Top predajca

• Mohla som objednať jeden kus, rýchle dodanie, dobre zabalene

• Kupoval som zimné pneumatiky, dodané rýchlo a bez problémov. Pred 2mi rokmi letné takisto.
    • Dobré ceny a veľký výber na e-shope

• Pohode!

• Rychle doručenie tovaru

• velmi rychla dodavka tovaru

• Rýchle dodanie tovaru

• Daný tovar mi nezaslali ,lebo už mali posledné 4disky a ja som potreboval len 1kus.Dôvod že 3kusi sú nepredajné a tento typ sa už nevyrába.

Reakcia obchodu PNEU OK

Děkujeme za recenzi. Chápu, že se Vám situace nezamlouvá ale podívejte se na to i z druhé strany. Jsou poslední 4 kusy a po prodeji jednoho kusu jsou 3 ostatní neprodejné. Disky v hodnotě přes 100 euro za kus můžeme dát do sběru za cenu hliníku, a to prostě nelze. Takto by se zachoval každý prodejce. Pokud by byla možnost jeden kus doobjednat tak není problém jeden kus prodat.

• Neseriózny obchodník

Reakcia obchodu PNEU OK

Děkujeme za recenzi. Za nedodání zboží se omlouváme. Náš dodavatel, od kterého měly být pneumatiky dodány termín nedodržel a objednávku nám bez upozornění zrušil což je špatně a již byly provedeny úpravy, aby se toto neopakovalo.

• Velmi rychle dorucenie

• Rychle dodanie
    • Komunikacia

Tovar mi dosiel na druhy den, maximalna spokojnost, urcite odporucam.

• Rýchle doručenie tovaru

Ok

• Super

Dobrá komunikácia a rýchle doručenie. Obchod odporúčam !

Rychle vybavenie.

príde mi mail o spokojnosti a pneumatiky stále nemám, skúste hádať ako som spokojný? pritom na stránke je doručovanie do 24-48hodín, čakám už týždeň , nech idú takýto predajcovia aj s DPD do r..i

Reakcia obchodu PNEU OK

Děkujeme za recenzi. Vaší, objednávku jsme vyexpedovali tentýž den po obdržení. Bohužel to DPD nějak nezvládlo a doručili objednávku velmi pozdě. Čekáme na vyjádření přepravce k situaci a za zdržení se omlouvám.

PS. do r..i – to je tam kde slunce nesvítí? :-)

• Rýchlosť

maximalne spokojný

Zadala som si do vyhladavania rozmer pneumatik. Ponuklo mi v tomto rozmere pneumatiky od niekolkych vyrobcov, nasledne som ich objednala. Prisiel iny rozmer, zapatila som postovne a odoslala pneumatiky spat. Obchod mi nevratil spat peniaze v plnej vyske, ale vratil o 10% menej!

Reakcia obchodu PNEU OK

děkujeme za recenzi, ale musíme ji upřesnit.

Objednala jste si pneumatiky na IČO, tudíž pro Vás neplatí podmínky na vrácení zboží do 14dní. To, že Vám přišel jiný rozměr byla Vaše chyba. To, co jste si u nás objednala to jsme Vám dodali. Pokud byste si objednávku zkontrolovala tak by k této situaci vůbec nedošlo. Z naší dobré vůle jsme Vámi vybrané pneumatiky přijali zpět na sklad a naúčtovali Vám storno poplatek 10 % i když víme, že naše náklady na vrácení zboží budou vyšší. Nebylo naší povinností pneumatiky přijímat zpět na náš sklad!