Objednany tovar nemali na sklade a pokial by som nezdvihla telefon a nezavolala im tak cakam na tovar asi do dnes.
    Po dohovore mi ponukli inu variantu tovaru s prislubim,ze ak si vyberiem od nich tovar daju mi zlavu,ktoru som vsak nemala.
    Tovar poslali naštastie včas,ale doručeny mi bol len v nasledujuci najblizsi pracovny den,za čo však oni nemožu kedze isiel vikend.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás nespokojnosť, na Váš email Vám pošleme správu, aby sme situáciu doriešili k Vašej spokojnosti. Perinbaba.sk

neviem

• Nedostala som darcek peracnik a preto nie som spokojna

Dobry vyber tovaru ale dlha doba dodania

• Ze mi nebola este stale dodana objednavka...

Strasne dlho to vsetko trva komunikacia nulova a dodacia doba ani nehovorim uz nikdy viac

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Pracovníčka, ktorá vybavuje Vašu objednávku Vám včera zaslala email a čaká na Vašu odpoveď. Skúste si prosím skontrolovať aj záložku nevyžiadaná pošta. Ako ospravedlnenie Vám pribalíme darček.
    Perinbaba.sk

• dorucenie uz cakam 10 dni

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Vo vašej objednávke naozaj došlo k omeškaniu dodávky o 2 pracovné dni, za čo sa Vám dodatočne ospravedlňujeme. Objednávka Vám už bola doručená, budeme sa snažiť podobnej situácii do budúcna zabrániť. Perinbaba.sk

• zatiaľ žiadne
    • dlhé čakanie

neodporučam

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor. Tovar je prichystaný, keďže ste si však zadali platbu vopred, čakáme momentálne na úhradu. Po pripísaní platby budeme tovar expedovať. Perinbaba.sk

• Ani nie obchod ako kuriér nedal mi vedieť dopredu kedy príde ale len proste došiel bez ohlásenia, celé zle! !!

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujem za spätnú väzbu. Vo Vašom účte bolo zle uvedené telefonné číslo (na poslednom mieste bolo písmeno namiesto čísla - chybu sme odstránili podľa telefónneho čísla uvedeného vo fakturačnej adrese). To bol pravdepodobne dôvod, prečo Vás kuriér navštívil bez kontaktovania. S pozdravom Perinbaba.sk

• Neprijatelne dlha dodacia doba.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť s dodacou dobou. Tovar je objednávaný priamo od výrobcu. Nakoľko ste si vybral tovar, ktorý nie je skladom, nevieme rýchlosť dodávky ovplyvniť. Na mail sme Vám zaslali alternatívy tovaru, ktorý je skladom. Perinbaba.sk

• ziadna komunikacia, dlhe dodanie teda skor ziadne dodanie ...

s takou dlhou dodacou lehotou som sa este nestretla .. som dost nespokojna aspon nejaku zlavu keby ste dali zato ako dlho cakam ..

• rychlost
    • ze si clovek nemoze ohmatat tovar

zial, kvalita tovaru bola slaba, konkretne som kupovala bavlnene plienky a tie za vela nestoja
    su velmi tenke

Po objednani tovaru mi o par dni prisla vyzva na uhradu, kedze som zadala uhradu vopred. a den po uhrade mi pisali, ze niektore polozky nie su skladom a ani nebudu.

• Od objednávky uplynul už mesiac a tovar som stále nedostala. Termín, ktorý udali oni ako predbežný termín doručenia nebol dodržaný a dodnes tovar ani neodoslali. Som sklamaná, ešte nikdy som sa nestretla s takou dlhou čakacou dobou.

• veľmi dlhá dodacia doba

• Kupila som si vianočný stromček s 3d ihličím , ktorý mal dobre nafotené zábery ale v skutočnosti stromček tak dobre nevyzerá ako na fotke. Ponaučenie, veci čo stojia dosť penazí a sú na stálo, treba nakupovať osobne !!!

Kým si niečo zakúpite, treba si prečítať nejaké recenzie.

• Dlhá čakacia doba
    • Neexistuje bez poštovného
    • Nedostatočné odpovede na konkrétnu otázku

Objednávala som odtialto, prvé razy som bola spokojná aj čo sa týkalo objednávky,dodacej doby a aj dokonca komunikácia bola výborná. Teraz som asi po roku a pol objednávala. dodacia doba bola na väčšine výrobkoch do 3 dní a možno 2 bolo do 3-4 týždnov. Objednávka bola pomaly 80€, a má mi prísť až po mesiaci aj niečo. V iných internetových obchodoch sú objednávky nad 40€ zdarma a vedia to poslať aj na 3-4x-bez poštovného a na iných int.obchodoch komunikácia na dobrej úrovni. Nabudúce ked budem niečo objednávať radšej si priplatím a objednám cez inú stránku,kde mi to budú môcť poslať bez poštovného a na viacej krát.

• možnosť reklamácie je na úkor zákazníka- poštovne obchod neprepláca, tovar zasiela kurierom, čo je nevýhodné

chodte do iného obchodíka

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujem za Váš názor. Mrzí nás nespokojnosť zákazníka a akýkoľvek problém sa snažíme vždy vyriešiť. Na mail sme Vám poslali bližšie informácie k riešeniu tejto situácie. Perinbaba.sk

• nesprávne informácie o dátume dodania tovaru

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nedodržanie termínu. Aj keď sa snažíme mať čo najpresnejšiu informáciu o dostupnosti výrobkov na našich stránkach, bohužial sa vo výnimočných prípadoch, ktoré nevieme ovplyvniť stane, že výrobok nevieme dodať. Za spôsobené ťažkosti sa ospravedlňujeme. Perinbaba.sk

Dodaný tovar nezodpovedal objednanému tovaru.