• lacna a kvalitna doprava.
    • neinformuje mailom o produkte pred odoslanim objednavky aj napriek vyzve.
    • je to uplne ina firma nez u ktorej robite objednavku.

bola mi zaslana pneumatika bez tzv fuzov.tie male gumenne vystupky.niekto ich uz predtym orezal.zjavne to bola pneumatika reklamovana,teda vratena eshopu.po nasadeni guma zhruba 2 az 3mm hadze.vidiet to na stojane.

chcel som pneumatiku maximalne rok staru,napisal som do objednavky ze o starsiu nemam zaujem,prisla aj tak rok a 4mesiace,bez fuzov,trocha vajcova... obchod nekomunikuje.

neodporucam.

Počkám na doručenie mojej objednávky a potom sa rozhodnem.

V obchodných podmienkach je uvedená iná dodacia lehota oproti skutočnej.
    Skutočná je podstatne dlhšia.je to zavádzanie zákazníka.

• Dodacia lehota

Postupne mi pekne chodili maily - zaevidovanie objednávky, potvrdenie objednávky, že je tovar pripravený, faktúra a dokonca aj mail, že bol tovar vyexpedovaný s číslom na kuriérsku spoločnosť...a za pár hodín mi zavolali, že pneumatiky nie sú na sklade.... a zrušili sme objednávku

• kurierska sluzba

Komunikacia s obchodob bola super ale som absolutne nespokojny s dodanim tovaru ako mi bol privezeny v akom stave

• nebol som kontaktovný prepravcom, tovar nechal u suseda.

Reakcia obchodu PneumatikyExpres

Dobrý deň, mrzí nás vaša nespokojnosť. Bohužiaľ nevieme priamo vplývať na kuriérov a ich vodičov, nám sa nepodriaďujú, sú to nezávislé od nás predajcov entity. Dnes kontaktujeme firmu kuriéra a budeme informovať o vzniknutej situácii s cieľom výhnúť sa podobným chybám v budúcnosti.

• neviem
    • dodane moto pneu rok vyr 2013... velmi sklamany

je velmi dolezite rok vyr pneumatiky... 2r guma velmi zle ... totalne sklamanie... uz nikdy viac

• slabá komunikácia

• Nízke ceny,ale je to nanič,keď vám tovar nedodajú a ani sa neozvú,kedy bude dodaný.Pritom dodací termín majú písaný 2-7 pracovných dní.Už sú to dva týždne...
    • Nedodanie tovaru načas,žiadna komunikácia zo strany obchodu.Takto sa k zákazníkovi podnikateľ správať nemá!Z Čiech mi bol tovar dodaný do 3 dní,v inom prípade mi zavolali,tiež z českej firmy,že požadovaný tovar skladom nie je a pokúšal sa nájsť alternatívu.Po neúspešnom pokuse sa predávajúci ospravedlnil,že tovar nie je možné dodať.Ale na Slovensku je to asi inak.

Jednoznačne neodporúčam.V pondelok sa pokúsim im zavolať a objednávku zrušiť,nebudem čakať na dodanie do Vianoc,to už sa mi neoplatí ani prezúvať.Ak máte v obchodných podmienkach,že: "Ak predávajúci nemôže dodať tovar od 2 do 5 pracovných dní je povinný upozorniť zákazníka mailom, alebo telefonicky spolu s navrhovaným termínom dodania." tak to láskavo aj dodržiavajte.Moja trpezlivosť má tiež svoje hranice.Kým čakám na vybavenie objednávky,z inej firmy by som už mal pneumatiky dodané,možno za trochu vyššiu cenu,ale už by boli obuté.Takto neviem,na čom som.Komunikácia mailom,telefonicky,poštovým holubom a ostatnými spôsobmi nulová.Ani nemáme,skúste zvoliť inú alternatívu z našej ponuky,alebo pneumatiky bohužiaľ nie sú skladom/aj keď na stránke bolo písané,že skladom je 20 ks/ a budú Vám,bohužiaľ dodané trochu neskôr.jednoducho ani bú,ani mú.Typická slovenská firma.Potom nakupuj na Slovensku,keď z Čiech máte tovar skoro za rovnakú cenu a ešte za pár dní.

• dobré ceny
    • objednaný tovar mi mali doručiť 27.5.2015, avšak dodnes mi ho nedodali, pričom tovar bol vopred vyplatený. Na potvrdení objednávky nebol uvedený žiadny telefónny kontakt na dodávateľa aby som si mohla overiť stav objednávky. Mám taký pociť že schválne neuvádzajú kontakt, aby sa ľudia nevypytovali na meškajúci tovar, akoby vopred vedeli že tovar nebude odoslaný včas.

• Dlhá doba dodania
    • Zlé zabalený tovar, v mojom prípade vôbec nebol zabalený

Slabota.

• Tovar sa po ceste stratilo

Reakcia obchodu PneumatikyExpres

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Na centrálnom depe kuriéra došlo k neštandardnej situácii čoho dôsledkom bolo zdržanie dodávok niekoľkých balíkov a medzi sa ocitli ja vaše pneu. Situáciu sme s vami komunikovali a hoci s oneskorením, ale úspešne pneu doručili.

• negarantuje dátum výroby
    • predáva výrobky aj staršie ako dva roky

Preto nedoporučujem

Reakcia obchodu PneumatikyExpres

Vážený zákazník, po Vašej jednoznačnej požiadavke dodať iba produkt vyrobený v roku 2014 sme s Vami telefonicky komunikovali a potvrdili Vám, že daný produkt je vyrobený v roku 2013, čo je menej ako 2 roky. Potvrdili ste nezáujem o daný produkt a preto sme po vzájomnej dohode obj. zrušili. My garantujeme, že nami ponúkané výrobky nie sú staršie ako 2 roky. Ak sa také produkty v ponuke vyskytnú, sú predmetom výpredaja a predstavené v sekcii Akcie-výpredaj na našom eshope.

• Zasielkova sluzba

Reakcia obchodu PneumatikyExpres

Dobrý deň, všetci by sme si želali lepší servis od zásielkových služieb. V tomto sme určite za jedno. Z našej strany sa snažíme vyberať len tých najlepších. Občas sa však stane, že dôjde aj u dopravcu k zlyhaniu. Mrzí nás, že to v dôsledku spôsobilo Vašu nespokojnosť s našimi službami.

• na portaly ponuka tovar skladom ale dodacia lehota bola viac než tyžden čo mi sposobilo problemy

dlha dodacia lehota navzdory tomu že som si vyberal obchodnika ktory ponukal tovar skladom, takže neodporučam

Reakcia obchodu PneumatikyExpres

Dobrý deň, naozaj ponúkame len tovar, ktorý je skladom. Občas sa však môže stať, že tovar sa dopredá a tým sa dodacia doba o pár dní predĺži. Ale stáva sa to zriedka a v takom prípade okamžite so zákazníkom komunikujeme a situáciu riešime.

• Cena poštovného. 19€ za 2 pneu

Reakcia obchodu PneumatikyExpres

Dobrý deň, vaša obj. sa týkala veľkorozmerných pneu kde bolo nevyhnutné baliť tovar do 2 balíkov. Mrzí nás Vaša nespokojnosť, ktorá spôsobuje, že by ste naše služby nikomu nedoporučil. Na druhej strane nás teší, že ste predsa len obj. dokončil a tovar prevzal na druhý deň po objednaní. Pre nás je to potvrdením, že celková cena tovaru vrátane dopravy bola v tej chvíli predsa len najlepšia. Ďakujeme.

• Platba kartou.
    • Predražené poštovné, 4 pneumatiky doručiť na vzdialenosť 30 km za 40 € sa mi zda príliš.

Reakcia obchodu PneumatikyExpres

Dobrý deň, objednávali ste 4 ks veľkorozmerných pneu R18, kde bolo nevyhnutné baliť tovar do 4 balíkov. Mrzí nás Vaša nespokojnosť, ktorá spôsobuje, že naše služby nedoporučujete. Na druhej strane nás teší, že tovar bol úspešne doručený a z Vašej strany prevzatý. Pre nás je to potvrdením, že celková cena tovaru vrátane dopravy bola v tej chvíli predsa len najlepšia.

• Dodacia doba!!!

Pri objednávke bola pri tovare ikona "dodanie do 24 hod.". Pri potvrdzujúcom maile to tam bolo tiež uvedené. Tovar som objednal v piatok, ale v pondelok nič neprišlo. V utorok som tam volal a povedali mi, že to zabudli naložiť a dnes to určite pošlú. V stredu mi pán volal, že to "kuriér nenaložil" a či to ešte maju poslať. Pretože v piatok bol sviatok a ja som potreboval motorku prezuť, aby som mohol cez víkend jazdiť tak som pristal. Vo štvrtok okolo 10 hod. mi guma prišla, ale musel som isť neskôr do práce, aby ma kuriér zastihol doma. V obchode mali dobrú cenu, ale hlavný dôvod prečo som tam objednával bola sľubovaná dodacia doba. Takže nabudúce asi nie!