Rýchle dodanie,výborná informovanosť od eshopu

Uvedene pneu nemali aj keď boli v ponuke

• Predbezna doba dodania bola 5-10 dni. Mne zasielka prisla uz po 4

• Rychla dodavka objednaneho tovaru podla mojich poziadaviek.

• všetko bolo v poriadku

Odporúčam všetko v poriadku

• Moznost platiť pri prebratí balíku
    • Lepšie ceny aspoň podľa môjho auta
    • Komunikatívnosť
    • Ochota pomôcť
    • Čo si objednať aj príde
    • Nove pneumatiky tohoto roku
    • Treba sa opýtať telefonicky či majú nove alebo staré
    • Zatiaľ žiadne

• skladové zásoby nezabezpečia, že tovar je ozaj skladom

Nakoľko to bol už druhý sklad ktorý nevedel dodať na stránke ponúkaný tovar, tento sa vyjadril do 3 dní pričom tomu prvému to trvalo týždeň.. No a do tretice to už dopadlo až moc dobre. Objednané 6.12. a dodané 7.12.. Firma Pneucom ma určite nesklamala...

Reakcia obchodu PNEU OK

Děkujeme za recenzi. Za zrušení se omlouváme. Ano máte pravdu, že stav se může změnit. Objednávka byla ze skladu dodavatele v EU a je zcela normální, že se něco doprodá a nejde dodat. Naštěstí se to nestává moc často.

S pozdravem
    Martin Kremser

• Nikde na stranke nepisalo ze sa jedna o protektory

Kazdy nech si da pozor pri objednavke lebo na stranke nemali oznacene pneu ako protektory

Reakcia obchodu PNEU OK

děkujeme za recenzi, ale musíme reagovat, protože je úplně nesmyslná. Objednal jste si pneumatiky Arivo 215/55 R 17 WINMASTER PROX ARW 3 98V XL FR a jediné co máte pravdu tak je to, že tam označení, že se jedná o protektor není a to z toho důvodu, že se o protektor nejedná! JEDNÁ SE O NOVOU PNEUMATIKU !!! pokud jste tak usoudil sám tak to nás mrzí, chápeme však, že tomu nerozumíte ale mohl jste zavolat a zeptat se. Pokud Vám to někdo "poradil" tak si dejte pozor na ty co Vám blbě radí!

S pozdravem
    Martin Kremser

Dobrý deň kuriérom som sa dohodol na osobnom odbere ale služba DPD nebola ochotná mi ten balík dať aj keď som tam došiel osobne takže ďakujem a keď si mám objednať tak už nie cez túto službu

Pneumatiky som objednal 29.11 s tým že doručenie malo byť do 72h. O týždeň 6.12 som stále nedostal žiadnu informáciu o tom že, by bol tovar odoslaný. Takže som sa pokúšal dovolať do Pneu ok. Na 5 pokus sa mi to podarilo a vysvetlil som že, pneumatiky potrebujem mať najneskôr 8.12 doma. Pani na telefóne ma ubezpečila že, tovar ešte v ten deň odošlú a príde mi do jedného maximálne dvoch dní. 8.12 som to overoval u dopravcu a zistil som že tovar stále ani len neodoslali. Takže celý deň som strávil zháňaním pneumatík po iných predajniach.

• Slušne jednanie. Rýchle dodanie. Neklamu!!!! ako ostatný predajcovia na internetovej stránke o dodaní .

• zavádajúci termín dodania

Tovar som objednal pre týždňom s termínom dodania označeným pri tovare do 72 hodín. Dodnes nemám pneumatiky a zamestnanec shopu mi povedal že podľa neho je všetko v poriadku a nemal som si nechať nákup na poslednú chvílu.

• Rychle dodanie

Seriozny. Rychly.

• Tovar doručený načas a bez problémov

Som velmi spokojny tovar v poriadku vsetko sedí a dorazil velmi rychlo ..

• včas

ok