Dneska je trinásti deň, čo som si tovar objednala a ešte ho nemám. Pri objednávke bolo uvedené že do desiatich dní bude tovar doručený

Vážený zákazník
    V čase písania Vašej recenzie bola už vaša objednávka odoslaná. Skontrolovali sme stav zásielky u doručovacej služby a dnes vám bude zásielka doručená. Doručovacia služba vám zásielku nedoručovala hneď nasledujúci deň,ale až na druhý deň od prevzatia zásielky od našej spoločnosti. Ako aj uvádzame v maily,ktorý posielame zákazníkom pri odoslaní objednávky,doručenie trvá 1-2 pracovné dni. Máte tam aj odkaz na sledovanie zásielky,kde si môžete sledovať v akom stave je zásielka.
    Ďakujeme za pochopenie.
    Pelechy-pre-psy.sk

• Potrebujem vrátiť, resp. vymeniť tovar, ale predajca so mnou nekomunikuje, napriek mojim opakovaným výzvam a dotazom.

Vážený zákazník
    Tovar môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia.
    Výmenu tovaru nerobíme. Informácie ohľadom vrátenia tovaru si ľahko vyhľadáte na našej stránke.
    Tovar ste nám nakoniec vrátili,lebo Vám nevyhovovala veľkosť a peniaze vám boli vrátené na účet.
    S pozdravom Pelechy-pre-psy.sk

• Nemôžem hodnotiť obchod, ktorý mi ešte nedodal tovar. Zatiaľ čakám.

Dlha dodacia doba

• V dnešnej dobe aby objednávka bola nevybavené od 26.10.2021 je neskutocné

Dobrý deň
    Vážený zákazník Tovar nie je skladom. Pri tovare je jasne uvedená dodacia doba. Uvádzame ju tam kvôli zákazníkovi, nie kvôli nám, aby ste sa skôr ako tovar objednáte, rozhodli, či vám dodacia doba vyhovuje alebo nie a na základe toho urobili objednávku. S objednaním tovaru ste zároveň súhlasili s dodacou dobou.
    O celom priebehu objednávky sme Vás priebežne informovali formou piatich emailov. Objednávali ste 26.10.2021. 29.10.2021(piatok) sme Vás informovali, že objednávka Vám bude odosielaná prvý pracovný deň po víkende. Cez víkendy a sviatky tovar neodosielame ani ho náš zmluvný prepravca nedoručuje. Pretože v pondelok 1.11.2021 bol štátny sviatok, bola Vám odoslaná v utorok. Doručená Vám bola v stredu 3.11.2021.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Krásne pelechy

Dlhe doručenie zásielky.. objednavka zo zahraničia mi prišla do 2 dní.

Dobrý deň
    Vážený zákazník Pri tovare je jasne uvedená dodacia doba. Uvádzame ju tam kvôli zákazníkovi,nie kvôli nám,aby ste sa skôr ako tovar objednáte,rozhodli,či vám dodacia doba vyhovuje alebo nie a na základe toho urobili objednávku. S objednaním tovaru ste zároveň súhlasili s dodacou dobou. Dodacia doba (7dní) bola dodržaná a tovar Vám bol dodaný v rámci dodacej doby.
    Recenziu považujeme za neobjektívnu.
    Ďakujeme za pochopenie

• tovar prišiel v poriadku no môj pes ho roztrhal za 1/2 hodinu

Reakcia obchodu http://www.pelechy-pre-psy.sk/

Tovar je vyrobený z pevnej a odolnej látky, ktorá má vysokú životnosť bežným používaním.
    Cielenému driapaniu alebo trhaniu, ktoré je vyvinuté silou pazúrov alebo hryzením ,nie je možné tovar uchovať bez poškodenia.