Ani po týždni tovar nedorazil...

Reakcia obchodu PDM auto

Ohľadom Vašej objednávky sme spolu už komunikovali a znova teda napíšeme pre vysvetlenie.

Objednávka od nás bola odoslaná riadne a načas tak, ako deklarujeme na našej stránke. Problém vznikol v kuriérskej spoločnosti, kde Vami vybrané výdajné miesto v tom čase nepríjimalo zasielky a teda kuriérska spoločnosť musela Vašu objednávku presmerovať na iné miesto, čím vzniklo zdržanie.

Vec nás samozrejme mrzí, no po odoslaní tovaru od nás už naň nemáme dosah, nakolko kuriéri a ani výdajné miesta nie sú naši zamestnanci. Urobili sme všetko preto, aby ste objednávku dostali čo najskôr. Samozrejme aj chápeme Vaše rozhorčenie.

Prajeme Vám pekný deň.

• dodaný tovar zodpovedá popisu

nezaznamenal som

Reakcia obchodu PDM auto

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

super...

• Super ceny rýchle dodanie a výborná komunikácia

Reakcia obchodu PDM auto

ďakujeme Vám za vysoké hodnotenie a odporučenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

ok

Rozhodne odporúčam.

Tím PDMAUTO.sk

• Milá obsluha, rýchle vybavenie objednávky

Tím PDMAUTO.sk

Urcite obchod doporucujem na zaklade prijemnej skusenosti.
    Vyborna komunikacia predajcu pocas tel.rozhovoru. Rozvozca objednaneho tovaru a rovnako aj pani uctovnicka boli velmi mili.

Tím PDMAUTO.sk

• Rychle dodanie, siroky sortiment, vela moznosti dorucenia, ceny produktov

Tím PDMAUTO.sk

• dobrý výber a rychle dodanie super

• sortiment

• Rýchlosť ,flexibilita,poradenstvo,ochota.
    • Ziadne

Super obchod . Náhradné diely nakupujem už len tu!!!! Výborný personál a ochota poradiť. Hodnotím 10 z 10!!!!

• Komunukacia celkom v poriadku
    • Katastrofálne zabalené nahrádné diely

Sučiastky prišli zabalené asi v 15 krát väčšej krabici ako samotné zabalené náhradné diely.Do toho bolo vnútro vystlané iba jedním kartónom od čistiaceho prostriedku JAR a v druhej krabici kde bola tiež dalšia sučiastka zabalená asi do 15 krát väčšej krabici ,bolo vystlané taktiež iba kartónom od damských vložiek,Tým pádom sučiastky pri preprave poletovali vu vnutri krabici a mohli prist k poškodeniu.Obal z jedného náhradného dielu bol poškodení ,otvorení a javil známky použitia.Komunikacia bola OK ale takéto balenie sučiastok je pre zákazníka neprijatelná.Určite som tu objednával naposledi!

Reakcia obchodu PDM auto

tovar od nás chodí vždy riadne zabalený a presne podľa predpisov kuriérskej spoločnosti. Majú totiž presné predpisy, ako ma balík vyzerať a ako má byť vystužený.

Pokiaľ Vám nevyhovuje výstuž od kartónov iných výrobkov, tak ste nám to kľudne mohli napísať do poznámky v objednávke a vystužili by sme balík Vami požadovanoy výstužou, hoci zatiaľ sme takúto požiadavku nezaregistrovali. Keby tomu tak bolo, tak bys me to určite riešili k spokojnosti zákazníkov.

Pokiaľ by Vám náhodou prišiel balík poškodený, čo sa občas pri preprave stáva, tak nás kľudne môžte kontaktovať a my vec za Vás vyriešime reklamáciou v kuriérskej spoločnosti a okamžite Vám zasielame nový tovar.

Podľa našich informácií vo Vašom prípade k poškodeniu nedošlo, čo nás teší a veríme, že súčiastky Vám buduú slúžiť k Vašej spokojnosti.

Tím PDMAUTO.sk

Bol som prekvapený milým prístupom a odborným jednaním . Ďakujem za pomoc...

Reakcia obchodu PDM auto

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že nákup u nás odporúčate aj naším budúcim zákazníkom.

Všetko v poriadku

• Rýchle dodanie tovaru

Tím PDMAUTO.sk

• Prehladný, rýchla odozva a komunikácia, ako aj rýchle spracovanie a následná expedícia tovaru.

zatiaľ spokojnosť

Ako vždy som spokojný.

• všetko majú
    • čo nemajú to objednajú
    • dobrý rýchly eshop
    • príjemné ceny
    • až nadmieru široký sortiment
    • doručenie do Alzaboxu

objednávam tu veci na auto a vždy všetko super, rýchle dodanie a vybavenie objednávky k mojej maximálnej spokojnosti . Dodanie do Alzaboxu v mieste bydliska považujem z mojej strany tak isto za skvelé. Nemusím sa viazať na čas kedy sa zjaví kurier a či vôbec....

• Rýchle vybavenie objednávky