, teda vyssia.
    Ihned sme Vas o tom informovali, s cim ste nesuhlasili, tak sme tu objednavku po vzajomnej dohode zrusili.
    Je nam to luto, ale take veci sa niekedy stavaju a tovar sa vypreda. :(
    Ospravedlnujeme sa za pripadne neprijemnosti.

• NEDODRŽANIE TERMINU DODYANIA

SLUBOTECHNA

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Tovar prišiel o čosi neskôr, mrzí nás to, ale pri tom množstve objednávok počas najvyššej sezóny ani naši zahraniční dodávatelia niekedy nestíhajú.. :(

• ZAVADZA NA CENACH

TOVAR SOM OBJEDNAL U DANEJ FIRME ZA DANU CENU ,FIRMA OBJEDNAVKU ZRUSILA KOLI CENE . DOVOD BOL , ZE TOVAR JE OMNOHO DRAHSI NEZ PONUKALI CEZ HEUREKU,POMYLILI SA NA CENE .

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Tovar, ktorý ste si objednal, bol v akciovej cene len určitý limitovaný počet. Ten sa rýchlo vypredal a keďže aktualizácia stránky s logistikou prebieha iba každú hodinu, Vaša objednávka sa do obmedzeného limitu objednávok už nezmestila, žiaľbohu.
    Kolegyňa Vám následne ponúkla ten istý tovar zo štandartnej ponuky, ktorú ste odmietol. Rozhodne nezavádzame na cenách, svedčí o tom aj množstvo pozitívnych recenzií od našich zákazníkov. Je nám ľúto, že sa Vám nákup nakoniec nepodarilo zrealizovať. :-(

Veľmi dlhá dodacia lehote.Produkt ešte nedorazil.

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Pri objednaní tovaru sme Vám potvrdili, že dodanie tovaru bude z externého skladu z Nemecka a dodanie bude trvať od 7 do 10 pracovných dní. Okrem iného, táto informácia bola uvedená aj pri tovare, ktorý ste objednal. Dnes Vám boli pneumatiky expedované, čo znamená na 9. pracovný deň od objednania.
    Čo sme Vám sľúbili, to sme aj dodržali. Mrzí nás, že nie ste spokojný, termín dodania bol dodržaný, možno sa Vám to zdalo pridlho, ale boli v tom čase dva dni sviatky 1. a 8. Máj, čo sa do pracovných dní nepočíta.
    Prajeme veľa šťastných kilometrov. :)

• Tovar bol doručený relatívne rýchlo,čo má potešilo.
    • Boli mi doručené pneumatiky 5 rokov staré, vytvrdnute no hrôza !!!!

Obchod ako taký charakterizovať netreba skôr tovar ktorý predávajú! Je to banda klamarov ktorá da zľavu na pneumatiky a pošle Vám 5 rokov staré odlezane takmer na kameň vytvrdnute pneumatiky ktoré môžu o vlastnostiach uvedené výrobcom len snívať !!!! Fuj hnus otras!!!

Reakcia obchodu PneuOnline.sk

Tak teraz neviem, ci ste nazlosteny na seba, alebo na nas.. Ako jeden z mala internetovych obchodov mame rok vyroby pneumatik uvedeny priamo pri pneumatike. Sam ste si vybral starsie pneu ( predpokladam ze kvoli nizkej cene ), my sme s Vami tento fakt este raz telefonicky pri overovani Vasej objednavky konzultovali, objednavku ste znova potvrdil a nakoniec nas vinite z klamstva..? To snad nemyslite vazne..? Hejtovat je jednoduchsie, ako si priznat, ze ste urobil asi chybu.. V kazdom pripade nas mrzi, ze nie ste s nakupom spokojny.