• Objednávka vôbec nedorazila napriek tomu, že všetky produkty mali skladom. Objednávala som pred 8 dňami. Doteraz mi nebolo zaslané upozornenie, že objednávka bude meškať..som sklamaná.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, objednávka bola dnes expedovaná, ospravedlňujeme sa za zdržanie, objednávka obsahovala väčšie množstvo výrobkov, nemali sme skladom dostatočný počet objednaných výrobkov. Zajtra môžete očakávať doručenie. Lea z Perinbaba SK

• Tovar bol zatiaľ vždy pekný , kvalitný
    • Dlhá doba dodania

• Nic z objednavky za 9dni nedorazilo +nikto nebol schopny ma kontaktovat co sa deje s objednavkou

• Tovar od objednala pred 9 dňami a nič neprišlo.

• Nemám objednaný tovar

Do dnesneho dna mi tovar nedorazil ani som nedostala ziadnu informaciu v akom stadiu vybavovania je moja objednavka.Uz je to 11 dni od vytvorenia objednavky.V porovnani s inymi e shopmi je nielen dlzka vybavovania,ale aj komunikacia obchodu so zakaznikom dost zla

• tovar nedodany 7dni

• Komunikácia
    • Neochota

Pri mojej prvej objednavke, ma zle informovali o dostupnosti. Ponukli mi nieco, co vobec skladom nemali. Musela som ich sama nahanat mailom aby mi vobec nieco poslali, za co som uz vopred zaplatila. Vyhovarali sa, ze mi volali, ale ja som tam svoje cislo nemala a ked som nedvihala, nedokazali ani napisat.
    Tovar maju kvalitny, no komunikacia je katastrofalna.

Vyuzila som raz, nespokojna s tovarom ale komunikacia obchodu v standarde

celkom fajin výber tovaru, ale čakám už 7 dní a nemám žiadnu info o objednávke. z prihlásenia sa do účtu nič nevyčítam, snáď sa dovolám.
    som veľmi sklamaná

momentalne davam ze neodporucam, nakolko tovar som zaplatila vopred prevodom a do dnesneho dna nemam ziadne info o stave ovjednavky, na mail ani instagram neodpovedaju, takze nemozem dat odporucam, ked tovar nemam, pritom bolo aj stale je pisane skladom, takže tak

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor. Z vašej objednávky v čase objednania nebola na sklade 1 položka - konkrétne sada do pieskoviska, ktorá mala uvedenú dobu dodania: Odošleme do 2 týždňov. Položku sa nám podarilo doskladniť skôr, prišla na sklad počas dnešného dňa, objednávka je aktuálne v expedícii, môžete ju očakávať najbližší pracovný deň.
    Zaznamenali sme aj Váš emailový dotaz a odpovedali naň včera Apr 27, 2023 12:36 PM.
    Skúste si pozrieť spam. Veríme, že v budúcnosti budete s nákupom u nás spokojná a posnažíme sa čo najviac zlepšiť. Lea z Perinbaba SK

• Tovar prisiel
    • Neskoré dodanie
    • Žiadna komunikácia
    • Žiadne vysvetlenie preco bude meskat o jednaní tovar - 1ks, ktorý písali na sklade

dva týždne mi neprišiel tovar a ani mi nič nenapísali že prečo,Sama musím tam volať.

Tovar mi stále nebol dodaný a na mail nereagujú.

Dlhá dodacia doba. Ešte stále nič neprišlo.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Tovar v objednávke mal v čase objednávky uvedenú dodaciu dobu 3 týždne, ktorú sa podarilo dodržať. Veríme, že napriek dlhej dodacej dobe budete s tovar spokojná.

Tovar mal prist na sklad 28.10 po telefonate 4.11 mi bolo povedane,ze tovar prisiel 31.10 a ze mi bude doruceny v nasledujucom tyzdni ..... uz je 9.11 a tovar stale nikde a chcete odomna hodnotenie??? A za co??? Ze este staaale cakam??? Za taketo meskanie, ocakavam aspon zlavu. DAKUJEM

• neviem posudit, tovar este nedorazil. dodanie trva dlho.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Ďakujeme za recenziu a ospravedlňujeme sa za zdržanie, situáciu sme s Vami odkomunikovali a ďakujeme za kontaktovanie nás. Lea z perinbaba.sk

Dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

V objednávke sa nachádzal tovar, ktorý nebol v čase objednania skladom, jeho doba dodania je uvedená do 3 týždňov od objednania. Na základe recenzie sme sa so zákazníkom spojili a ponúkli farebné prevedenie, ktoré boli dostupné ihneď.
    Ďakujeme za názor
    Perinbaba.sk

• Všetko máte v email

• Absolutne žiadna

Na stránke maju fotografie krasnych Full 3D vianočných stromčekov za nie prave lacný peniaz. Objednávka aj dodanie prebehlo rýchlo na to sa nemožem sťažovať.
    A však keď si objednám 180 cm vysoký strom a príde mi krabica vysoká maximálne 1m, hned mi to bolo divne. Otvorím krabicu a hadajte čo. Miesto stomčeka na Vianoce mi poslali metlu hodnú na vymetenie kominov a nie na vystavenie v hoteli. Ani zdaleka my nebol dorucený tovar, ktorý som si objednala. Zavádzate zákaznikov s nereálnými fotografiami.
    Preto neodporúčam tento obchod nikomu, ibaže by hladali ,,metlu,,.

Reakcia obchodu Perinbaba.sk

Mrzí nás nespokojnosť s výberom stromčeka. Pravdepodobne ste mali inú predstavu o tom, čo hľadáte. Môžme Vás ubezpečiť, že fotografie sme si robili vlastné s reálnym stromčekom. Aby ste však dosiahli vzhľad stromčeka z fotografií na našej stránke je potrebné ho aj poskladať a naaranžovať, nie iba vytiahnuť z krabice.
    O spokojnosti s produktom svedčia aj fotografie od zákazníkov, ktorí tento stromček u nás nakúpili, sú zverejnené na našich sociálnych sieťach.
    Počas celej doby sme s Vami komunikovali, snažili sa Vám poradiť, zabezpečili kuriéra na vrátenie tovaru a preto nás mrzí, že náš eshop napriek tomu neodporúčate. Lea z Perinbaba.sk