Cez tento obchod som si objednaval Vianocny stromcek, ktory absolutne nezodpovedal ilustracnemu obrazku. Samozrejme obrazok je len ilustracny pre taky typ stromcekom aky som objednaval, ale to co som obdrzal ja bol diametralne uplne odlisny tovar, ktory sa ani len z jedneho percenta nepodobal na to co som si objednal. Obchod by sa mal zamysliet nad marketingom a nad Photo Portfoliom ponukaneho tovaru.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Ďakujeme za recenziu. Stojíme si však za pôvodom fotografií, nakoľko môžme garantovať, že išlo fotografie reálneho konkrétneho produktu, ktorý si zákazník zakúpil, dokonca v tomto prípade aj o fotografiu produktu v danej výške, nakoľko každý typ stromčeka bol fotený vo výške 180cm. Rešpektujeme, že každý zákazník má vlastnú predstavu, vlastný názor a najmä vlastný vkus. To vysvetľuje, že daný stromček získal pozitívne hodnotenie. Samozrejme, tak ako pri každom nákupe cez internet je možné tovar v rámci 14 dňovej lehoty vrátiť, takže v prípade, že tovar nespĺňa predstavu zákazníka, je možné túto zákonnú možnosť využiť. Lea z perinbaba.sk

• Úplne zlá komunikácia zo strany predávajúceho. Tovar uvedený "na sklade" nedorazil ani na 7. deň, neinformovali vôbec, ja som im zatelefonovala a v tedy povedali, že čakajú na naskladnenie tovaru. Nikdy viac si odtiaľ neobjednám!

Neodporúčam!

• Ziadna
    • Nedodrzanie terminov dodania

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Chápem Vaše rozhorčenie, no mrzí ma hodnotenie.
    Problém sme riešili najlepšie ako sme vedeli, odkomunikovali so zákazníkmi, že existuje problém a intenzívne pracovali na tom, aby sme nakoniec meškajúci tovar našli a osobne boli prevziať z kamióna hneď po príchode na Slovensko.
    Ak by ste objednávku neboli zrušili, bola by dnes (dva dni pred Vianocami) na doručení. Lea z Perinbaba.sk

• Zla kurierska spolocnost !

Vymenit kuriersku spolocnost !

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Ďakujeme za recenziu. Prosím napíšte nám na [email protected], aký problém s doručovaním sa vyskytol, aby sme mohli riešiť konkrétny problém a konkrétného kuriéra. Pre zlepšovanie služieb našich a kuriérskej spoločnosti je dôležité dostať správny a verný feedback. Ďakujem Vám vopred. Lea z perinbaba.sk

• Dlhe cakanie,ziadne info o priebehu objednavky

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu.
    Informácie o objednávke vidíte vo svojom účte, vaša objednávka obsahuje viacero položiek, avizovaný termín dodania ešte neubehol.
    Kolegyňa Vám poslala informáciu k objednávke informáciu na email uvedený v objednávke.
    Lea z Perinbaba.sk

Objednávku som zrealizovala 23.08 a predpokladaný dátum doručenia mi ukazuje 27. 09. Nakoľko je dnes už 05. 09. , už aj dnes si myslím, že je to veľmi dlhá doba dodania. Veľa produktov, ktoré sú na stránke ani nebolo vôbec dostupných , alebo rôzne varianty neboli na výber taktiež.

Dobrý deň.
    V našom eshope ponúkame obrovské množstvo produktov (niekoľko desaťtisíc), z toho aj veľké množstvo držíme na sklade.
    Ďalej ponúkame aj tovary, ktoré sú na objednávku, prípadne sa vyhotovujú na základe objednávky zákazníka. Pri každom tovare je dodacia doba uvedená, je len na uvážení zákazníka, aký tovar si vyberie.
    Vzhľadom na tieto fakty nás mrzí Vaša recenzia. Lea z Perinbaba.sk

• Kupila som si dve knizky stym ze tam malo byt pero co ovlada knizku...prisli mi len knizky a bez pera..a ked som tamchcela volat tak mi to niknezdvihol...

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Mrzí nás Vaša reakcia. Zakúpili ste si samostatné knižky, nie set knihy s perom a objednaný tovar sme Vám dodali správne podľa objednávky.
    Náš pracovník Vás bude kontaktovať cez pracovný deň telefonicky, na číslo, ktoré ste uviedli v objednávke. Lea z Perinbaba.sk

Tovar na stranke vobec nezodpoveda skutocnosti objednala som si popirodny pas a prisiel mi odstryhnuty rukav

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, mrzí nás nespokojnosť s tovarom. V prípade, že Vám popôrodný pás nesadol, je možné ho vrátiť. Bližšie informácie u nás na stránke. Lea z Perinbaba.sk

• asi najlacnejší tovar
    • Na vašej stránke je dobre nafoteni tovar , ale v skutočnosti keď ho objednávateľ dostane tak verím že je z neho sklamaný

Prečo som tu nakupoval asi preto že bola dobra cena , skúsenosti som z nim nemal nakupoval som prví krát ale určite by som neodporúčal svojim známym u vás nakupovať veľmi nekvalitní tovar .

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že nie ste nespokojný s výrobkom.
    Terč, ktorý ste zakúpili, je v cene, ktorá odpovedá jeho kvalite, existujú aj drahšie terče na profesionálnej úrovni, ktorým zodpovedá aj vyššia cena.
    Radi by sme Vás upozornili na možnosť vrátenia, ktorú máte do 14 dní od zakúpenia výrobku, v prípade, že tovar nebol používaný, ale bol odskúšaný spôsobom obdobným spôsobom ako na predajni. Perinbaba.sk

• dlhá doba dodania

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý večer, ďakujeme za hodnotenie. Ospravedlňujeme sa za predĺženie doby dodania o 1 pracovný deň. Perinbaba.sk

• 2x som posielala objednávku,ani raz mi nikto nepotvrdil,ani nedoručil nič.Potvrdenie objednávky som doposiaľ nedostala,ale názor na obchod ten mám vyjadriť,to mi jediné z tohto obchodu došlo.

Neobjednávať!!!!!

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor. Sťažnosť sme preverili, objednávku sme zaevidovali len jednu, ktorá bola aj odoslaná. Odporúčame si pridať našu emailovú adresu [email protected] medzi kontakty v mailovej schránke, aby Vám naše maily chodili priamo do Inboxu. Perinbaba.sk

• výhody má asi len predajca...
    • ja som nakupoval tovar, ktorý bol na sklade resp SKLADOM...ale neskôr až po objednaní som sa dozvedel, že tovar vôbec nebol na sklade...objednával som 17. 1. a tovar stále nemáme doma...čo k tomu dodať---KATASTROFA...

neodporúčam resp najprv si tam zavolajte či tovar majú...lebo ja som surne potreboval kočiar...a doteraz ho nemám...už len to, že fakturu pošlete do 3 dní je zarážajúce...všetky eshopy pošlu fakturu obratom, dokonca z CZ eshopu mi fakturu poslali ovela skôr...aj to som u Vás musel 3x volať a žiadať aby ste mi fakturu poslali...prepáčte ale toto seriozny obchodník nerobí...

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vyjadrenie názoru. Chceli by sme vysvetliť, prečo uvedené informácie nie sú pravdivé. Náš systém je plne automatický, preto neexistuje možnosť objednať si tovar, ktorý je označený skladom, s tým, že by nebol automaticky priradený Vašej objednávke. O to viac nás mrzí Vaša reakcia, pravdepodne došlo len k omylu pri objednávaní daného tovaru, resp. prehliadnutiu informácie o dostupnosti farebného prevedenia kočiara. Čo sa týka faktúry, tá je odosielaná v deň expedície tovaru, vy ste však pravdepodobne mali na mysli výzvu na úhradu objednávky. Táto je odosielaná 3 dni pred očakávaným naskladnením tovaru na náš sklad. Takisto odporúčame si pridať našu emailovú adresu [email protected] medzi kontakty v mailovej schránke, aby Vám naše maily chodili priamo do Inboxu. Perinbaba.sk

Slaba kvalita

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za názor. V prípade, že tovar nevyhovuje Vašim požiadavkam a nie je používaný, je možné ho do 14 dní od prevzatia vrátiť. Perinbaba.sk

• To som sa nedozvedela kedže mi žiaden tovar,ktorý som si objednala neprišiel...
    • Obchod v ktorom zabijete čas a po týždni čakania na tovar vám napíšu, že vám nič nepošlú, úplne že úžas!

Prvý a posledný krát, nikomu by som neodporúčala!

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý večer. Ospravedlňujeme sa za nedostupnosť tovaru a mrzia nás problémy, ktoré sme Vám tým spôsobili. Oneskorenie v informovaní o tomto probléme a aj samotná nedostupnosť tovaru bola spôsobená prebiehajúcou novoročnou inventúrou u nás aj našich dodávateľov. Budeme radi, ak nás odpoveďou na email, ktorý sme Vám zaslali, budete informovať, či o zvyšok objednávky budete mať záujem. Perinbaba.sk

• nebol mi dodaný praskajúci kúpel ale namiesto praskajúceho kúpela farba do kúpela. Nakolko uz pred vianocami nebol cas na reklamáciu pretoze by som nemala darcek, nezasielala som tovar spat. Ale vlastne jedna tretina tovaru mi nebola dorucena a ostatne dva obaly boli katastrofalne donicene a dotrhane.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Problém by sme určite riešili ešte pred Vianocami, bohužiaľ sme sa o ňom dozvedeli až na základe tejto recenzie. Na email sme Vám zaslali návrh na kompenzáciu. Perinbaba.sk

• Rýchle dodanie.
    • Fusak mi neprisiel taký aky bol na obrazku. Nebol ani v tej istej značke. Žiaľ potrebovala som ho súrne takže to nebudem riesit. No objednavat uz nebudem.

Asi najprv zavolat ci ozaj dostanete to co je na obrazku.

• Ine obrazky ako skutocnost

Vyskusajte mozno vam dobre dopadne podla vasich predstav.

• Niake
    • dost velke

vziadnom pripade neobjednavajte ja som objednala a niesom spokojna s tovarom

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. V prípade, že nie ste spokojná s dodaným tovarom, radi by sme Vás informovali o možnosti vrátenia tovaru. Bližšie informácie sme Vám zaslali na email. Perinbaba.sk

• Kontakt so zakaznikom,nebolo nam oznamene,ze tovar nie je na sklade

• fotky tovaru niesu realne. Tovar je síce podobný ale nie rovnaky

Bola by som opatrna. Moj fusak nebol rovnaky ako na obrazku.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaše nespokojnosť. Ospravedlňujeme sa Vám a na email sme Vám zaslali nárvh riešenia probléme. Perinbaba.sk