Cez víkend som urobil objednávku na letné pneumatiky v akciovej cene 50€ za kus,objednávka bola potvrdená,po mojej objednávke ešte zostalo 8 ks pneumatík.V pondelok mi volali z firmy Pneupex že sa mi ospravedlňujú,ale pneumatiky cez víkend predali aj tie čo som mal v objednávke rezervované,vraj ak mam záujem pošlú mi tie iste ale nie už v cene 50€ ale 79€.Naozaj seriózny obchod.

Tovar ,ktory bol uvedeny na sklade, uz bol vypredany,ale upovedomy som bol az po zaplateny produktu bohuzial.

Obchod mi objednávku zrušil, hoci som si dostupnosť tovaru overovala nie len na ich e-shope online, ale aj telefonicky cca 15 minút pred objednaním.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, v čase Vašej objednávky systém evidoval pneumatiky na sklade, po zadaní objednávky u dodávateľa dodávateľ už nepotvrdil objednávku, tzn. pred Vašou objednávkou boli v poradí objednávky ďalších odberateľov.
    Žiaľ nie sme jediní odberatelia. Z uvedeného dôvodu boli pneumatiky vypredané.

Za pochopenie ďakujeme, za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
    tím Pneupex spol. s r. o

Objednavku mi zrusili. Z dovodu ukoncenia predaja. Pneu predavaju dalej.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, Vaša objednávka pneumatík bola zrušená z dôvodu výpredaja v pôvodnej cene ako ste si objednali. Pneumatiky boli na objednávku z centrálneho skladu, žiaľ nie sme jediní odberatelia. Ďalší dodávateľ ponúka uvedené pneumatiky vo vyššej cene, čo sa zobrazuje aj na našej webovej stránke. Z uvedeného dôvodu sme boli nútení pristúpiť k zrušeniu objednávky a nie z dôvodu ukončenia predaja ako ste uviedli. Za pochopenie ďakujeme.

S pozdravom, Pneupex

Uvadzaju ze tovar je dostupny v cene 155€ nakoniec daju vediet ze za tu cenu nevedia dodat a ponuknu cenu vyssiu nez inde konkretne 238€

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, Vaša objednávka pneumatík bola zrušená z dôvodu výpredaja v pôvodnej cene ako ste si objednali. Pneumatiky boli na objednávku z centrálneho skladu, žiaľ nie sme jediní odberatelia. Ďalší dodávateľ ponúka uvedené pneumatiky vo vyššej cene, čo sa zobrazuje aj na našej webovej stránke. Z uvedeného dôvodu sme boli nútení pristúpiť k zrušeniu objednávky.
    Za pochopenie ďakujeme, za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

S pozdravom, Pneupex

• Tovar nedorazil ani po 8 prac. dňoch.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, pneumatiky ste si u nás objednali 2.1.2024 o 15:00 hod., vyexpedované boli 10.1.2024, čo je na 6 .prac. deň, doručené boli 11.01.2024 tzn. na 7. prac. deň. Keďže pneumatiky boli na objednávku z centrálneho skladu, pred našou objednávkou sme Vás informovali o dobe doručenia.
    S pozdravom, Pneupex

• Ponúkajú tovar za cenu za ktorú ho nevedia dodať

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, v čase Vašej objednávky systém evidoval pneumatiky na sklade, avšak pred Vašou objednávkou boli v poradí objednávky iných zákazníkov na tie isté pneumatiky. Objednávky vybavujeme chronologicky ako prichádzajú. Z uvedeného dôvodu boli pneumatiky vypredané. Za pochopenie ďakujeme. tím Pneupex spol. s r. o.

• Objednávku potvrdili obratom potom sa ozvali že tovar nemajú skladom a že 5.1.2024 sa ozvú a zatiaľ nič za mňa nespolahlivy

Reakcia obchodu PNEUPEX

objednávku potvrdzuje systém, tzn. potvrdzuje, že je úspešne zaregistrovaná. Pneumatiku, ktorú ste si objednali evidoval dodávateľ v počte 1 ks, žiaľ nie sme jediní odberatelia.
    Hľadali sme viaceré možnosti na vybavenie objednávky, po obdržaní konečnej informácie
    od externého dodávateľa sme Vás kontaktovali e-mailom aj telefonicky.
    Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Pneupex

Najskor mi potvrdili objednavku a nakoniec mi oznamili, ze mi ju zrusili a pneumatiky vraj nemaju.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Tovar bol pri objednaní skladom, ale záhadne po objednaní už skladom nebol.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Pri objednavani uvadzaju skladom 17 ks …objednavka prijata … na druhy den zrusene , že vypredane ….prava ruka nevie čo robi ľava ….

Reakcia obchodu PNEUPEX

Najhorši obchod v akom som doteraz nakupoval - v e shope jedna cena pri vyzdvihnuti v kamennom obchode o 10% vyššia.

Reakcia obchodu PNEUPEX

Pneumatiky, ktoré ste si u nás objednali cez e-shop, sme Vám v kamennej predajni predali za cenu, ktorá bola uvedená na objednávke, vedľa konkrétneho typu pneumatiky.
    Technická chyba v systéme spôsobila, že v priestore pre celkovú cenu objednávky sa objavila iná – nesprávna suma. Tento stav Vám bol na kamennej predajni vysvetlený. Technici už túto chybu v systéme odstránili.

S pozdravom Pneupex

• neskorá informácia - až po objednaní tovaru

pneumatiky predávané ako nové boli ojazdené!!!

Reakcia obchodu PNEUPEX

je nám to ľúto, ale informáciu ohľadom DEMO pneumatík uvádza jedine výrobca (preto vieme informovať zákazníka po objednaní z jeho strany).
    Ale danú informáciu sme Vám poskytli hneď ako sme riešili Vašu objednávku.
    Uvedené pneumatiky prešli iba pár kilometrov do autosalónu - t.z., že niesú ojazdené.
    Cena takýchto pneumatík je preto samozrejme nižšia ako by bola bežne.

S pozdravom, Pneupex

• Už 3x zrušená objednávka !

Reakcia obchodu PNEUPEX

dňa 5.2.2023 ste si u nás objednali letné pneumatiky Goodyear 255/40 R21 102Y EAG F1 ASY 5*XLSTSCTFPWSW v počte 2ks
    v cene 1 €/ks s PDH. Hneď v tento deň sme Vám zaslali e-mail, kde sa ospravedlňujeme za nesprávnu cenu pneumatík spôsobenú technickou chybou v systéme a uvádzame aktuálnu cenu pneumatík. Z uvedeného dôvodu došlo k zrušeniu objednávky.

Dňa 15.5.2022 ste i u nás objednali pneumatiky Continental 245/45 R20 99W FR PremiumContact 6 v počte 4 , ktoré sa žiaľ vypredali.
    Žiaľ, nie sme jediní odberatelia.

Evidujeme u nás 2 objednávky a nie 3 ako uviedli.

Za vzniknuté nepríjemnosti sa ešte raz ospravedlňujeme.
    S pozdravom, Pneupex

Tovar som objednaval 20.12.2022. Mal byt u mna do tyzdna. Nasledne ma obchod kontaktoval, ze to bude zaciatkom januara, lebo vianoce... Dobre suhlasil som. teraz uz su pneumatiky 4 dni v doprave a este nie je jasne, kedy dorazia. Jediny klad je, ze obchod reaguje, ale tam to končí...

Reakcia obchodu PNEUPEX

pneumatiky ste si v našom e-shope objednali 20.12.22, ale nakoľko, ako uvádzate nasledovali sviatky a dodávatelia pracovali v obmedzenom režime, nebolo možné dodanie k Vám do 7 pracovných dní. O tejto informácii sme Vás následne informovali, s tým, že ak budete súhlasiť tak dodanie je možné po 09.01.23. S Vašim súhlasom sme Vám pneumatiky objednali.
    Následne ste v objednávke uviedli nesprávnu adresu - čo my ako predajcovia neskúmame (nie je možné poznať všetky ulice, časti miest, kde sa nachádza obytná zóna), preto bola zásielka vyexpedovaná na miesto, ktoré ste uviedli.
    Pneumatiky Vám boli dnes po 12:00 hodine doručené na Vašu adresu (informácia od expedičnej spoločnosti), ktorú ste nám aj vy potvrdili.

Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

dodané pneumatiky boli 2 roky staré, rok výroby 2020

• Už 3x zrušené nedodanie podvodné jednanie

Nedoporucujem nedodajú zrušia objednavku

Reakcia obchodu PNEUPEX

v našom e-shope ste si vytvorili objednávku iba raz, nie trikrát, ako uvádzate.
    Vami požadované pneumatiky boli dostupné u dodávateľa, u ktorého sa vypredali (nie sme jediní odberatelia) a nebolo ich možné doobjednať.
    S pozdravom, Pneupex

• tovar prisiel hned druhy den po objednani
    • suma na objednavke sa nezhodovala so sumou na fakture

Reakcia obchodu PNEUPEX

Dobrý deň, objednávku sme preverili, rozdiel v cene Vám bude vrátený ako sme Vás kontaktovali telefonicky. Chyba sa stala nedoparením, nakoľko práve v tomto čase dochádzalo k zmene ceny tejto položky. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Pneupex

• Obchod prostredníctvom UniCross, nezodpovedný prístup k zákazníkovi,po 10-tich dňoch sa neviem dopátrať serioznej informácie.
    • Stále po mojej žiadosti o stave objednávky len"ak budem mať informácie,okamžite zavolám".Do dnes nikto nezavolal.Informácia predsa nejaká musí byť!!

Reakcia obchodu PNEUPEX

Vaša objednávka na 1 ks pneumatiky zn. Taurus 215/55 R16 High Performance 97W XL
    bola z dôvodu nedostupnosti zrušená (nie sme jediní odberatelia).
    O uvedenej skutočnosti sme Vám písali e-mail 20.7.2021 09:43. Je nám ľúto, že ste si informáciu pravdepodobne neprečítali.
    Obchod prostredníctvom UniCross sme nikdy nerealizovali, máme vlastnú kamennú predajňu a e-shop.

Pneupex

• 3 pneu.poskodene zo stiroch

Reakcia obchodu PNEUPEX

pneumatiky, ktoré ste si objednali boli dodané priamo od dodávateľa na náš sklad - zabalené vo fólii. Ohľadom Vami deklarovaného poškodenia pneumatík ste nás vôbec neinformovali. Takéto skutočnosti je potrebné hlásiť telefonicky a e-mailom zaslať fotografiu, kde je vidieť dané poškodenie.