• objednávka bolo dodanie tovaru vrátane montáže. Montáž bolo namontovanie nožičiek na TV a nie montáž na stenu, ako som očakával. V popise malo byť uvedené, o aký typ montáže sa jedná.

V Planeo elektro som nakupoval viackrát, vždy k plnej spokojnosti.

Príjemný prístup k zákzníkovy ochota, rýchla dodacia doba.

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a dúfame, že sa aj pri Vašom ďalšom výbere obrátite opäť na nás.
    Vaše Planeo

Ochotný personál hodnotím veľmi pozitivne

• Rýchlé dodanie.

• ok

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, odporúčanie a predovšetkým pozitívne hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou, preto nás teší, že aj Vy „odchádzate“ z nášho obchodu spokojná.
    Vaše Planeo

Som spokojna z nakupovanim v obchode.Dakujem.

velká spokojnosť

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Sme radi, že ste s priebehom Vašej objednávky spokojná/ý a dúfame, že sa môžeme v budúcnosti tešiť na Váš ďalší prípadný nákup.
    Vaše Planeo

Skúsenosti sú rýchle dodanie a kvalita predaja pre kupujúceho.

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš nákup. Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.
    Vaše Planeo

Som spokojná a čakám, aby som si mohla vyzdvihnúť objednaný tovar.

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom e-shope.
    Vaše Planeo

• Obsluha, priamo v predajni, bola vynikajúca. Nakupoval som v predajni Planeo v ZOC MAX v Žiline. Obsluhovala ma p.Gabriela. Takisto dovoz tovaru prebehol v poriadku.
    • Nevýhodou bolo to, že dovoz tovaru bol možný len v dňoch utorok, streda a piatok, čo mi moc nevyhovovalo.

Celkovo som bol s nakupovaním u firmy Planeo veľmi spokojný!

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za pozitívnu recenziu! Dajte nám, prosím, vedieť, či môžeme niečo spraviť pre zlepšenie vášho nákupného zážitku pri ďalšej návšteve.

Všetko v poriadku

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Dbáme na prístup k zákazníkovi, preto sme radi, že sme na vás urobili dobrý dojem. Sme Vám kedykoľvek opäť k dispozícii.

• Mac spolojnost

Ziacne

• perfektný prístup

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, Ďakujeme, že ste nám zanechali tak krásnu recenziu. Za prioritu považujeme spokojnosť a Vaša recenzia znovu potvrdzuje tvrdú prácu, ktorú každý deň odvádzame. Veľmi ďakujeme za Vaše láskavé slová a tešíme sa, keď sa s Vami opäť stretneme.

Spokojnosť.

• dobrá cena...rýchlosť...

využil som akciu "rok záruky navyše..." dúfam, že ho nebudem potrebovať...

• Bez problému.

• dobra cena

dobra cena + zlava + rýchlost dodania

• Dobra cena

• Veľmi príjemná obsluha

• Klamstvo neochota

Reakcia obchodu planeo.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Vzniknutá situácia nás mrzí a ospravedlňujeme sa.

Tím Planeo