kvalitný tovar, rýchle dodanie, objednávala som už tretí pelech, veľká spokojnosť

• Rýchla dodávka tovaru.

výborná komunikácia

• Skvelá komunikácia , rýchle vybavwnie objednávky, a zároveň expresné doručenie balíka. Tovar bol zabalený profesionálne v krabici, takže sa nič nepoškodilo. Objednaná poduška na záhr.hojdačku je ušitá z kvalitného materiálu s očarujúcim vzorom. Šitie je profesionalne a zodpovedne vypracované, výplň podušky je rovnomerne rozložená a dostatočne hrubá. Perfektne sa na nej sedí, nič netlačí, rozmery podušky presne sedia, som nadmieru spokojná . Nákup od tohto predajcu odporúčam na 100%

Kvalitný matriál, kvalitne ušité, promptné vybavenie objednávky a doručenie balíka, cenovo prijateľné Hodnotím na 1* Všetkým len a len odporúčam !!!

• Kvalita
    • Dobra komunikacia

• Spoľahlivosť

Spočiatku som mala obavy keďže som stránku nepoznala, ale ma veľmi prekvapil...som spokojná aj s doručením...doba doručenia bola trošičku dlhšia ako bolo uvedené, ale nie vinou obchodu... samozrejme o všetkom som bola informovaná čo sa mi páčilo...

Dneska je trinásti deň, čo som si tovar objednala a ešte ho nemám. Pri objednávke bolo uvedené že do desiatich dní bude tovar doručený

Reakcia obchodu http://www.pelechy-pre-psy.sk/

Dobrý deň
    Vážený zákazník
    V čase písania Vašej recenzie bola už vaša objednávka odoslaná. Skontrolovali sme stav zásielky u doručovacej služby a dnes vám bude zásielka doručená. Doručovacia služba vám zásielku nedoručovala hneď nasledujúci deň,ale až na druhý deň od prevzatia zásielky od našej spoločnosti. Ako aj uvádzame v maily,ktorý posielame zákazníkom pri odoslaní objednávky,doručenie trvá 1-2 pracovné dni. Máte tam aj odkaz na sledovanie zásielky,kde si môžete sledovať v akom stave je zásielka.
    Ďakujeme za pochopenie.
    Pelechy-pre-psy.sk

• Dlhá čakacia doba

skvelá komunikácia

• Rýchle

• Všetko v poriadku. Tovar doručený rýchlo. Pekech je perfejtny.

• skvelý materiál pelechov, máme doma už dva, rýchle dodanie, spokojnosť 100%, ďakujeme
  • Potrebujem vrátiť, resp. vymeniť tovar, ale predajca so mnou nekomunikuje, napriek mojim opakovaným výzvam a dotazom.

Reakcia obchodu http://www.pelechy-pre-psy.sk/

Dobrý deň
    Vážený zákazník
    Tovar môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia.
    Výmenu tovaru nerobíme. Informácie ohľadom vrátenia tovaru si ľahko vyhľadáte na našej stránke.
    Tovar ste nám nakoniec vrátili,lebo Vám nevyhovovala veľkosť a peniaze vám boli vrátené na účet.
    S pozdravom Pelechy-pre-psy.sk

• Dodanie trvalo asi 8 dní ale inak super.
    • Perfektné prevedenie
    • Perfektná látka

• Som spokojná,super1

• Kvalitné produkty,
    • rýchlosť vybavenia objednávky,
    • komunikácia,
    • dostupnosť tovaru,
    • a iné. :)
    • O žiadnej aktuálne nemám vedomosť.

Super. :)

• Zaujmali sa osobne ako došla objednavka

• Pelíšek vyzerá funkčne, prakticky. Otestovaný ešte nie je, jeho majiteľ sa čoskoro nasťahuje.

Mimoriadna spokojnost s vybavenim objednavky, s kvalitou tovaru, s dorucenim.

Kvalita produktov